23_20240110_145148.jpg
22_20240110_145951.jpg
46_20240125_125910.jpg

Elévové: Všichni elévové do Šumperka

Tak byl vypsán rozpis utkání na 21.1.2024, díky kterému jsme vyslali oba naše celky SK K2 Prostějov a SK K2 Prostějov Yetti na jejich první turnaj v novém roce. V Šumperské hale jsme se tak mohli utkat s celky FBC Mohelnice, FBC Playmakers Prostějov a domácím ASPER Šumperk.

Turnaj jsme odstartovali vzájemným kláním našich celků. Vzhledem k četným omluvenkám, ať už z důvodů nemocí nebo lyžařského vyžití jsme si poprvé v sezoně vyzkoušeli hrát na nekompletní dvě lajny ke střídání. Jakási snaha o šetření sil na nadcházející soupeře byla zbytečná a atmosféra tribun se zápasovým dresem na hrudi vzali za své. Co se na tomto turnaji povedlo bylo i rozlosování a pořadí utkání. Starší a zkušenější celek nám svedl na začátek těžší a vyrovnanější zápasy. Díky „ubrání“ sil těžším soupeřům, si tak oba celky zahráli vyrovnané zápasy v poměru obrany a útoku.

Za vyzdvihnutí určitě stojí výkon naších brankářů a dívčí síla v podobě naších elévek. Chytrost a dravost jsou atributy vzniklé promícháním dívčí a chlapecké soupisky. Poděkování za pomoc patří i naším starším hráčům z řad juniorů a mladších žáků, kteří jeli na turnaj vypomoct s organizaci. Radost určitě dělá i samostatnost hráčů pří rozcvičkách a dodržování časového harmonogramu.

Celý turnaj se nesl v duchu radosti, bojovnosti a týmovosti. Co jsme si první zápas vyčetli, jsme poslední zápas chválili. To je ta největší odměna z turnaje a doufejme, že turnajové učení a bojovnost si dokážeme co nejvíce přenést i do každodenních tréninků.

SK K2 Prostějov:

Hladilová, Palacká, Šustrová K, Šustrová P., Vyskočilová, Drnovský, Gajdoš, Vyplel, Burda, Skácel, Zemánek.

SK K2 Prostějov Yetti:

Brus, Chren, Lichnovský, Páša, Vener, Komárek, Franko, Foretek, Štýbnar, Long, Jelínek.