ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
2017/2018 vítěz Regionální ligy mužů
KOLO DATUM ČAS KATEGORIE DOMÁCÍ HOSTÉ HALA
22 2019032323.03.2019 10:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue Fbc Šternberk Medvěd Aréna Moravský Beroun
22 2019032323.03.2019 11:00 elévové black FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov Blue Medvěd Aréna Moravský Beroun
12 2019032323.03.2019 12:00 junioři FBC Droždín SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
22 2019032323.03.2019 12:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars Medvěd Aréna Moravský Beroun
22 2019032323.03.2019 13:00 elévové black FBC Hranice SK K2 Prostějov Blue Medvěd Aréna Moravský Beroun
12 2019032323.03.2019 14:20 junioři SK K2 Prostějov FBC Playmakers Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
20 2019032424.03.2019 08:00 starší žáci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
20 2019032424.03.2019 11:30 starší žáci FBC Mohelnice SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
26 2019033030.03.2019 08:30 přípravka FBS Olomouc Sharks SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
26 2019033030.03.2019 10:00 přípravka SK K2 Prostějov FBC TJ TATRAN LITOVEL SH Gymnázium Šumperk
26 2019033030.03.2019 11:00 přípravka Fbc Schwarz Secco Šternberk SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
18 2019033030.03.2019 11:10 starší žáci SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov SH Budišov nad Budišovkou
24 2019033030.03.2019 11:10 ženy SK K2 Prostějov 1. FBK Rožnov p/R SH ZŠ Mařádkova Opava
26 2019033030.03.2019 12:00 přípravka SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
18 2019033030.03.2019 14:40 starší žáci SK K2 Prostějov FBC Lipník SH Budišov nad Budišovkou
24 2019033030.03.2019 15:50 ženy S.K. P.E.M.A. OPAVA SK K2 Prostějov SH ZŠ Mařádkova Opava
2 2019033131.03.2019 08:00 junioři SK K2 Prostějov FBC Droždín SH ZŠ Velká Bystřice
33 2019033131.03.2019 09:35 mladší žáci FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
27 2019033131.03.2019 10:00 přípravka SK K2 Prostějov FBC Lipník SH Lipník nad Bečvou
2 2019033131.03.2019 10:20 junioři TJ Postřelmov SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
27 2019033131.03.2019 11:00 přípravka SK K2 Prostějov Fbc Blau Secco Šternberk SH Lipník nad Bečvou
33 2019033131.03.2019 11:20 mladší žáci FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
22 2019033131.03.2019 11:30 dorostenci FBC Zeal Lipník SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
33 2019033131.03.2019 12:30 mladší žáci SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk Blue SH Gymnázium Šumperk
27 2019033131.03.2019 12:30 přípravka FBC Mohelnice SK K2 Prostějov SH Lipník nad Bečvou
27 2019033131.03.2019 13:30 přípravka FBC Hranice SK K2 Prostějov SH Lipník nad Bečvou
33 2019033131.03.2019 13:40 mladší žáci SK K2 Prostějov T.J. Sokol Náklo SH Gymnázium Šumperk
22 2019033131.03.2019 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Přerov SH TJ Spartak Přerov
13 2019040505.04.2019 18:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Mohelnice MSH Mlýnská Mohelnice
26 2019040606.04.2019 09:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue FBC Tornáda Lutín SH SŠP Rooseveltova Olomouc
26 2019040606.04.2019 10:00 elévové black FBK Jeseník SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
26 2019040606.04.2019 11:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars SH SŠP Rooseveltova Olomouc
26 2019040606.04.2019 12:00 elévové black FBC Přerov Ďáblové SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
22 2019040707.04.2019 09:45 muži B SK K2 Prostějov B IBK Bisons Přerov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
22 2019040707.04.2019 13:30 muži B FbC Asper Šumperk B SK K2 Prostějov B SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
13 2019041313.04.2019 08:00 junioři FBC Hranice SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
21 2019041313.04.2019 09:40 starší žáci SK K2 Prostějov FBS Olomouc B SH Senice na Hané
21 2019041313.04.2019 12:00 starší žáci FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
13 2019041313.04.2019 13:50 junioři SK K2 Prostějov TJ Postřelmov SH RG a ZŠ Prostějov
25 2019042020.04.2019 08:00 ženy SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
25 2019042020.04.2019 10:20 ženy SK K2 Prostějov 1. SC TEMPISH Vítkovice B SH TJ Spartak Přerov
9 2019042727.04.2019 08:00 junioři SK K2 Prostějov FBC Droždín SH ZŠ Velká Bystřice
28 2019042727.04.2019 08:00 přípravka Fbc Schwarz Secco Šternberk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
28 2019042727.04.2019 09:00 přípravka SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
9 2019042727.04.2019 10:20 junioři TJ Postřelmov SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
28 2019042727.04.2019 10:30 přípravka SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Yellow SH RG a ZŠ Prostějov
28 2019042727.04.2019 12:00 přípravka FBC Mohelnice SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
17 2019050404.05.2019 00:00 mladší žáci FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
17 2019050404.05.2019 00:00 mladší žáci Fbc Blau Šternberk SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
17 2019050404.05.2019 00:00 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Droždín SH ZŠ Velká Bystřice
17 2019050404.05.2019 00:00 mladší žáci SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk Blue SH ZŠ Velká Bystřice
30 2019050404.05.2019 00:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars SH Gymnázium Uničov
30 2019050404.05.2019 00:00 elévové black FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Uničov
30 2019050404.05.2019 00:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue FBC TJ TATRAN LITOVEL SH Gymnázium Uničov
30 2019050404.05.2019 00:00 elévové black FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Uničov
14 2019050505.05.2019 00:00 junioři SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SC NAPARIA Hranice na Moravě
14 2019050505.05.2019 00:00 junioři FBK Jeseník SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě