ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
2017/2018 vítěz Regionální ligy mužů
KOLO DATUM ČAS KATEGORIE DOMÁCÍ HOSTÉ HALA
5 2019101919.10.2019 10:10 dorostenci SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SC NAPARIA Hranice na Moravě
5 2019101919.10.2019 12:30 dorostenci FBC Hranice SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
5 2019101919.10.2019 17:00 muži A Florbal Vsetín SK K2 Prostějov SH Na Lapači Vsetín
6 2019102020.10.2019 18:00 muži A SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov SH RG a ZŠ Prostějov
5 2019102626.10.2019 11:10 junioři SK K2 Prostějov FBC Droždín MSH Jeseník
5 2019102626.10.2019 12:40 junioři Fbc Šternberk B SK K2 Prostějov MSH Jeseník
5 2019102727.10.2019 09:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc 12 SH Ecce homo Šternberk
5 2019102727.10.2019 10:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue Fbc Schwarz Secco Šternberk SH Ecce homo Šternberk
5 2019102727.10.2019 10:20 ženy SK K2 Prostějov FBC Hranice SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
5 2019102727.10.2019 11:00 přípravka black Fbc Blau Secco Šternberk SK K2 Prostějov Blue SH Ecce homo Šternberk
5 2019102727.10.2019 12:00 přípravka black FBK Jeseník SK K2 Prostějov Blue SH Ecce homo Šternberk
5 2019102727.10.2019 12:40 ženy FBC Vikings Kopřivnice SK K2 Prostějov SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
5 2019110101.11.2019 15:45 starší žáci FBS Olomouc SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
10 2019110202.11.2019 08:35 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk White SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7 2019110202.11.2019 09:40 dorostenci FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
10 2019110202.11.2019 09:45 mladší žáci black FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
10 2019110202.11.2019 10:55 mladší žáci black FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7 2019110202.11.2019 12:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Mohelnice MSH Mlýnská Mohelnice
10 2019110202.11.2019 12:05 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk Black SH SŠP Rooseveltova Olomouc
6 2019110303.11.2019 08:00 muži B Orel Jednota Troubelice SK K2 Prostějov B SH ZŠ Vítězná Litovel
6 2019110303.11.2019 10:30 muži B SK K2 Prostějov B FBC Hranice B SH ZŠ Vítězná Litovel
7 2019110303.11.2019 16:00 muži A SK K2 Prostějov FBC MSEM Přerov SH RG a ZŠ Prostějov
8 2019110909.11.2019 14:00 muži A Zlín Lions SK K2 Prostějov SH SPŠ Zlín
8 2019110909.11.2019 15:10 ženy SK K2 Prostějov FBC Přerov ČPP Aréna Ostrava
8 2019110909.11.2019 17:30 ženy FbC KOVO KM Frýdek-Místek SK K2 Prostějov ČPP Aréna Ostrava
9 2019111010.11.2019 09:30 elévové black SK K2 Prostějov FBS Olomouc 09 SH Lipník nad Bečvou
9 2019111010.11.2019 10:30 elévové black FBC Přerov Ďáblové SK K2 Prostějov SH Lipník nad Bečvou
9 2019111010.11.2019 11:30 elévové black FBC Traweko Lipník SK K2 Prostějov SH Lipník nad Bečvou
9 2019111010.11.2019 13:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín SH Lipník nad Bečvou
9 2019111010.11.2019 18:00 muži A SK K2 Prostějov 1. FBK Eagles Orlová SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019111616.11.2019 00:00 muži A FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
6 2019111616.11.2019 09:10 starší žáci FBC Přerov SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
4 2019111616.11.2019 09:30 muži B SK K2 Prostějov B FbC Asper Šumperk B SH Lipník nad Bečvou
7 2019111616.11.2019 09:30 přípravka black FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov Blue SH ZŠ Vítězná Litovel
7 2019111616.11.2019 10:30 přípravka black Fbc Schwarz Secco Šternberk SK K2 Prostějov Blue SH ZŠ Vítězná Litovel
7 2019111616.11.2019 12:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk SH ZŠ Vítězná Litovel
6 2019111616.11.2019 12:40 starší žáci FBC Lipník SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
7 2019111616.11.2019 13:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue Fbc Blau Secco Šternberk SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2019111616.11.2019 13:15 muži B FBS Olomouc C SK K2 Prostějov B SH Lipník nad Bečvou
8 2019111717.11.2019 13:40 junioři FBK Jeseník SK K2 Prostějov MSC Libina
8 2019111717.11.2019 16:20 junioři FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov MSC Libina
8 2019111717.11.2019 17:50 junioři SK K2 Prostějov FBC Vikýřovice MSC Libina
11 2019112323.11.2019 00:00 muži A SK K2 Prostějov FBC Ossiko Třinec SH RG a ZŠ Prostějov
11 2019112424.11.2019 08:00 elévové black FBS Olomouc 10 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
10 2019112424.11.2019 09:10 ženy S.K. P.E.M.A. OPAVA SK K2 Prostějov ČPP Aréna Ostrava
11 2019112424.11.2019 09:30 elévové black SK K2 Prostějov Fbc Šternberk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11 2019112424.11.2019 11:00 elévové black FBC Hranice SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11 2019112424.11.2019 12:30 elévové black SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Yellow SH SŠP Rooseveltova Olomouc
10 2019112424.11.2019 13:50 ženy SK K2 Prostějov 1. SC TEMPISH Vítkovice B ČPP Aréna Ostrava
12 2019113030.11.2019 00:00 muži A FBC ORCA KRNOV SK K2 Prostějov SH ZŠ Krnov
10 2019113030.11.2019 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov Fbc Topgal Šternberk SH Gymnázium Uničov
10 2019113030.11.2019 00:00 dorostenci FBC Přerov B SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
13 2019113030.11.2019 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk Black MSH Mlýnská Mohelnice
13 2019113030.11.2019 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC ZŠ Uničov Yellow MSH Mlýnská Mohelnice
13 2019113030.11.2019 00:00 mladší žáci black FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov Blue MSH Mlýnská Mohelnice
13 2019113030.11.2019 00:00 mladší žáci black FBC Mohelnice 07 SK K2 Prostějov Blue MSH Mlýnská Mohelnice
13 2019120101.12.2019 00:00 muži A FBK Jeseník SK K2 Prostějov MSH Jeseník
9 2019120101.12.2019 00:00 starší žáci FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Budišov nad Budišovkou
9 2019120101.12.2019 00:00 starší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH Budišov nad Budišovkou
10 2019120808.12.2019 00:00 junioři FBC Playmakers Prostějov SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019120808.12.2019 00:00 junioři SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019120808.12.2019 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue SK K2 Prostějov Black SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019120808.12.2019 00:00 přípravka black FBC Lipník SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019120808.12.2019 00:00 přípravka black FBS Olomouc 12 SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
10 2019120808.12.2019 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBC Přerov Tučňáci SH RG a ZŠ Prostějov
12 2019120808.12.2019 00:00 ženy SK K2 Prostějov FBC Vikings Kopřivnice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12 2019120808.12.2019 00:00 ženy FBS Olomouc B SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
14 2019121414.12.2019 00:00 muži A SK K2 Prostějov FbC KOVO KM Frýdek-Místek SH RG a ZŠ Prostějov
9 2019121414.12.2019 00:00 muži B SK K2 Prostějov B JAMAJKA KOJETÍN SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9 2019121414.12.2019 00:00 muži B FBC Droždín SK K2 Prostějov B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
12 2019121414.12.2019 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Zeal Lipník SH Gymnázium Šumperk
12 2019121414.12.2019 00:00 dorostenci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
13 2019121414.12.2019 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Traweko Lipník SH Gymnázium Šumperk
13 2019121414.12.2019 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín 2 SH Gymnázium Šumperk
13 2019121414.12.2019 00:00 elévové black FBC Mohelnice 09 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
13 2019121414.12.2019 00:00 elévové black FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
15 2019121515.12.2019 00:00 muži A FBS Olomouc SK K2 Prostějov SH Čajkaréna Olomouc
16 2019122121.12.2019 00:00 muži A SK K2 Prostějov Florbal Vsetín SH RG a ZŠ Prostějov
15 2019122222.12.2019 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk SH RG a ZŠ Prostějov
15 2019122222.12.2019 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue SK K2 Prostějov Black SH RG a ZŠ Prostějov
15 2019122222.12.2019 00:00 přípravka black FBC Mohelnice SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
15 2019122222.12.2019 00:00 přípravka black FBC Lipník SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
12 2020011818.01.2020 00:00 muži B FBC Hranice B SK K2 Prostějov B SH ZŠ Vítězná Litovel
17 2020011818.01.2020 00:00 muži A FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
12 2020011818.01.2020 00:00 muži B FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov B SH ZŠ Vítězná Litovel
18 2020011818.01.2020 00:00 mladší žáci black FBS Olomouc Stars SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
18 2020011818.01.2020 00:00 mladší žáci black FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
18 2020011818.01.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Mohelnice 07 SH SŠP Rooseveltova Olomouc
18 2020011818.01.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Přerov Predátoři SH SŠP Rooseveltova Olomouc
18 2020011919.01.2020 00:00 muži A FBC MSEM Přerov SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
15 2020011919.01.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Hranice MSH Mlýnská Mohelnice
15 2020011919.01.2020 00:00 dorostenci FBS Olomouc B SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
14 2020011919.01.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov FbC KOVO KM Frýdek-Místek SH RG a ZŠ Prostějov
14 2020011919.01.2020 00:00 ženy FBC ČPP OSTRAVA B SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
4 2020012626.01.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov STARS FLORBAL SH RG a ZŠ Prostějov
4 2020012626.01.2020 00:00 elévové black FBC Traweko Lipník SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
4 2020012626.01.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Mohelnice 09 SH RG a ZŠ Prostějov
4 2020012626.01.2020 00:00 elévové black FBS Olomouc 10 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
17 2020012626.01.2020 00:00 přípravka black FBC Hranice SK K2 Prostějov Blue SC NAPARIA Hranice na Moravě
17 2020012626.01.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue SK K2 Prostějov Black SC NAPARIA Hranice na Moravě
17 2020012626.01.2020 00:00 přípravka black FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov Blue SC NAPARIA Hranice na Moravě
17 2020012626.01.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBC Přerov Žraloci SC NAPARIA Hranice na Moravě
19 2020020101.02.2020 00:00 muži A SK K2 Prostějov Zlín Lions SH RG a ZŠ Prostějov
11 2020020101.02.2020 00:00 junioři FBC Droždín SK K2 Prostějov Medvěd Aréna Moravský Beroun
11 2020020101.02.2020 00:00 junioři SK K2 Prostějov Fbc Šternberk B Medvěd Aréna Moravský Beroun
16 2020020101.02.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Přerov Plameny SH Gymnázium Uničov
16 2020020101.02.2020 00:00 elévové black FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
16 2020020101.02.2020 00:00 elévové black FBC Mohelnice 09 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
16 2020020101.02.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Yellow SH Gymnázium Uničov
20 2020020202.02.2020 00:00 muži A 1. FBK Eagles Orlová SK K2 Prostějov SH Gymnázium Orlová
13 2020020808.02.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B FBC Beerboys TJ Libina SH ZŠ Velká Bystřice
13 2020020808.02.2020 00:00 muži B FBC Mohelnice B SK K2 Prostějov B SH ZŠ Velká Bystřice
17 2020020808.02.2020 00:00 dorostenci FBC Zeal Lipník SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
17 2020020808.02.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov SH Gymnázium Uničov
22 2020020808.02.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Mohelnice 07 SH RG a ZŠ Prostějov
22 2020020808.02.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Přerov Predátoři SH RG a ZŠ Prostějov
22 2020020808.02.2020 00:00 mladší žáci black FbC Asper Šumperk White SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
22 2020020808.02.2020 00:00 mladší žáci black FbC Asper Šumperk Black SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
21 2020021515.02.2020 00:00 muži A SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH RG a ZŠ Prostějov
18 2020021515.02.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov S.K. P.E.M.A. OPAVA SH ZŠ Mařádkova Opava
18 2020021515.02.2020 00:00 ženy FBC Hranice SK K2 Prostějov SH ZŠ Mařádkova Opava
20 2020021616.02.2020 00:00 přípravka black FBC Mohelnice SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
20 2020021616.02.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk SH RG a ZŠ Prostějov
20 2020021616.02.2020 00:00 přípravka black FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
20 2020021616.02.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBK Jeseník SH RG a ZŠ Prostějov
22 2020022222.02.2020 00:00 muži A FBC Ossiko Třinec SK K2 Prostějov SH Stars Třinec
14 2020022222.02.2020 00:00 dorostenci Fbc Topgal Šternberk SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
14 2020022222.02.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Přerov B SH TJ Spartak Přerov
20 2020022222.02.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBS Olomouc 09 SH TJ Spartak Přerov
20 2020022222.02.2020 00:00 elévové black FBC Přerov Plameny SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
20 2020022222.02.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Black SH TJ Spartak Přerov
20 2020022222.02.2020 00:00 elévové black FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
14 2020022323.02.2020 00:00 junioři SK K2 Prostějov FBK Jeseník MSH Jeseník
14 2020022323.02.2020 00:00 junioři FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov MSH Jeseník
19 2020022929.02.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
19 2020022929.02.2020 00:00 dorostenci Fbc Topgal Šternberk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
26 2020022929.02.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars SH TJ Spartak Přerov
26 2020022929.02.2020 00:00 mladší žáci black FBC Přerov Predátoři SK K2 Prostějov Blue SH TJ Spartak Přerov
26 2020022929.02.2020 00:00 mladší žáci black Fbc Šternberk SK K2 Prostějov Blue SH TJ Spartak Přerov
26 2020022929.02.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk Black SH TJ Spartak Přerov
20 2020030101.03.2020 00:00 ženy FBC Přerov SK K2 Prostějov SH ZŠ Komenského Bílovec
20 2020030101.03.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R SH ZŠ Komenského Bílovec
15 2020030707.03.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B IBK Bisons Přerov MSH Mlýnská Mohelnice
15 2020030707.03.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B Orel Jednota Troubelice MSH Mlýnská Mohelnice
23 2020030707.03.2020 00:00 přípravka black FBK Jeseník SK K2 Prostějov Blue MSH Jeseník
23 2020030707.03.2020 00:00 přípravka black FBC Mohelnice SK K2 Prostějov Blue MSH Jeseník
23 2020030707.03.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue SK K2 Prostějov Black MSH Jeseník
23 2020030707.03.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FbC Asper Šumperk MSH Jeseník
16 2020030808.03.2020 00:00 junioři FBC Hranice SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
16 2020030808.03.2020 00:00 junioři SK K2 Prostějov FBC Playmakers Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
22 2020031515.03.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov FBC Spartak Bílovec SC NAPARIA Hranice na Moravě
22 2020031515.03.2020 00:00 ženy FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
17 2020032121.03.2020 00:00 muži B JAMAJKA KOJETÍN SK K2 Prostějov B SH ZŠ Vítězná Litovel
17 2020032121.03.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B FBC Droždín SH ZŠ Vítězná Litovel
22 2020032222.03.2020 00:00 dorostenci FBC Mohelnice SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
22 2020032222.03.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FBS Olomouc B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
29 2020032222.03.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Přerov Predátoři SH Gymnázium Šumperk
29 2020032222.03.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars SH Gymnázium Šumperk
29 2020032222.03.2020 00:00 mladší žáci black FbC Asper Šumperk White SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Šumperk
29 2020032222.03.2020 00:00 mladší žáci black FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Šumperk
17 2020032828.03.2020 00:00 junioři Fbc Šternberk B SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
17 2020032828.03.2020 00:00 junioři SK K2 Prostějov FBC Droždín SH RG a ZŠ Prostějov
25 2020032828.03.2020 00:00 elévové black FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2020032828.03.2020 00:00 elévové black FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2020032828.03.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Senice na Hané
25 2020032828.03.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín 2 SH Senice na Hané
23 2020032828.03.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov FBS Olomouc B SH TJ Spartak Přerov
23 2020032828.03.2020 00:00 ženy SK K2 Prostějov FBC ČPP OSTRAVA B SH TJ Spartak Přerov
19 2020040404.04.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B FBS Olomouc C SH RG a ZŠ Prostějov
19 2020040404.04.2020 00:00 muži B FBC Beerboys TJ Libina SK K2 Prostějov B SH RG a ZŠ Prostějov
34 2020040404.04.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue Fbc Šternberk SH SŠP Rooseveltova Olomouc
34 2020040404.04.2020 00:00 mladší žáci black FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
34 2020040404.04.2020 00:00 mladší žáci black FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
34 2020040404.04.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc Stars SH SŠP Rooseveltova Olomouc
26 2020040505.04.2020 00:00 přípravka black FBK Jeseník SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Šumperk
26 2020040505.04.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBC Mohelnice SH Gymnázium Šumperk
26 2020040505.04.2020 00:00 přípravka black FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov Blue SH Gymnázium Šumperk
26 2020040505.04.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBS Olomouc 12 SH Gymnázium Šumperk
20 2020042525.04.2020 00:00 junioři SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
20 2020042525.04.2020 00:00 junioři FBC Vikýřovice SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
24 2020042525.04.2020 00:00 dorostenci FBC Zeal Lipník SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
24 2020042525.04.2020 00:00 dorostenci SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Uničov
26 2020042525.04.2020 00:00 ženy 1. SC TEMPISH Vítkovice B SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
26 2020042525.04.2020 00:00 ženy PASKOV SAURIANS SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
30 2020042626.04.2020 00:00 elévové black FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
30 2020042626.04.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov FBC Traweko Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
30 2020042626.04.2020 00:00 elévové black SK K2 Prostějov Fbc Šternberk SH RG a ZŠ Prostějov
30 2020042626.04.2020 00:00 elévové black FBC Mohelnice 10 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
37 2020050202.05.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC Mohelnice 07 SH SŠP Rooseveltova Olomouc
37 2020050202.05.2020 00:00 mladší žáci black SK K2 Prostějov Blue FBC ZŠ Uničov Black SH SŠP Rooseveltova Olomouc
37 2020050202.05.2020 00:00 mladší žáci black FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
37 2020050202.05.2020 00:00 mladší žáci black FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov Blue SH SŠP Rooseveltova Olomouc
22 2020050303.05.2020 00:00 muži B SK K2 Prostějov B FBC Mohelnice B SH ZŠ Velká Bystřice
22 2020050303.05.2020 00:00 muži B FbC Asper Šumperk B SK K2 Prostějov B SH ZŠ Velká Bystřice
30 2020050303.05.2020 00:00 přípravka black FBK Jeseník SK K2 Prostějov Blue SH Ecce homo Šternberk
30 2020050303.05.2020 00:00 přípravka black FBC Mohelnice SK K2 Prostějov Blue SH Ecce homo Šternberk
30 2020050303.05.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue FBC ZŠ Uničov SH Ecce homo Šternberk
30 2020050303.05.2020 00:00 přípravka black SK K2 Prostějov Blue Fbc Blau Secco Šternberk SH Ecce homo Šternberk