ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
2017/2018 vítěz Regionální ligy mužů

VÝSLEDKY

KOLO DATUM ČAS KATEGORIE DOMÁCÍ VÝSLEDEK HOSTÉ HALA
9 2018112525.11.2018 18:00 muži B FBC Playmakers Prostějov 5:5 SK K2 Prostějov B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9 2018112525.11.2018 15:30 muži B SK K2 Prostějov B 6:6 FBC Hranice B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11 2018112525.11.2018 14:15 muži A SK K2 Prostějov 6:3 FBK Jeseník SH RG a ZŠ Prostějov
10 2018112424.11.2018 19:45 muži A SK K2 Prostějov 5:6 FBC ORCA KRNOV SH RG a ZŠ Prostějov
5 2018112424.11.2018 16:50 junioři SK K2 Prostějov 5:3 FBC Playmakers Prostějov SH Kostelec na Hané
5 2018112424.11.2018 14:30 junioři FBC Droždín 5:5 SK K2 Prostějov SH Kostelec na Hané
10 2018111717.11.2018 14:50 ženy FBC Přerov 7:1 SK K2 Prostějov SH Lipník nad Bečvou
12 2018111717.11.2018 12:20 mladší žáci FBC Mohelnice 0:0 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
8 2018111717.11.2018 11:20 dorostenci SK K2 Prostějov 0:7 FBC ZŠ Uničov Medvěd Aréna Moravský Beroun
10 2018111717.11.2018 11:20 ženy SK K2 Prostějov 5:5 PASKOV SAURIANS SH Lipník nad Bečvou
12 2018111717.11.2018 11:10 mladší žáci T.J. Sokol Náklo 0:0 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
12 2018111717.11.2018 10:00 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 FBC Přerov Panteři SH Senice na Hané
8 2018111717.11.2018 09:00 dorostenci Fbc Topgal Šternberk Veterans 4:11 SK K2 Prostějov Medvěd Aréna Moravský Beroun
12 2018111717.11.2018 08:50 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 FBC Tornáda Lutín SH Senice na Hané
4 2018111111.11.2018 15:50 junioři FbC Asper Šumperk 1:7 SK K2 Prostějov MSH Jeseník
4 2018111111.11.2018 11:10 junioři SK K2 Prostějov 6:3 FBC Hranice MSH Jeseník
9 2018111010.11.2018 18:00 muži A FBS Olomouc 7:11 SK K2 Prostějov SH Čajkaréna Olomouc
7 2018111010.11.2018 12:30 starší žáci FBC Hranice 6:4 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
8 2018111010.11.2018 12:30 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBC ZŠ Uničov Black SH Ecce homo Šternberk
8 2018111010.11.2018 11:00 přípravka Fbc Schwarz Secco Šternberk 0:0 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
7 2018111010.11.2018 10:10 starší žáci SK K2 Prostějov 3:6 FBS Olomouc A SC NAPARIA Hranice na Moravě
8 2018111010.11.2018 10:00 přípravka FBS Olomouc Tigers 0:0 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
8 2018111010.11.2018 09:00 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBC Lipník SH Ecce homo Šternberk
7 2018110404.11.2018 12:30 ženy 1. FBK Rožnov p/R 6:1 SK K2 Prostějov SH ZŠ Komenského Bílovec
7 2018110404.11.2018 09:00 ženy SK K2 Prostějov 1:5 FBC Spartak Bílovec SH ZŠ Komenského Bílovec
8 2018110303.11.2018 12:30 elévové black FBC Přerov Plameny 0:0 SK K2 Prostějov Blue SH TJ Spartak Přerov
8 2018110303.11.2018 11:30 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 FBC Mohelnice SH TJ Spartak Přerov
5 2018110303.11.2018 10:20 dorostenci SK K2 Prostějov 1:5 FbC Asper Šumperk MSH Mlýnská Mohelnice
8 2018110303.11.2018 10:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 FbC Asper Šumperk SH TJ Spartak Přerov
4 2018110303.11.2018 08:45 muži B FBS Olomouc C 2:3 SK K2 Prostějov B SH Čajkaréna Olomouc
8 2018110303.11.2018 08:30 elévové black FBC Tornáda Lutín 0:0 SK K2 Prostějov Blue SH TJ Spartak Přerov
5 2018110303.11.2018 08:00 dorostenci FBC Mohelnice 1:1 SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
6 2018102828.10.2018 11:30 starší žáci SK K2 Prostějov 1:4 FBC Přerov SH TJ Spartak Přerov
8 2018102828.10.2018 10:00 muži A FBC Hranice 7:3 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
6 2018102828.10.2018 09:10 starší žáci FBS Olomouc B 1:1 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
7 2018102727.10.2018 19:00 muži A FBC MSEM Přerov 6:9 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
6 2018102727.10.2018 11:30 muži B SK K2 Prostějov B 2:3 FBC TJ TATRAN LITOVEL MSC Libina
6 2018102727.10.2018 09:00 muži B FBC Beerboys TJ Libina 9:6 SK K2 Prostějov B MSC Libina
5 2018102121.10.2018 13:30 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBC Lipník MSH Jeseník
5 2018102121.10.2018 12:00 přípravka FBC Mohelnice 0:0 SK K2 Prostějov MSH Jeseník
5 2018102121.10.2018 11:00 přípravka FBK Jeseník 0:0 SK K2 Prostějov MSH Jeseník
5 2018102121.10.2018 09:30 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBS Olomouc Sharks MSH Jeseník
4 2018102020.10.2018 20:00 dorostenci SK K2 Prostějov 6:3 FBC Zeal Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
4 2018102020.10.2018 14:10 dorostenci FBC Hranice 2:3 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
5 2018102020.10.2018 13:50 ženy SK K2 Prostějov 2:4 Florbal Exelsior Havířov SC Dubina Ostrava
9 2018102020.10.2018 12:40 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 FBC Tornáda Lutín SH RG a ZŠ Prostějov
9 2018102020.10.2018 11:30 mladší žáci FBS Olomouc Rangers 0:0 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
9 2018102020.10.2018 10:20 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 Fbc Schwarz Šternberk SH RG a ZŠ Prostějov
5 2018102020.10.2018 10:20 ženy FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B 9:3 SK K2 Prostějov SC Dubina Ostrava
9 2018102020.10.2018 08:35 mladší žáci FBC TJ TATRAN LITOVEL 0:0 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
6 2018101414.10.2018 14:00 muži A FbC Asper Šumperk 10:5 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
4 2018101414.10.2018 11:30 starší žáci FBC Lipník 5:12 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
4 2018101414.10.2018 09:10 starší žáci SK K2 Prostějov 12:4 FBC Mohelnice SH RG a ZŠ Prostějov
5 2018101313.10.2018 17:00 muži A FBC ZŠ Uničov 2:5 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
5 2018101313.10.2018 12:30 elévové black FBK Jeseník 0:0 SK K2 Prostějov Blue Medvěd Aréna Moravský Beroun
5 2018101313.10.2018 11:30 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 FBC Přerov Ďáblové Medvěd Aréna Moravský Beroun
5 2018101313.10.2018 10:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 FBC Hranice Medvěd Aréna Moravský Beroun
5 2018101313.10.2018 08:30 elévové black Fbc Šternberk 0:0 SK K2 Prostějov Blue Medvěd Aréna Moravský Beroun
3 2018100707.10.2018 11:30 ženy SK K2 Prostějov 2:2 SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SH Paskov
3 2018100707.10.2018 09:10 ženy FBC Vikings Kopřivnice 5:3 SK K2 Prostějov SH Paskov
4 2018100707.10.2018 09:00 muži B SK K2 Prostějov B 2:6 FbC Asper Šumperk B MSH Mlýnská Mohelnice
2 2018093030.09.2018 14:50 dorostenci FBC Droždín 0:3 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
4 2018093030.09.2018 13:30 muži A SK K2 Prostějov 10:8 Zlín Lions SH RG a ZŠ Prostějov
3 2018093030.09.2018 12:00 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBC Mohelnice MSH Mlýnská Mohelnice
3 2018093030.09.2018 11:00 přípravka Fbc Schwarz Secco Šternberk 0:0 SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
2 2018093030.09.2018 10:10 dorostenci SK K2 Prostějov 7:1 FBS Olomouc B SC NAPARIA Hranice na Moravě
3 2018093030.09.2018 10:00 přípravka SK K2 Prostějov 0:0 FBC ZŠ Uničov Yellow MSH Mlýnská Mohelnice
3 2018093030.09.2018 08:30 přípravka Fbc Blau Secco Šternberk 0:0 SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
3 2018092929.09.2018 18:30 muži A SK K2 Prostějov 6:11 Florbal Vsetín SH RG a ZŠ Prostějov
1 2018092323.09.2018 11:20 starší žáci Fbc Topgal Šternberk 10:1 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
1 2018092323.09.2018 09:00 starší žáci SK K2 Prostějov 7:3 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
1 2018092222.09.2018 17:15 muži B SK K2 Prostějov B 4:8 JAMAJKA KOJETÍN SH RG a ZŠ Prostějov
1 2018092222.09.2018 13:30 muži B FBC Mohelnice B 6:11 SK K2 Prostějov B SH RG a ZŠ Prostějov
2 2018092222.09.2018 12:00 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 FBS Olomouc Stars SH RG a ZŠ Prostějov
2 2018092222.09.2018 10:30 elévové black FBC Traweko Lipník 0:0 SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
2 2018092222.09.2018 09:30 elévové black FBS Olomouc Rangers 0:0 SK K2 Prostějov Blue SH RG a ZŠ Prostějov
2 2018092222.09.2018 08:30 elévové black SK K2 Prostějov Blue 0:0 Fbc Šternberk SH RG a ZŠ Prostějov
2 2018091616.09.2018 12:30 ženy SK K2 Prostějov 1:7 FBC Přerov SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2 2018091616.09.2018 10:10 ženy 1. SC TEMPISH Vítkovice B 3:4 SK K2 Prostějov SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
2 2018091616.09.2018 10:00 muži A FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:13 SK K2 Prostějov SH ZŠ Čeladná
1 2018091515.09.2018 19:00 muži A 1. FBK Eagles Orlová 5:4 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Orlová
1 2018091515.09.2018 13:40 mladší žáci FBC ZŠ Uničov Yellow 0:0 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
1 2018091515.09.2018 11:55 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 FBC Mohelnice SH Gymnázium Uničov
1 2018091515.09.2018 10:10 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:0 FBC ZŠ Uničov Black SH Gymnázium Uničov
1 2018091515.09.2018 09:00 mladší žáci Fbc Schwarz Šternberk 0:0 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
31 2018050606.05.2018 04:05 mladší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov
31 2018050606.05.2018 02:55 mladší žáci SK K2 Prostějov Fbc Blau Šternberk
31 2018050606.05.2018 01:45 mladší žáci SK K2 Prostějov FBS Olomouc Stars
31 2018050606.05.2018 00:35 mladší žáci FBC Přerov Predátoři SK K2 Prostějov
14 2018050505.05.2018 03:30 ženy PASKOV SAURIANS SK K2 Prostějov
14 2018050505.05.2018 01:10 ženy SK K2 Prostějov FBC Spartak Bílovec
22 2018042929.04.2018 13:45 muži B SK K2 Prostějov B FBC Hranice B
21 2018042929.04.2018 12:30 muži A SK K2 Prostějov FBC Playmakers Prostějov
21 2018042929.04.2018 08:00 muži A SK K2 Prostějov FBC Mohelnice
13 2018042828.04.2018 19:05 ženy SK K2 Prostějov FBC Vikings Kopřivnice
13 2018042828.04.2018 13:15 ženy FBS Olomouc B SK K2 Prostějov
24 2018042828.04.2018 03:45 přípravka FBC Hranice SK K2 Prostějov
24 2018042828.04.2018 02:30 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Tigers
24 2018042828.04.2018 01:15 přípravka FBC Traweko Lipník SK K2 Prostějov
24 2018042828.04.2018 00:00 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Sharks
22 2018041515.04.2018 04:40 dorostenci FBC Přerov SK K2 Prostějov
21 2018041515.04.2018 02:20 starší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov
22 2018041515.04.2018 01:10 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Lipník
19 2018041515.04.2018 00:00 muži A SK K2 Prostějov SK Domaslavice
21 2018041515.04.2018 00:00 starší žáci FBC Zeal Lipník SK K2 Prostějov
19 2018041515.04.2018 00:00 muži A FBC Piranha Přerov B SK K2 Prostějov
12 2018040808.04.2018 10:50 ženy SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SK K2 Prostějov
12 2018040808.04.2018 08:30 ženy SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk
21 2018040707.04.2018 14:00 junioři SK K2 Prostějov Fbc Excalibur Šternberk
21 2018040707.04.2018 11:00 junioři SK K2 Prostějov FbK Horní Suchá
27 2018040707.04.2018 05:15 mladší žáci FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov
27 2018040707.04.2018 04:05 mladší žáci FBS Olomouc Rangers SK K2 Prostějov
19 2018040707.04.2018 03:45 přípravka SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Black
27 2018040707.04.2018 02:20 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov Predátoři
19 2018040707.04.2018 01:40 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Sharks
27 2018040707.04.2018 01:10 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov
19 2018040707.04.2018 00:50 přípravka FBC Mohelnice SK K2 Prostějov
10 2018040101.04.2018 18:40 ženy SK K2 Prostějov PASKOV SAURIANS
10 2018040101.04.2018 16:20 ženy FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov
18 2018033131.03.2018 13:40 starší žáci SK K2 Prostějov FBS Olomouc B
19 2018033131.03.2018 00:00 muži B FBC Mohelnice B SK K2 Prostějov B
19 2018033131.03.2018 00:00 muži B FBC Droždín SK K2 Prostějov B
20 2018032525.03.2018 12:40 starší žáci SK K2 Prostějov Floorball player FBC Droždín SH SŠP Rooseveltova Olomouc
19 2018032525.03.2018 12:40 dorostenci FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
19 2018032525.03.2018 10:20 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH TJ Spartak Přerov
20 2018032525.03.2018 10:20 starší žáci FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
27 2018032525.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín
27 2018032525.03.2018 00:00 elévové FBC ZŠ Uničov Black SK K2 Prostějov
25 2018032424.03.2018 12:35 elévové SK K2 Prostějov FbC Asper Šumperk SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 11:25 elévové SK K2 Prostějov FBC Droždín SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 10:15 elévové FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 09:05 elévové FBC Lipník SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
25 2018032424.03.2018 00:00 elévové Fbc Šternberk SK K2 Prostějov
25 2018032424.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBK Jeseník
20 2018031717.03.2018 15:00 junioři SK K2 Prostějov FBC ORCA KRNOV SH ZŠ Čeladná
11 2018031717.03.2018 13:50 ženy SK K2 Prostějov FBS Olomouc B ČPP Aréna Ostrava
24 2018031717.03.2018 13:15 mladší žáci FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031717.03.2018 11:30 muži B Fbc Šternberk SK K2 Prostějov B SH Kojetín
11 2018031717.03.2018 11:30 ženy FBC Spartak Bílovec SK K2 Prostějov ČPP Aréna Ostrava
24 2018031717.03.2018 11:30 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
20 2018031717.03.2018 10:30 junioři SK K2 Prostějov FBC Vikings Kopřivnice SH ZŠ Čeladná
24 2018031717.03.2018 09:45 mladší žáci Fbc Schwarz Šternberk SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031717.03.2018 09:00 muži B JAMAJKA KOJETÍN SK K2 Prostějov B SH Kojetín
24 2018031717.03.2018 08:00 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Přerov Panteři SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031111.03.2018 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov FBC Mohelnice SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018031111.03.2018 08:00 dorostenci FBS Olomouc A SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018030404.03.2018 12:30 junioři FBC Přerov SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
18 2018030404.03.2018 09:30 junioři FbC KOVO KM Frýdek-Místek SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
24 2018030404.03.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Yellow
24 2018030404.03.2018 00:00 elévové FBC Přerov Plameny SK K2 Prostějov
22 2018030303.03.2018 12:30 elévové SK K2 Prostějov FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
16 2018030303.03.2018 12:30 muži A FBC Mohelnice SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
22 2018030303.03.2018 10:30 elévové SK K2 Prostějov FBS Olomouc Rangers
16 2018030303.03.2018 09:30 muži A FBC VÁLEC Český Těšín SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
22 2018030303.03.2018 09:30 elévové FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
22 2018030303.03.2018 08:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Přerov Ďáblové SH RG a ZŠ Prostějov
16 2018022525.02.2018 14:20 dorostenci Floorball player FBC Droždín SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
15 2018022424.02.2018 16:45 muži B SK K2 Prostějov B TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B SH Kostelec na Hané
15 2018022424.02.2018 13:00 muži B SK K2 Prostějov B FBC TJ TATRAN LITOVEL SH Kostelec na Hané
16 2018021818.02.2018 16:45 přípravka FBS Olomouc Sharks SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
16 2018021818.02.2018 15:55 přípravka SK K2 Prostějov FBC TJ TATRAN LITOVEL SH SŠP Rooseveltova Olomouc
16 2018021818.02.2018 14:40 přípravka SK K2 Prostějov FBS Olomouc Tigers SH SŠP Rooseveltova Olomouc
14 2018021818.02.2018 14:30 muži A SK K2 Prostějov TJ Sokol Kostelec na Hané - HK MSH Mlýnská Mohelnice
16 2018021818.02.2018 13:50 přípravka FBS Olomouc Penguins SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
15 2018021818.02.2018 13:30 junioři FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
16 2018021818.02.2018 12:40 mladší žáci Fbc Schwarz Šternberk SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
14 2018021818.02.2018 11:30 muži A FBC Playmakers Prostějov SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
16 2018021818.02.2018 11:30 mladší žáci SK K2 Prostějov FBC Sršni Droždín SH ZŠ Velká Bystřice
16 2018021818.02.2018 10:20 mladší žáci SK K2 Prostějov FBK Jeseník SH ZŠ Velká Bystřice
15 2018021818.02.2018 09:00 junioři FBC ZŠ Uničov SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
16 2018021818.02.2018 08:35 mladší žáci FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
15 2018021717.02.2018 13:10 starší žáci SK K2 Prostějov FBC Tornáda Lutín SH Senice na Hané
14 2018021111.02.2018 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov 9:4 FBC Playmakers Prostějov SH Kostelec na Hané
21 2018021111.02.2018 12:30 elévové Fbc Šternberk 20:5 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
21 2018021111.02.2018 11:30 elévové SK K2 Prostějov 12:10 FBC Mohelnice SH ZŠ Vítězná Litovel
14 2018021111.02.2018 11:30 dorostenci FBC Mohelnice 3:1 SK K2 Prostějov SH Kostelec na Hané
21 2018021111.02.2018 10:00 elévové SK K2 Prostějov 10:9 FBS Olomouc Stars SH ZŠ Vítězná Litovel
21 2018021111.02.2018 09:00 elévové FBS Olomouc Rangers 9:13 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
20 2018021111.02.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Droždín
21 2018021111.02.2018 00:00 elévové FBS Olomouc Stars SK K2 Prostějov
9 2018021010.02.2018 13:20 ženy FBC Vikings Kopřivnice 1:1 SK K2 Prostějov SH ZŠ Čeladná
13 2018021010.02.2018 12:15 přípravka FBS Olomouc Tigers 11:4 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
13 2018021010.02.2018 11:00 přípravka FBC TJ TATRAN LITOVEL 3:3 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
9 2018021010.02.2018 11:00 ženy SK K2 Prostějov 0:5 SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SH ZŠ Čeladná
13 2018021010.02.2018 09:45 přípravka SK K2 Prostějov 3:15 FBC Přerov Kosatky SH RG a ZŠ Prostějov
18 2018020303.02.2018 13:15 mladší žáci FBC ZŠ Uničov 6:4 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
18 2018020303.02.2018 12:05 mladší žáci FBC Sršni Droždín 4:8 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
18 2018020303.02.2018 10:20 mladší žáci SK K2 Prostějov 0:5 FBC Přerov Panteři SH Gymnázium Uničov
18 2018020303.02.2018 09:10 mladší žáci SK K2 Prostějov 2:10 Fbc Blau Šternberk SH Gymnázium Uničov
14 2018012828.01.2018 18:20 starší žáci Fbc Šternberk 4:6 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
14 2018012828.01.2018 12:30 starší žáci SK K2 Prostějov 1:6 FbC Asper Šumperk SH RG a ZŠ Prostějov
14 2018012727.01.2018 18:00 junioři SK K2 Prostějov 3:6 FbC KOVO KM Frýdek-Místek SH ZŠ Krnov
14 2018012727.01.2018 15:00 junioři FBC ORCA KRNOV 7:0 SK K2 Prostějov SH ZŠ Krnov
13 2018012727.01.2018 10:00 muži B FBC Hranice B 5:9 SK K2 Prostějov B SC NAPARIA Hranice na Moravě
12 2018012121.01.2018 12:00 muži A FBK Jeseník 4:5 SK K2 Prostějov SH ZŠ Brušperk
12 2018012121.01.2018 09:00 muži A SK K2 Prostějov 6:0 TJ Stará Ves n/O Vosy SH ZŠ Brušperk
18 2018012121.01.2018 00:00 elévové FBC TJ TATRAN LITOVEL SK K2 Prostějov
11 2018012020.01.2018 14:10 dorostenci SK K2 Prostějov 5:2 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
17 2018012020.01.2018 12:00 elévové SK K2 Prostějov 23:11 FBK Jeseník SH Gymnázium Uničov
17 2018012020.01.2018 11:00 elévové FBC ZŠ Uničov Black 18:14 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
11 2018012020.01.2018 10:40 dorostenci FBC Hranice 5:4 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
17 2018012020.01.2018 09:00 elévové SK K2 Prostějov 8:16 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Uničov
17 2018012020.01.2018 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Přerov Ďáblové
16 2018012020.01.2018 00:00 elévové FBC Hranice SK K2 Prostějov
11 2018011414.01.2018 12:15 muži B FbC Asper Šumperk B 4:1 SK K2 Prostějov B SH Gymnázium Šumperk
11 2018011414.01.2018 09:45 muži B SK K2 Prostějov B 9:2 FBC Droždín SH Gymnázium Šumperk
7 2018010707.01.2018 14:30 ženy PASKOV SAURIANS 2:3 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2 2018010707.01.2018 12:30 elévové SK K2 Prostějov 21:7 FBK Jeseník SH Gymnázium Uničov
7 2018010707.01.2018 12:10 ženy SK K2 Prostějov 1:5 FBC Spartak Bílovec SH SŠP Rooseveltova Olomouc
9 2018010606.01.2018 12:30 muži A SK K2 Prostějov 9:5 FBC Beerboys TJ Libina SH RG a ZŠ Prostějov
9 2018010606.01.2018 08:00 muži A TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 3:4 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
6 2017121717.12.2017 13:50 ženy SK K2 Prostějov 2:0 FBC Vikings Kopřivnice SH Kostelec na Hané
12 2017121717.12.2017 13:00 junioři SK K2 Prostějov 4:2 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. SH RG a ZŠ Prostějov
10 2017121717.12.2017 12:15 přípravka Fbc Secco Šternberk 5:10 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
10 2017121717.12.2017 11:25 přípravka SK K2 Prostějov 4:6 FBC ZŠ Uničov Black SH Ecce homo Šternberk
10 2017121717.12.2017 10:10 přípravka SK K2 Prostějov 4:12 FBS Olomouc Tigers SH Ecce homo Šternberk
10 2017121717.12.2017 09:20 přípravka FBC ZŠ Uničov Yellow 8:6 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
12 2017121717.12.2017 08:30 junioři 1. MVIL Ostrava 8:2 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
6 2017121717.12.2017 08:00 ženy FBS Olomouc B 10:1 SK K2 Prostějov SH Kostelec na Hané
10 2017121616.12.2017 18:15 muži B SK K2 Prostějov B 11:5 FBS Olomouc B SH Kostelec na Hané
10 2017121616.12.2017 14:30 muži B SK K2 Prostějov B 9:2 Fbc Šternberk SH Kostelec na Hané
13 2017121616.12.2017 13:10 mladší žáci SK K2 Prostějov 11:1 FBK Jeseník SH Gymnázium Šumperk
13 2017121616.12.2017 12:00 mladší žáci SK K2 Prostějov 1:4 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
12 2017121616.12.2017 10:50 starší žáci FBC Mohelnice 2:10 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
13 2017121616.12.2017 10:50 mladší žáci FBC Lipník 3:3 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
12 2017121616.12.2017 08:30 starší žáci SK K2 Prostějov 3:6 FBC ZŠ Uničov SH Senice na Hané
10 2017121010.12.2017 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov 2:0 Fbc Topgal Šternberk SH RG a ZŠ Prostějov
14 2017121010.12.2017 13:00 elévové FBC Lipník 5:10 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
14 2017121010.12.2017 12:00 elévové SK K2 Prostějov 23:8 FBC Droždín SC NAPARIA Hranice na Moravě
14 2017121010.12.2017 10:30 elévové FBC Přerov Plameny 20:10 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
14 2017121010.12.2017 09:30 elévové SK K2 Prostějov 14:10 FBC Hranice SC NAPARIA Hranice na Moravě
10 2017121010.12.2017 08:00 dorostenci FBC Lipník 2:5 SK K2 Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
14 2017121010.12.2017 00:00 elévové FBC Tornáda Lutín SK K2 Prostějov
15 2017120909.12.2017 00:00 elévové FbC Asper Šumperk SK K2 Prostějov
13 2017120909.12.2017 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC ZŠ Uničov Black
15 2017120909.12.2017 00:00 elévové SK K2 Prostějov FBC Mohelnice
7 2017120303.12.2017 15:00 muži A SK Domaslavice 3:6 SK K2 Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
10 2017120303.12.2017 13:00 junioři FbK Horní Suchá 5:2 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
7 2017120303.12.2017 10:30 muži A SK K2 Prostějov 6:7 FBC VÁLEC Český Těšín MSH Mlýnská Mohelnice
10 2017120303.12.2017 10:00 junioři SK K2 Prostějov 1:11 FBC Přerov SH Senice na Hané
8 2017120303.12.2017 09:50 přípravka FBC ZŠ Uničov Yellow 11:3 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
8 2017120303.12.2017 09:00 přípravka FBC Přerov Kosatky 18:7 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
5 2017120202.12.2017 11:50 ženy SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 3:0 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Šumperk
9 2017120202.12.2017 11:30 starší žáci FBC Přerov 4:3 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
5 2017120202.12.2017 09:30 ženy SK K2 Prostějov 2:6 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
9 2017120202.12.2017 09:10 starší žáci SK K2 Prostějov 4:2 FBC Hranice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7 2017112525.11.2017 13:00 muži B SK K2 Prostějov B 9:6 FBC Mohelnice B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11 2017112525.11.2017 12:05 mladší žáci SK K2 Prostějov 11:0 FBK Jeseník SH Ecce homo Šternberk
11 2017112525.11.2017 10:55 mladší žáci FBC Přerov Panteři 1:3 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
11 2017112525.11.2017 09:45 mladší žáci SK K2 Prostějov 2:5 Fbc Schwarz Šternberk SH Ecce homo Šternberk
7 2017112525.11.2017 09:15 muži B FBC TJ TATRAN LITOVEL 3:2 SK K2 Prostějov B SH SŠP Rooseveltova Olomouc
11 2017112525.11.2017 08:35 mladší žáci FBC Mohelnice 0:5 SK K2 Prostějov SH Ecce homo Šternberk
10 2017111919.11.2017 12:30 elévové SK K2 Prostějov 16:11 FBC Lipník SH Mikulovice
8 2017111919.11.2017 12:00 junioři SK K2 Prostějov 2:7 FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B SH ZŠ Vítězná Litovel
10 2017111919.11.2017 11:30 elévové SK K2 Prostějov 7:25 FBC ZŠ Uničov Black SH Mikulovice
10 2017111919.11.2017 10:30 elévové FBK Jeseník 14:20 SK K2 Prostějov SH Mikulovice
10 2017111919.11.2017 09:30 elévové FBC Přerov Ďáblové 18:2 SK K2 Prostějov SH Mikulovice
8 2017111919.11.2017 09:00 junioři Fbc Excalibur Šternberk 15:2 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
10 2017111919.11.2017 00:00 elévové FBC ZŠ Uničov Yellow SK K2 Prostějov
12 2017111919.11.2017 00:00 elévové SK K2 Prostějov Fbc Šternberk
12 2017111919.11.2017 00:00 elévové FBK Jeseník SK K2 Prostějov
5 2017111818.11.2017 12:30 muži A TJ Stará Ves n/O Vosy 3:5 SK K2 Prostějov SH ZŠ Brušperk
8 2017111818.11.2017 12:00 starší žáci SK K2 Prostějov 5:6 Fbc Šternberk SH Senice na Hané
8 2017111818.11.2017 09:40 starší žáci Floorball player FBC Droždín 0:9 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
5 2017111818.11.2017 09:30 muži A SK K2 Prostějov 2:6 FBK Jeseník SH ZŠ Brušperk
8 2017111212.11.2017 18:50 dorostenci SK K2 Prostějov 1:5 FBS Olomouc A SH SŠP Rooseveltova Olomouc
8 2017111212.11.2017 16:30 dorostenci FBC Playmakers Prostějov 0:8 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
4 2017111111.11.2017 12:40 ženy SK K2 Prostějov 2:9 FBS Olomouc B SH SOŠ Dopravní Ostrava
4 2017111111.11.2017 11:30 ženy FBC Spartak Bílovec 5:0 SK K2 Prostějov SH SOŠ Dopravní Ostrava
7 2017110505.11.2017 11:30 elévové FBC TJ TATRAN LITOVEL 8:20 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
7 2017110505.11.2017 10:30 elévové SK K2 Prostějov 9:14 FBC Přerov Ďáblové SH TJ Spartak Přerov
7 2017110505.11.2017 10:00 elévové SK K2 Prostějov FBS Olomouc Stars
7 2017110505.11.2017 09:30 elévové FBC Přerov Plameny 21:9 SK K2 Prostějov SH TJ Spartak Přerov
7 2017110505.11.2017 09:00 elévové FBC Droždín SK K2 Prostějov
7 2017110505.11.2017 08:30 elévové SK K2 Prostějov 14:18 FBS Olomouc Stars SH TJ Spartak Přerov
6 2017102929.10.2017 17:50 starší žáci FBS Olomouc B 1:10 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
4 2017102929.10.2017 12:15 přípravka FBC TJ TATRAN LITOVEL 8:4 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2017102929.10.2017 11:25 přípravka SK K2 Prostějov 7:6 FBC Mohelnice SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2017102929.10.2017 10:10 přípravka FBS Olomouc Penguins 4:7 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2017102929.10.2017 09:20 přípravka SK K2 Prostějov 5:4 FBC ZŠ Uničov Black SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2017102828.10.2017 13:00 muži A 1. FBK Rožnov p/R B 5:3 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
5 2017102828.10.2017 12:30 junioři SK K2 Prostějov 1:6 1. MVIL Ostrava SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
4 2017102828.10.2017 08:30 muži A SK K2 Prostějov 7:6 FBC Piranha Přerov B SH ZŠ Vítězná Litovel
5 2017102828.10.2017 08:00 junioři FBC Vikings Kopřivnice 9:3 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
3 2017102222.10.2017 18:40 ženy SK K2 Prostějov 10:2 PASKOV SAURIANS SH ZŠ Komenského Bílovec
3 2017102222.10.2017 16:20 ženy FbC Asper Šumperk 2:2 SK K2 Prostějov SH ZŠ Komenského Bílovec
5 2017102222.10.2017 13:50 dorostenci SK K2 Prostějov 0:5 FBC ZŠ Uničov SH Senice na Hané
5 2017102222.10.2017 11:30 dorostenci FbC Asper Šumperk 2:3 SK K2 Prostějov SH Senice na Hané
6 2017102121.10.2017 18:30 mladší žáci SK K2 Prostějov 5:3 FbC Asper Šumperk SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
6 2017102121.10.2017 16:45 mladší žáci FBS Olomouc Stars 3:5 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
6 2017102121.10.2017 15:00 mladší žáci SK K2 Prostějov 1:6 Fbc Blau Šternberk SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
6 2017102121.10.2017 13:15 mladší žáci FBS Olomouc Rangers 2:2 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
5 2017102121.10.2017 11:00 elévové SK K2 Prostějov 24:11 FBC Hranice SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
5 2017102121.10.2017 09:30 elévové FBS Olomouc Rangers 9:16 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
5 2017102121.10.2017 08:00 elévové FBC Přerov Plameny 13:11 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
3 2017101515.10.2017 13:50 starší žáci SK K2 Prostějov 10:3 FBC Zeal Lipník SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
3 2017101515.10.2017 08:00 starší žáci FBC Hranice 2:5 SK K2 Prostějov SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou
3 2017101414.10.2017 14:00 muži B FBS Olomouc B 2:2 SK K2 Prostějov B SH Kojetín
3 2017101414.10.2017 11:30 muži B SK K2 Prostějov B 2:4 FbC Asper Šumperk B SH Kojetín
2 2017100808.10.2017 10:20 ženy FBC Vikings Kopřivnice 0:3 SK K2 Prostějov SH ZŠ Čeladná
2 2017100808.10.2017 08:00 ženy SK K2 Prostějov 1:10 SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SH ZŠ Čeladná
4 2017100707.10.2017 17:40 dorostenci Fbc Topgal Šternberk 2:4 SK K2 Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
4 2017100707.10.2017 15:20 dorostenci SK K2 Prostějov 4:3 FBC Přerov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1 2017100707.10.2017 12:45 přípravka SK K2 Prostějov 3:5 FBC ZŠ Uničov Yellow SH Gymnázium Uničov
1 2017100707.10.2017 11:55 přípravka FBS Olomouc Penguins 2:5 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
1 2017100707.10.2017 10:40 přípravka FBC Přerov Kosatky 10:2 SK K2 Prostějov SH Gymnázium Uničov
1 2017100707.10.2017 09:50 přípravka SK K2 Prostějov 1:3 FBC Mohelnice SH Gymnázium Uničov
2 2017100101.10.2017 17:00 muži A FBC Beerboys TJ Libina 3:7 SK K2 Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
1 2017100101.10.2017 15:20 starší žáci SK K2 Prostějov 2:5 FBS Olomouc A SC NAPARIA Hranice na Moravě
2 2017100101.10.2017 12:30 muži A SK K2 Prostějov 7:1 1. FBK Rožnov p/R B SH ZŠ Vítězná Litovel
1 2017100101.10.2017 10:40 starší žáci FBC Tornáda Lutín 4:11 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
1 2017093030.09.2017 13:30 junioři FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 4:4 SK K2 Prostějov SH ZŠ Čeladná
1 2017093030.09.2017 10:30 junioři SK K2 Prostějov 2:5 FBC ZŠ Uničov SH ZŠ Čeladná
3 2017092424.09.2017 14:10 mladší žáci SK K2 Prostějov 2:6 FBS Olomouc Stars SC NAPARIA Hranice na Moravě
3 2017092424.09.2017 13:00 mladší žáci SK K2 Prostějov 2:9 FBC Hranice SC NAPARIA Hranice na Moravě
3 2017092424.09.2017 11:50 mladší žáci FBC Mohelnice 0:8 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
3 2017092424.09.2017 10:05 mladší žáci FBC ZŠ Uničov 6:5 SK K2 Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
2 2017092323.09.2017 11:30 dorostenci SK K2 Prostějov 3:2 Floorball player FBC Droždín SH TJ Spartak Přerov
1 2017091717.09.2017 13:30 muži B SK K2 Prostějov B 3:0 JAMAJKA KOJETÍN SH TJ Spartak Přerov
1 2017091717.09.2017 09:45 muži B TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 3:1 SK K2 Prostějov B SH TJ Spartak Přerov
21 2017050707.05.2017 18:45 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 11:3 FBC Cannibals Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
21 2017050707.05.2017 15:00 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 3:4 FBC Spartak Přerov Oldies C SH RG a ZŠ Prostějov
25 2017050707.05.2017 13:15 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:4 Fbc Schwarzes Secco Šternberk SH Ecce homo Šternberk
25 2017050707.05.2017 12:05 přípravka FBC Spartak Přerov Tučňáci 13:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Ecce homo Šternberk
25 2017050707.05.2017 10:20 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:7 FBC Spartak Přerov Žraloci SH Ecce homo Šternberk
25 2017050707.05.2017 09:10 přípravka FBS Olomouc Tigers 5:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Ecce homo Šternberk
12 2017050606.05.2017 14:30 ženy FBC Spartak Bílovec 7:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
25 2017050606.05.2017 13:45 mladší žáci FBC Spartak Přerov Panteři 1:10 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
25 2017050606.05.2017 12:00 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:2 FBC Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
21 2017042323.04.2017 15:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:10 FBC Hranice MSC Libina
23 2017042323.04.2017 13:20 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:3 FBS Olomouc Rangers SH ZŠ Velká Bystřice
21 2017042323.04.2017 12:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:11 FBC Piranha Spartak Přerov B MSC Libina
23 2017042323.04.2017 12:00 mladší žáci FBC Droždín 1:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
23 2017042323.04.2017 10:40 mladší žáci FBC Spartak Přerov Panteři 1:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
11 2017041515.04.2017 12:40 ženy FbC Asper Šumperk 8:0 SK K2 Sportcentrum Prostějov ČPP Aréna Ostrava
11 2017041515.04.2017 09:10 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:8 FBC Spartak Bílovec ČPP Aréna Ostrava
23 2017040909.04.2017 12:30 elévové FBC Mohelnice 14:8 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
23 2017040909.04.2017 11:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:23 FBC ZŠ Uničov SH ZŠ Velká Bystřice
20 2017040808.04.2017 14:30 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:4 FBS Olomouc SC Smilovice
20 2017040808.04.2017 10:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:9 FBC Mohelnice SC Smilovice
17 2017040202.04.2017 11:30 dorostenci Floorball player FBC Droždín 2:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov MSC Libina
17 2017040202.04.2017 09:10 dorostenci FBK Lynx Šumperk 1:15 SK K2 Sportcentrum Prostějov MSC Libina
20 2017040101.04.2017 14:15 přípravka FBC Traweko Lipník 4:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠE Lipník n/B
20 2017040101.04.2017 13:05 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:3 FBC Spartak Přerov Žraloci SH SŠE Lipník n/B
20 2017040101.04.2017 11:20 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:1 FBC Spartak Přerov Kosatky SH SŠE Lipník n/B
20 2017040101.04.2017 10:10 přípravka FBC Hranice 0:16 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠE Lipník n/B
19 2017040101.04.2017 09:15 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 3:4 FBC TJ Tatran Litovel MSC Libina
15 2017032525.03.2017 13:40 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:4 FBS Olomouc A SH ZŠ Vítězná Litovel
18 2017032525.03.2017 13:00 muži A FbC Playmakers Prostějov 3:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
15 2017032525.03.2017 10:10 starší žáci FbC Asper Šumperk 11:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
18 2017032525.03.2017 10:00 muži A SK Domaslavice 7:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
10 2017032525.03.2017 09:10 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:8 FbC Asper Šumperk SH ZŠ Čeladná
19 2017031919.03.2017 16:05 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:0 FBK Jeseník SH SŠP Rooseveltova Olomouc
19 2017031919.03.2017 14:55 mladší žáci FBC Tornáda Lutín 0:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
10 2017031818.03.2017 17:30 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:2 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
21 2017031818.03.2017 14:30 junioři FbC Asper Šumperk 2:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Šumperk
21 2017031818.03.2017 11:30 junioři TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Šumperk
16 2017031212.03.2017 13:50 dorostenci FBC Spartak Přerov 2:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH TJ Spartak Přerov
25 2017031212.03.2017 11:00 elévové FBC Spartak Přerov Ďáblové 16:13 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
16 2017031212.03.2017 10:20 dorostenci FBC Hranice 6:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH TJ Spartak Přerov
25 2017031212.03.2017 09:30 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 8:11 FBC Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
25 2017031212.03.2017 08:00 elévové FBC Spartak Přerov Plameny 16:13 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
9 2017030505.03.2017 14:20 ženy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B 10:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Šumperk
18 2017030505.03.2017 13:30 elévové FBC Spartak Přerov Plameny 20:13 SK K2 Sportcentrum Prostějov MSH Přerov
18 2017030505.03.2017 12:30 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:18 FBC Lipník MSH Přerov
7 2017030505.03.2017 12:00 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:15 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B SH Gymnázium Šumperk
18 2017030505.03.2017 10:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:19 FBC Spartak Přerov Ďáblové MSH Přerov
9 2017030505.03.2017 09:40 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:1 Paskov Saurians SH Gymnázium Šumperk
19 2017030404.03.2017 18:00 junioři Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 9:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
19 2017030404.03.2017 13:30 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:7 FBS Olomouc SH RG a ZŠ Prostějov
15 2017030404.03.2017 11:30 muži A TJ Stará Ves n/O Vosy 7:8 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Kostelec na Hané
15 2017030404.03.2017 08:30 muži A TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 1:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Kostelec na Hané
16 2017022626.02.2017 12:45 muži B FBC Cannibals Lipník 4:13 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SC NAPARIA Hranice na Moravě
13 2017022626.02.2017 11:30 dorostenci FBK Jeseník 2:15 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
16 2017022626.02.2017 10:15 muži B FbC Asper Šumperk B 7:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SC NAPARIA Hranice na Moravě
13 2017022626.02.2017 08:00 dorostenci FbC Asper Šumperk 2:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
17 2017021919.02.2017 17:10 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:6 Florbal Torpedo Havířov SH Horní Suchá
17 2017021919.02.2017 12:10 junioři FBS Olomouc 8:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Horní Suchá
17 2017021919.02.2017 12:05 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:9 FBC Mohelnice SH Ecce homo Šternberk
17 2017021919.02.2017 10:55 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:3 FBC ZŠ Uničov Yellow SH Ecce homo Šternberk
14 2017021818.02.2017 11:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 8:10 SK Domaslavice SH Čajkaréna Olomouc
13 2017021818.02.2017 10:20 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 20:1 FBK Jeseník MSH Mlýnská Mohelnice
14 2017021818.02.2017 08:00 muži A FBS Olomouc 13:9 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Čajkaréna Olomouc
13 2017021818.02.2017 08:00 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:5 FBC Mohelnice MSH Mlýnská Mohelnice
17 2017021212.02.2017 16:30 elévové FBS Olomouc 18:14 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
17 2017021212.02.2017 14:00 elévové FBC Spartak Přerov Plameny 8:12 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Velká Bystřice
14 2017020505.02.2017 12:35 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 12:2 FBS Olomouc Sharks SH Gymnázium Uničov
14 2017020505.02.2017 11:25 přípravka FBC ZŠ Uničov Black 7:6 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Uničov
14 2017020505.02.2017 09:05 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:8 FBC Mohelnice SH Gymnázium Uničov
15 2017020404.02.2017 13:15 mladší žáci FBC Tornáda Lutín 1:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
15 2017020404.02.2017 12:05 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:1 FBS Olomouc Stars SH ZŠ Vítězná Litovel
12 2017020404.02.2017 11:30 dorostenci TJ Postřelmov 4:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Postřelmov
15 2017020404.02.2017 10:20 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 8:0 FBC Spartak Přerov Panteři SH ZŠ Vítězná Litovel
12 2017020404.02.2017 09:10 dorostenci FBS Olomouc 8:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Postřelmov
15 2017020404.02.2017 08:35 mladší žáci FBS Olomouc Rangers 1:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
14 2017012929.01.2017 13:30 muži B FBC Spartak Přerov Oldies C 1:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SH Kostelec na Hané
11 2017012929.01.2017 11:30 starší žáci FBC Spartak Přerov 4:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
14 2017012929.01.2017 09:45 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 5:2 FBC Hranice B SH Kostelec na Hané
11 2017012929.01.2017 08:00 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:3 FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
16 2017012828.01.2017 14:30 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:18 TJ Znojmo LAUFEN CZ SH TJ Znojmo
16 2017012828.01.2017 11:30 junioři FBŠ Hattrick Brno 3:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH TJ Znojmo
12 2017012222.01.2017 18:30 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:7 FBK Jeseník SH RG a ZŠ Prostějov
7 2017012121.01.2017 17:50 ženy Paskov Saurians 4:10 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Komenského Bílovec
9 2017012121.01.2017 11:30 dorostenci FBC Mohelnice 5:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov MSH Mlýnská Mohelnice
9 2017012121.01.2017 09:10 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:1 FBC Hranice MSH Mlýnská Mohelnice
13 2017011515.01.2017 13:40 přípravka FBC Traweko Lipník 2:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
13 2017011515.01.2017 09:45 mladší žáci FbC Asper Šumperk 1:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ 8. května Šumperk
13 2017010808.01.2017 16:00 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:3 FbK Horní Suchá SH Štěrkoviště Otrokovice
10 2017010808.01.2017 14:30 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:5 FbC Playmakers Prostějov SH Kostelec na Hané
13 2017010808.01.2017 13:00 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:8 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers SH Štěrkoviště Otrokovice
13 2017010808.01.2017 12:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:20 FBC Lipník SH ZŠ Vítězná Litovel
13 2017010808.01.2017 11:00 elévové FBS Olomouc 13:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
10 2017010808.01.2017 10:10 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:3 FbC Asper Šumperk SC NAPARIA Hranice na Moravě
13 2017010808.01.2017 10:00 elévové FBC Tornáda Lutín 12:8 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
10 2017010808.01.2017 10:00 muži A FBC Piranha Spartak Přerov B 8:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Kostelec na Hané
13 2017010808.01.2017 09:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:18 FBC Spartak Přerov Ďáblové SH ZŠ Vítězná Litovel
6 2017010707.01.2017 18:00 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:0 SKP Nový Jičín - FBK Frenštát SH RG a ZŠ Prostějov
6 2017010707.01.2017 14:30 ženy FBC Spartak Bílovec 6:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
9 2016121818.12.2016 17:45 muži B FBC Hranice B 6:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SH RG a ZŠ Prostějov
9 2016121818.12.2016 14:00 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 9:3 IBK Bisons Přerov SH RG a ZŠ Prostějov
10 2016121818.12.2016 12:40 mladší žáci Fbc Šternberk 7:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
10 2016121818.12.2016 10:55 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:0 FBC Mohelnice SH RG a ZŠ Prostějov
12 2016121717.12.2016 16:00 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:10 Panthers Otrokovice SH TJ Znojmo
10 2016121717.12.2016 13:15 přípravka Fbc Schwarzes Secco Šternberk 3:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Ecce homo Šternberk
10 2016121717.12.2016 12:05 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 8:4 FBS Olomouc Sharks SH Ecce homo Šternberk
12 2016121717.12.2016 11:30 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:5 FBC Spartak Přerov SH TJ Znojmo
10 2016121717.12.2016 10:20 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 7:8 FBC Mohelnice SH Ecce homo Šternberk
10 2016121717.12.2016 09:10 přípravka FBC ZŠ Uničov Yellow 3:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Ecce homo Šternberk
10 2016121111.12.2016 11:00 elévové FBC Spartak Přerov Plameny 14:13 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
10 2016121111.12.2016 09:30 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 9:16 FBC Lipník SH RG a ZŠ Prostějov
10 2016121111.12.2016 08:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:22 FBS Olomouc SH RG a ZŠ Prostějov
8 2016120404.12.2016 16:30 starší žáci FBS Olomouc A 2:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
8 2016120404.12.2016 14:10 starší žáci FBK Jeseník 4:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
8 2016120404.12.2016 13:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:8 TJ Stará Ves n/O Vosy SC NAPARIA Hranice na Moravě
7 2016120404.12.2016 11:30 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:7 Floorball player FBC Droždín SH RG a ZŠ Prostějov
8 2016120404.12.2016 10:00 muži A FBC Hranice 5:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SC NAPARIA Hranice na Moravě
7 2016120404.12.2016 08:00 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:1 FBC Spartak Přerov SH RG a ZŠ Prostějov
10 2016120303.12.2016 14:30 junioři Florbal Torpedo Havířov 8:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov MSH Havířov
8 2016120303.12.2016 12:40 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:11 FBC Mohelnice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
8 2016120303.12.2016 09:10 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 13:3 FBC Hranice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
8 2016120303.12.2016 08:00 přípravka FBS Olomouc Tigers 5:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
7 2016112020.11.2016 14:30 junioři FbK Horní Suchá 2:0 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
7 2016112020.11.2016 10:00 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:7 FBC TJ Sokol Frenštát p.R. SH RG a ZŠ Prostějov
5 2016111919.11.2016 14:00 muži A FBC Mohelnice 4:6 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
6 2016111919.11.2016 12:40 starší žáci FBC Hranice 1:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Šumperk
6 2016111919.11.2016 10:20 starší žáci FBC Mohelnice 2:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Gymnázium Šumperk
6 2016111313.11.2016 11:30 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:3 FBK Lynx Šumperk MSC Libina
4 2016111212.11.2016 18:45 ženy SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 1:1 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Čeladná
5 2016111212.11.2016 12:15 muži B FBC Mohelnice B 8:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov B MSH Mlýnská Mohelnice
7 2016111212.11.2016 11:50 přípravka FBC Spartak Přerov Tučňáci 9:8 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
5 2016111212.11.2016 09:45 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 0:4 TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B MSH Mlýnská Mohelnice
7 2016111212.11.2016 09:35 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:2 FBC Hranice SH RG a ZŠ Prostějov
7 2016111212.11.2016 08:00 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 8:6 FBC Spartak Přerov Žraloci SH RG a ZŠ Prostějov
3 2016102929.10.2016 09:00 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:7 FBC ZŠ Uničov Black SH Gymnázium Uničov
6 2016102828.10.2016 13:00 junioři SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:4 FBŠ Hattrick Brno SH Štěrkoviště Otrokovice
6 2016102828.10.2016 10:00 junioři Panthers Otrokovice 3:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH Štěrkoviště Otrokovice
4 2016102323.10.2016 10:10 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 2:5 FBS Olomouc SH Postřelmov
3 2016102323.10.2016 09:40 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:2 Paskov Saurians SH Gymnázium Šumperk
4 2016101616.10.2016 12:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:9 FbC Asper Šumperk SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2016101616.10.2016 11:00 elévové FBC Droždín 11:12 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2016101616.10.2016 10:30 muži B FBS Olomouc B 1:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SH TJ Spartak Přerov
4 2016101616.10.2016 10:00 elévové SK K2 Sportcentrum Prostějov 14:8 FBC Tornáda Lutín SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2016101616.10.2016 09:00 elévové Fbc Šternberk 13:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
4 2016101515.10.2016 18:00 junioři FBC Spartak Přerov 2:4 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Brušperk
4 2016101515.10.2016 15:00 junioři FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1:10 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Brušperk
4 2016100909.10.2016 13:15 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 21:2 FBK Jeseník SH ZŠ 8. května Šumperk
2 2016100909.10.2016 12:40 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 1:9 FBC Spartak Bílovec ČPP Aréna Ostrava
4 2016100909.10.2016 12:05 mladší žáci FBC LAZAM ZŠ Uničov 3:3 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ 8. května Šumperk
4 2016100909.10.2016 10:20 mladší žáci FBC Droždín 1:11 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ 8. května Šumperk
4 2016100909.10.2016 09:10 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 10:4 FbC Asper Šumperk SH ZŠ 8. května Šumperk
2 2016100202.10.2016 11:30 starší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 6:1 Floorball player FBC Droždín SH RG a ZŠ Prostějov
1 2016100101.10.2016 12:00 muži A SK K2 Sportcentrum Prostějov 5:3 TJ Sokol Kostelec na Hané - HK SH ZŠ Vítězná Litovel
1 2016100101.10.2016 09:00 muži A FBK Jeseník 5:10 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Vítězná Litovel
1 2016092525.09.2016 14:15 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:1 FBC Mohelnice SH Gymnázium Šumperk
1 2016092525.09.2016 11:30 přípravka FBS Olomouc Tigers 8:10 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
1 2016092525.09.2016 11:10 dorostenci SK K2 Sportcentrum Prostějov 4:3 FbC Asper Šumperk SH Gymnázium Šumperk
1 2016092525.09.2016 09:45 přípravka FBC ZŠ Uničov Black 11:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH RG a ZŠ Prostějov
1 2016092525.09.2016 08:00 přípravka SK K2 Sportcentrum Prostějov 14:6 FBS Olomouc Sharks SH RG a ZŠ Prostějov
2 2016092424.09.2016 12:05 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 11:2 FBC Mohelnice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2 2016092424.09.2016 10:55 mladší žáci FBS Olomouc Rangers 1:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2 2016092424.09.2016 09:45 mladší žáci FBC Droždín 2:7 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH SŠP Rooseveltova Olomouc
2 2016092424.09.2016 08:35 mladší žáci SK K2 Sportcentrum Prostějov 3:1 FBC Hranice SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1 2016091818.09.2016 13:40 ženy Paskov Saurians 2:2 SK K2 Sportcentrum Prostějov SH ZŠ Komenského Bílovec
2 2016091818.09.2016 13:30 muži B IBK Bisons Přerov 4:5 SK K2 Sportcentrum Prostějov B SH Kostelec na Hané
1 2016091818.09.2016 11:20 ženy SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:18 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B SH ZŠ Komenského Bílovec
2 2016091818.09.2016 11:00 muži B SK K2 Sportcentrum Prostějov B 5:5 FBS Olomouc B SH Kostelec na Hané