22 |
2023043030.04.2023 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBS Olomouc B |
SH ZŠ Velká Bystřice |
22 |
2023043030.04.2023 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
TJ Postřelmov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
31 |
2023042929.04.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice Sokoli |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
31 |
2023042929.04.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
Fbc ČD Cargo Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
31 |
2023042929.04.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Panteři |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
31 |
2023042929.04.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
22 |
2023042323.04.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBK Jeseník |
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. |
22 |
2023042323.04.2023 |
00:00 |
muži A |
1. SFK Flashing Stars Havířov |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. |
21 |
2023041616.04.2023 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Excalibur Šternberk |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
25 |
2023041616.04.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBK Jeseník |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
25 |
2023041616.04.2023 |
00:00 |
elévové |
FBS Olomouc 12 |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
25 |
2023041616.04.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
25 |
2023041616.04.2023 |
00:00 |
elévové |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
19 |
2023040202.04.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
19 |
2023040202.04.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
20 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
muži B |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov B |
SH SK START PŘEROV |
20 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Mohelnice B |
SH SK START PŘEROV |
28 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Traweko Lipník |
SH Gymnázium Uničov |
28 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Hranice Orli |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
28 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Uničov |
28 |
2023032525.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Hranice Sokoli |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
19 |
2023031818.03.2023 |
00:00 |
muži A |
FBC VÁLEC Český Těšín |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
19 |
2023031818.03.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Spartak Bílovec |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2023031212.03.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2023031212.03.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
Fbc Topgal Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
16 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
20 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Playmakers Prostějov |
MSH Jeseník |
20 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Šternberk U12 |
MSH Jeseník |
20 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
elévové |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
20 |
2023031111.03.2023 |
00:00 |
elévové |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
15 |
2023030505.03.2023 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
15 |
2023030505.03.2023 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
18 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
muži B |
FBC Piranha Přerov B |
|
SK K2 Prostějov B |
MSC Libina |
18 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
MSC Libina |
25 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
Fbc Secco Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2023030404.03.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Ecce homo Šternberk |
19 |
2023022525.02.2023 |
00:00 |
elévové |
FBS Olomouc 12 |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
19 |
2023022525.02.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
19 |
2023022525.02.2023 |
00:00 |
elévové |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
19 |
2023022525.02.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
17 |
2023021919.02.2023 |
00:00 |
muži A |
FBC Letka B Toman Finance Group |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
17 |
2023021919.02.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
Warriors Nový Jičín FBK Sršni B |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
14 |
2023021919.02.2023 |
00:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
14 |
2023021919.02.2023 |
00:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
21 |
2023021818.02.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice Orli |
MSH Mlýnská Mohelnice |
21 |
2023021818.02.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
21 |
2023021818.02.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Mohelnice U11 |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
21 |
2023021818.02.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc 10 |
MSH Mlýnská Mohelnice |
15 |
2023021111.02.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
Z.F.K. Petrovice B |
MSH Jeseník |
15 |
2023021111.02.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice B |
MSH Jeseník |
16 |
2023021111.02.2023 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
16 |
2023021111.02.2023 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
12 |
2023020404.02.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
12 |
2023020404.02.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
20 |
2023012929.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Kostelec na Hané |
20 |
2023012929.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
20 |
2023012929.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
Fbc Secco Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
20 |
2023012929.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Playmakers Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
13 |
2023012828.01.2023 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Excalibur Šternberk |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
13 |
2023012828.01.2023 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
14 |
2023012222.01.2023 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH RG a ZŠ Prostějov |
14 |
2023012222.01.2023 |
00:00 |
muži B |
FBC Cannibals Lipník |
|
SK K2 Prostějov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2023012222.01.2023 |
00:00 |
muži A |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. |
13 |
2023012222.01.2023 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC VÁLEC Český Těšín |
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. |
14 |
2023011515.01.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
SH Senice na Hané |
14 |
2023011515.01.2023 |
00:00 |
elévové |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
14 |
2023011515.01.2023 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Senice na Hané |
14 |
2023011515.01.2023 |
00:00 |
elévové |
FBS Olomouc 13 |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
11 |
2023011414.01.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2023011414.01.2023 |
00:00 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2023011414.01.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
SK K2 Prostějov |
|
SAMIGAS FBS Olomouc |
SH Senice na Hané |
11 |
2023011414.01.2023 |
00:00 |
starší žáci A |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
11 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
dorostenci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
11 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
dorostenci |
Asper Šumperk B |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
17 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
SH Lipník nad Bečvou |
17 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice U11 |
SH Lipník nad Bečvou |
17 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Traweko Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
17 |
2023010707.01.2023 |
00:00 |
mladší žáci B |
Fbc ČD Cargo Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
12 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
muži B |
FBC Mohelnice B |
|
SK K2 Prostějov B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
12 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Playmakers Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
15 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
mladší žáci B |
FBC Hranice Orli |
|
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
15 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
mladší žáci B |
Fbc Secco Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
15 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc ČD Cargo Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
15 |
2022121818.12.2022 |
00:00 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice Sokoli |
SH Ecce homo Šternberk |
12 |
2022121717.12.2022 |
00:00 |
muži A |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
|
SK K2 Prostějov |
SC Smilovice |
12 |
2022121717.12.2022 |
00:00 |
muži A |
SK Domaslavice |
|
SK K2 Prostějov |
SC Smilovice |
10 |
2022121717.12.2022 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Droždín |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
10 |
2022121717.12.2022 |
00:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
10 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
junioři |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
10 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
junioři |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
12 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
MSH Mlýnská Mohelnice |
12 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
12 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Playmakers Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
12 |
2022121111.12.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
10 |
2022121010.12.2022 |
00:00 |
starší žáci A |
FBC Hranice Orli |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
10 |
2022121010.12.2022 |
00:00 |
starší žáci A |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
9 |
2022120303.12.2022 |
00:00 |
muži A |
Warriors Nový Jičín FBK Sršni B |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
9 |
2022120303.12.2022 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Letka B Toman Finance Group |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
7 |
2022120303.12.2022 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
SH SK START PŘEROV |
7 |
2022120303.12.2022 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH SK START PŘEROV |
10 |
2022112727.11.2022 |
00:00 |
muži B |
FBC Beerboys TJ Libina |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Kostelec na Hané |
10 |
2022112727.11.2022 |
00:00 |
muži B |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Kostelec na Hané |
8 |
2022112727.11.2022 |
00:00 |
starší žáci A |
Fbc Topgal Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
8 |
2022112727.11.2022 |
00:00 |
starší žáci A |
Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
8 |
2022112020.11.2022 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Excalibur Šternberk |
SH Gymnázium Šumperk |
8 |
2022112020.11.2022 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2022111919.11.2022 |
14:15 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice Sokoli |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
9 |
2022111919.11.2022 |
12:30 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
Asper Šumperk |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
9 |
2022111919.11.2022 |
10:45 |
mladší žáci B |
FBC Přerov Predátoři |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
9 |
2022111919.11.2022 |
09:00 |
mladší žáci B |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
9 |
2022111313.11.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc 13 |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2022111313.11.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2022111313.11.2022 |
00:00 |
elévové |
Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2022111313.11.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Šumperk |
6 |
2022111212.11.2022 |
12:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
MSH Mlýnská Mohelnice |
6 |
2022111212.11.2022 |
10:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
8 |
2022110606.11.2022 |
14:00 |
muži B |
TJ Postřelmov |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Lipník nad Bečvou |
5 |
2022110606.11.2022 |
13:30 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
8 |
2022110606.11.2022 |
10:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Droždín |
SH Lipník nad Bečvou |
5 |
2022110606.11.2022 |
08:30 |
junioři |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2022103030.10.2022 |
13:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc 12 |
MSH Jeseník |
6 |
2022103030.10.2022 |
12:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
7 |
2022103030.10.2022 |
12:00 |
elévové |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
7 |
2022103030.10.2022 |
11:00 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
7 |
2022103030.10.2022 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
MSH Jeseník |
6 |
2022103030.10.2022 |
09:00 |
muži A |
FBC Hranice B |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
6 |
2022102222.10.2022 |
18:30 |
mladší žáci B |
FBC Přerov Panteři |
|
SK K2 Prostějov |
SH SK START PŘEROV |
6 |
2022102222.10.2022 |
17:20 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc 11 |
SH SK START PŘEROV |
6 |
2022102222.10.2022 |
15:35 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc ČD Cargo Šternberk |
SH SK START PŘEROV |
6 |
2022102222.10.2022 |
13:50 |
mladší žáci B |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH SK START PŘEROV |
5 |
2022102222.10.2022 |
13:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Beerboys TJ Libina |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
5 |
2022102222.10.2022 |
09:15 |
muži B |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2022101616.10.2022 |
13:30 |
elévové |
Fbc Šternberk U13 |
|
SK K2 Prostějov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
4 |
2022101616.10.2022 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc 13 |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
4 |
2022101616.10.2022 |
11:40 |
starší žáci A |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2022101616.10.2022 |
11:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
4 |
2022101616.10.2022 |
10:10 |
starší žáci A |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2022101616.10.2022 |
09:30 |
elévové |
FBS Olomouc 12 |
|
SK K2 Prostějov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
4 |
2022100909.10.2022 |
16:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
1. SFK Flashing Stars Havířov |
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné |
3 |
2022100909.10.2022 |
14:40 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Secco Šternberk |
MSH Mlýnská Mohelnice |
4 |
2022100909.10.2022 |
13:30 |
muži A |
FBC Spartak Bílovec |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné |
3 |
2022100909.10.2022 |
13:30 |
mladší žáci B |
FBC Mohelnice U11 |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2022100909.10.2022 |
12:20 |
mladší žáci B |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2022100909.10.2022 |
11:10 |
mladší žáci B |
SK K2 Prostějov |
|
Asper Šumperk |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2022100808.10.2022 |
14:20 |
dorostenci |
Asper Šumperk B |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2022100808.10.2022 |
11:45 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Piranha Přerov B |
SH SK START PŘEROV |
3 |
2022100808.10.2022 |
09:40 |
dorostenci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2022100808.10.2022 |
09:15 |
muži B |
FBS Olomouc B |
|
SK K2 Prostějov B |
SH SK START PŘEROV |
4 |
2022100202.10.2022 |
12:30 |
junioři |
FBC Přerov |
7:4 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2022100202.10.2022 |
09:00 |
junioři |
FBC Hranice |
6:4 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
3 |
2022100101.10.2022 |
13:10 |
starší žáci A |
SK K2 Prostějov |
3:12 |
SAMIGAS FBS Olomouc |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
3 |
2022100101.10.2022 |
08:30 |
starší žáci A |
FBC Tornáda Lutín |
5:5 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
2 |
2022092525.09.2022 |
12:15 |
muži B |
FBC Droždín |
4:4 |
SK K2 Prostějov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2022092525.09.2022 |
08:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
3:1 |
FBC Cannibals Lipník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2022092424.09.2022 |
12:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
8:4 |
FBC Hranice |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
2 |
2022092424.09.2022 |
08:30 |
dorostenci |
FBC Droždín |
2:13 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
1 |
2022091717.09.2022 |
13:00 |
muži A |
Z.F.K. Petrovice B |
5:12 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2022091717.09.2022 |
11:50 |
starší žáci A |
FBC Mohelnice |
12:0 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
2 |
2022091717.09.2022 |
11:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
4:7 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2022091717.09.2022 |
09:10 |
starší žáci A |
FBC Hranice Orli |
1:20 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
2 |
2022091717.09.2022 |
09:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
2:10 |
Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2022091717.09.2022 |
08:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:5 |
SK Domaslavice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
21 |
2022043030.04.2022 |
00:00 |
junioři |
Fbc Excalibur Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
21 |
2022043030.04.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice U12 |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
21 |
2022043030.04.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
FBC Přerov Panteři |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
21 |
2022043030.04.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
20 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
muži B |
FBC Cannibals Lipník |
|
SK K2 Prostějov B |
|
20 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Piranha Přerov B |
|
23 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
23 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
23 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
SH Senice na Hané |
23 |
2022042323.04.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Topgal Šternberk |
SH Senice na Hané |
21 |
2022041616.04.2022 |
00:00 |
dorostenci |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
|
21 |
2022041616.04.2022 |
00:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
|
16 |
2022041010.04.2022 |
00:00 |
junioři |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
20 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
junioři |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov |
SH TJ Spartak Přerov |
12 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc |
SH TJ Spartak Přerov |
22 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
22 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
22 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
elévové |
FBC Přerov Ďáblové |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
22 |
2022040202.04.2022 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Plameny |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
19 |
2022032727.03.2022 |
12:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
19 |
2022032727.03.2022 |
10:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Playmakers Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
17 |
2022032727.03.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc ČD Cargo Šternberk U11 |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2022032727.03.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2022032727.03.2022 |
00:00 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc ČD Cargo Šternberk |
SH Gymnázium Uničov |
11 |
2022031919.03.2022 |
00:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
16 |
2022031313.03.2022 |
18:00 |
muži B |
FBC Piranha Přerov B |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Kostelec na Hané |
16 |
2022031313.03.2022 |
15:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Cannibals Lipník |
SH Kostelec na Hané |
16 |
2022031212.03.2022 |
14:15 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice U12 |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
17 |
2022031212.03.2022 |
13:10 |
dorostenci |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
16 |
2022031212.03.2022 |
12:30 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Predátoři |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
16 |
2022031212.03.2022 |
10:45 |
mladší žáci blue |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
17 |
2022031212.03.2022 |
09:40 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
16 |
2022031212.03.2022 |
09:00 |
mladší žáci blue |
FBS Olomouc 09 |
|
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
18 |
2022030606.03.2022 |
12:30 |
elévové |
FBC Přerov Ďáblové |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
18 |
2022030606.03.2022 |
11:00 |
elévové |
FBC Přerov Plameny |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
18 |
2022030606.03.2022 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
SH Senice na Hané |
18 |
2022030606.03.2022 |
09:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
SH Senice na Hané |
17 |
2022030505.03.2022 |
15:00 |
junioři |
Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
17 |
2022030505.03.2022 |
11:30 |
junioři |
FBS Olomouc B |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
22 |
2022022626.02.2022 |
16:00 |
muži A |
Zlín Lions |
|
SK K2 Prostějov |
SH SPŠ Zlín |
15 |
2022022626.02.2022 |
13:40 |
dorostenci |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
15 |
2022022626.02.2022 |
11:20 |
dorostenci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
21 |
2022021919.02.2022 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
1. FBK Eagles Orlová |
SH RG a ZŠ Prostějov |
14 |
2022021919.02.2022 |
09:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
20 |
2022021313.02.2022 |
18:00 |
muži A |
FBC Intevo Třinec |
|
SK K2 Prostějov |
SH Stars Třinec |
9 |
2022021212.02.2022 |
11:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Uničov |
11 |
2022020606.02.2022 |
13:40 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
5:1 |
FBC Přerov Panteři |
SH Lipník nad Bečvou |
11 |
2022020606.02.2022 |
12:30 |
mladší žáci blue |
FBC Traweko Lipník |
0:16 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
11 |
2022020606.02.2022 |
11:20 |
mladší žáci blue |
FBS Olomouc 09 |
14:1 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
11 |
2022020606.02.2022 |
10:10 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
2:5 |
FBC Přerov Predátoři |
SH Lipník nad Bečvou |
19 |
2022020505.02.2022 |
17:00 |
muži A |
SK Domaslavice |
3:10 |
SK K2 Prostějov |
SC Smilovice |
8 |
2022020202.02.2022 |
17:15 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
3:10 |
FBS Olomouc |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
18 |
2022012929.01.2022 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
7:5 |
Florbal Vsetín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2022012929.01.2022 |
12:00 |
dorostenci |
FBC ZŠ Uničov |
5:8 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
8 |
2022012828.01.2022 |
17:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
2:8 |
FBC Přerov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
12 |
2022012323.01.2022 |
12:15 |
muži B |
FBC Cannibals Lipník |
2:4 |
SK K2 Prostějov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2022012323.01.2022 |
08:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
4:7 |
FBC Piranha Přerov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
17 |
2022012222.01.2022 |
16:00 |
muži A |
FBC ORCA KRNOV |
9:8 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Krnov |
14 |
2022012222.01.2022 |
12:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
14:8 |
Asper Šumperk |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
14 |
2022012222.01.2022 |
10:30 |
elévové |
FBC Lipník |
16:11 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
14 |
2022012222.01.2022 |
09:00 |
elévové |
Fbc Secco Šternberk |
16:13 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
13 |
2022011616.01.2022 |
11:30 |
junioři |
Fbc Excalibur Šternberk |
12:10 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
16 |
2022011515.01.2022 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
1:6 |
FBC ZŠ Uničov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2022010909.01.2022 |
19:00 |
muži A |
FBS Olomouc |
8:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
11 |
2022010909.01.2022 |
14:40 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
8:3 |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
11 |
2022010909.01.2022 |
12:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
10:3 |
FBC Playmakers Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
9 |
2022010808.01.2022 |
13:05 |
mladší žáci blue |
FBS Olomouc 09 |
8:0 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
9 |
2022010808.01.2022 |
11:55 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
5:0 |
Fbc ČD Cargo Šternberk U11 |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
9 |
2022010808.01.2022 |
10:10 |
mladší žáci blue |
FBC Přerov Panteři |
1:7 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2021121818.12.2021 |
18:00 |
muži B |
FBS Olomouc C |
3:10 |
SK K2 Prostějov B |
SH TJ Spartak Přerov |
14 |
2021121818.12.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
9:0 |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2021121818.12.2021 |
15:15 |
muži B |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
13:3 |
SK K2 Prostějov B |
SH TJ Spartak Přerov |
12 |
2021121212.12.2021 |
19:30 |
junioři |
Asper Šumperk |
8:4 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2021121212.12.2021 |
17:00 |
muži A |
FBC MSEM Přerov |
9:10 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
12 |
2021121212.12.2021 |
14:30 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
8:9 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2021121111.12.2021 |
09:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:14 |
Asper Šumperk |
SH TJ Spartak Přerov |
5 |
2021120909.12.2021 |
18:15 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
2:9 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Uničov |
5 |
2021120808.12.2021 |
17:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
6:4 |
Fbc Topgal Šternberk |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
9 |
2021120505.12.2021 |
14:10 |
dorostenci |
Asper Šumperk B |
5:2 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
12 |
2021120404.12.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
5:6 |
Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2021120202.12.2021 |
17:30 |
dorostenci |
FBC Hranice |
5:6 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2021112727.11.2021 |
19:00 |
muži A |
1. FBK Eagles Orlová |
9:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Orlová |
9 |
2021112727.11.2021 |
12:30 |
junioři |
FBC Přerov |
21:2 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
9 |
2021112727.11.2021 |
09:00 |
junioři |
FBS Olomouc B |
14:2 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
6 |
2021112121.11.2021 |
13:10 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
0:6 |
FBC Mohelnice U11 |
SH Senice na Hané |
6 |
2021112121.11.2021 |
12:50 |
dorostenci |
FBC Přerov |
4:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
6 |
2021112121.11.2021 |
12:00 |
mladší žáci blue |
FBC Tornáda Lutín |
1:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
6 |
2021112121.11.2021 |
09:40 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
4:0 |
FBC Hranice |
SH Senice na Hané |
10 |
2021112020.11.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:9 |
FBC Intevo Třinec |
SH RG a ZŠ Prostějov |
8 |
2021111414.11.2021 |
12:30 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FBC Hranice |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
8 |
2021111414.11.2021 |
09:00 |
junioři |
Fbc Excalibur Šternberk |
10:4 |
SK K2 Prostějov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
9 |
2021111313.11.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
14:3 |
SK Domaslavice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2021111313.11.2021 |
11:30 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov |
5:2 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
7 |
2021111313.11.2021 |
10:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
2:34 |
FBS Olomouc 11 |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
7 |
2021111313.11.2021 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
8:19 |
FBC Přerov Ďáblové |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
8 |
2021110707.11.2021 |
17:00 |
muži A |
Florbal Vsetín |
13:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Na Lapači Vsetín |
4 |
2021110606.11.2021 |
13:10 |
mladší žáci blue |
FBC Mohelnice U12 |
6:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
7 |
2021110606.11.2021 |
11:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
3:5 |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
SH Lipník nad Bečvou |
4 |
2021110606.11.2021 |
11:25 |
mladší žáci blue |
FBC Přerov Predátoři |
4:1 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
4 |
2021110606.11.2021 |
10:15 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
2:8 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Uničov |
4 |
2021110606.11.2021 |
09:05 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov |
5:1 |
FBC Hranice |
SH Gymnázium Uničov |
7 |
2021110606.11.2021 |
09:00 |
muži B |
FBC Cannibals Lipník |
6:3 |
SK K2 Prostějov B |
SH Lipník nad Bečvou |
4 |
2021103131.10.2021 |
11:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:11 |
FBC Přerov |
SH Gymnázium Uničov |
5 |
2021103030.10.2021 |
13:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
15:17 |
FBC Hranice |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
5 |
2021103030.10.2021 |
12:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
4:17 |
Asper Šumperk |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
5 |
2021103030.10.2021 |
10:30 |
elévové |
FBC Hranice |
17:5 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
5 |
2021103030.10.2021 |
09:00 |
elévové |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
8:13 |
SK K2 Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
7 |
2021102323.10.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
1:10 |
FBC ORCA KRNOV |
SH RG a ZŠ Prostějov |
5 |
2021102323.10.2021 |
11:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
13:2 |
IBK Bisons Přerov |
SH Postřelmov |
6 |
2021101717.10.2021 |
18:30 |
muži A |
FBC ZŠ Uničov |
6:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
6 |
2021101717.10.2021 |
13:30 |
junioři |
FBC Přerov |
13:2 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
6 |
2021101717.10.2021 |
11:30 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
7:6 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
3 |
2021101616.10.2021 |
09:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:11 |
Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
5 |
2021100909.10.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
7:8 |
FBS Olomouc |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2021100909.10.2021 |
13:40 |
dorostenci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
2:4 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2021100909.10.2021 |
11:45 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
5:1 |
FBC Piranha Přerov B |
SH TJ Spartak Přerov |
3 |
2021100909.10.2021 |
10:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
1:5 |
FBC Zeal Lipník |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2021100909.10.2021 |
09:15 |
muži B |
FBC Mohelnice B |
5:5 |
SK K2 Prostějov B |
SH TJ Spartak Přerov |
3 |
2021100303.10.2021 |
14:00 |
junioři |
Asper Šumperk |
9:6 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2021100303.10.2021 |
09:00 |
junioři |
FBS Olomouc B |
9:3 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
4 |
2021100202.10.2021 |
14:00 |
muži A |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
6:3 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
2 |
2021092626.09.2021 |
12:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
3:5 |
FBS Olomouc B |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
2 |
2021092626.09.2021 |
09:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
7:1 |
FBC Playmakers Prostějov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
3 |
2021092525.09.2021 |
15:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:4 |
FBC MSEM Přerov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2021092525.09.2021 |
12:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
6:5 |
FBC Beerboys TJ Libina |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2021092525.09.2021 |
08:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
4:1 |
FBC Droždín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2021091919.09.2021 |
12:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
3:7 |
Fbc Topgal Šternberk |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
2 |
2021091919.09.2021 |
10:30 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
1:4 |
FBC Hranice |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
1 |
2021091919.09.2021 |
09:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:11 |
FBC ZŠ Uničov |
Sportcentrum - DDM Prostějov, Vápenice 9 |
2 |
2021091818.09.2021 |
18:00 |
muži A |
Asper Šumperk |
4:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2021091111.09.2021 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
10:7 |
Zlín Lions |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2020101111.10.2020 |
13:30 |
elévové |
FBC Lipník |
3:23 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
3 |
2020101111.10.2020 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
21:8 |
FBC Hranice |
SH Lipník nad Bečvou |
3 |
2020101111.10.2020 |
11:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
13:9 |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Lipník nad Bečvou |
3 |
2020101111.10.2020 |
09:30 |
elévové |
FBS Olomouc 10 |
8:18 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
5 |
2020101010.10.2020 |
17:00 |
muži A |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
6:3 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
4 |
2020100404.10.2020 |
13:15 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov Blue |
1:5 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
TJ Sokol Olšany u Prostějova |
4 |
2020100404.10.2020 |
11:30 |
mladší žáci blue |
SK K2 Prostějov Blue |
3:0 |
Asper Šumperk White |
TJ Sokol Olšany u Prostějova |
4 |
2020100404.10.2020 |
08:00 |
mladší žáci blue |
FBC Playmakers Prostějov |
2:13 |
SK K2 Prostějov Blue |
TJ Sokol Olšany u Prostějova |
3 |
2020092626.09.2020 |
19:00 |
muži A |
Florbal Vsetín |
12:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Na Lapači Vsetín |
1 |
2020092626.09.2020 |
12:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
2:11 |
FBS Olomouc |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2020092626.09.2020 |
12:30 |
elévové |
FBC Přerov Plameny |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
2 |
2020092626.09.2020 |
11:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Ďáblové |
SH TJ Spartak Přerov |
1 |
2020092626.09.2020 |
10:20 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
5:11 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2020092626.09.2020 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
SH TJ Spartak Přerov |
2 |
2020092626.09.2020 |
08:30 |
elévové |
Fbc Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
2 |
2020091919.09.2020 |
19:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
9:6 |
FBC ZŠ Uničov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2020091919.09.2020 |
09:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
2:6 |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
SH ZŠ Velká Bystřice |
1 |
2020091919.09.2020 |
09:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
0:7 |
Asper Šumperk |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
1 |
2020091212.09.2020 |
18:00 |
muži A |
Asper Šumperk |
10:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2020091212.09.2020 |
12:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
9:3 |
FBC Spartak Bílovec |
SH Horní Suchá |
1 |
2020091212.09.2020 |
09:10 |
junioři |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
2:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Horní Suchá |
22 |
2020050303.05.2020 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Mohelnice B |
SH ZŠ Velká Bystřice |
30 |
2020050303.05.2020 |
00:00 |
přípravka black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
Fbc Blau Secco Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
30 |
2020050303.05.2020 |
00:00 |
přípravka black |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Ecce homo Šternberk |
30 |
2020050303.05.2020 |
00:00 |
přípravka black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBC ZŠ Uničov |
SH Ecce homo Šternberk |
30 |
2020050303.05.2020 |
00:00 |
přípravka black |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Ecce homo Šternberk |
37 |
2020050202.05.2020 |
00:00 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBC Mohelnice 07 |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
37 |
2020050202.05.2020 |
00:00 |
mladší žáci black |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
37 |
2020050202.05.2020 |
00:00 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Rangers |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
37 |
2020050202.05.2020 |
00:00 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBC ZŠ Uničov Black |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
24 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
dorostenci |
FBC Zeal Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
24 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Uničov |
30 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Traweko Lipník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
30 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
elévové black |
FBC Mohelnice 10 |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
30 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
elévové black |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
30 |
2020042626.04.2020 |
00:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Šternberk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2020042525.04.2020 |
00:00 |
junioři |
FBC Vikýřovice |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
20 |
2020042525.04.2020 |
00:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
26 |
2020042525.04.2020 |
00:00 |
ženy |
PASKOV SAURIANS |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
26 |
2020042525.04.2020 |
00:00 |
ženy |
1. SC TEMPISH Vítkovice B |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
21 |
2020041818.04.2020 |
13:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
SH Gymnázium Uničov |
21 |
2020041818.04.2020 |
09:40 |
starší žáci |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
9 |
2020041818.04.2020 |
00:00 |
muži B |
FBC Droždín |
|
SK K2 Prostějov B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
9 |
2020041818.04.2020 |
00:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
JAMAJKA KOJETÍN |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
26 |
2020040505.04.2020 |
11:00 |
přípravka black |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
26 |
2020040505.04.2020 |
10:00 |
přípravka black |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
26 |
2020040505.04.2020 |
09:00 |
přípravka black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
26 |
2020040505.04.2020 |
08:00 |
přípravka black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBS Olomouc 12 |
SH Gymnázium Šumperk |
19 |
2020040404.04.2020 |
18:45 |
muži B |
FBC Beerboys TJ Libina |
|
SK K2 Prostějov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
19 |
2020040404.04.2020 |
15:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBS Olomouc C |
SH RG a ZŠ Prostějov |
34 |
2020040404.04.2020 |
12:40 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBS Olomouc Stars |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
19 |
2020040404.04.2020 |
12:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
SH Senice na Hané |
34 |
2020040404.04.2020 |
11:30 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Rangers |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
34 |
2020040404.04.2020 |
10:20 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
Fbc Šternberk |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
19 |
2020040404.04.2020 |
09:40 |
starší žáci |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
34 |
2020040404.04.2020 |
08:35 |
mladší žáci black |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
17 |
2020032828.03.2020 |
12:50 |
junioři |
Fbc Šternberk B |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
23 |
2020032828.03.2020 |
12:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ČPP OSTRAVA B |
SH TJ Spartak Přerov |
25 |
2020032828.03.2020 |
12:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín 2 |
SH Senice na Hané |
25 |
2020032828.03.2020 |
11:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov |
|
FbC Asper Šumperk |
SH Senice na Hané |
25 |
2020032828.03.2020 |
09:30 |
elévové black |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
23 |
2020032828.03.2020 |
09:10 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
SH TJ Spartak Přerov |
17 |
2020032828.03.2020 |
09:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Droždín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
22 |
2020032222.03.2020 |
14:40 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
13 |
2020032222.03.2020 |
13:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2020032222.03.2020 |
13:10 |
dorostenci |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
29 |
2020032222.03.2020 |
12:05 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBC Přerov Predátoři |
SH Gymnázium Šumperk |
29 |
2020032222.03.2020 |
10:55 |
mladší žáci black |
FbC Asper Šumperk White |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2020032222.03.2020 |
10:10 |
starší žáci |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
29 |
2020032222.03.2020 |
09:45 |
mladší žáci black |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
29 |
2020032222.03.2020 |
08:35 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
|
FBS Olomouc Stars |
SH Gymnázium Šumperk |
17 |
2020032121.03.2020 |
13:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Droždín |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
17 |
2020032121.03.2020 |
10:30 |
muži B |
JAMAJKA KOJETÍN |
|
SK K2 Prostějov B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
22 |
2020031515.03.2020 |
14:50 |
ženy |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
22 |
2020031515.03.2020 |
12:30 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Spartak Bílovec |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
17 |
2020031414.03.2020 |
12:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
17 |
2020031414.03.2020 |
08:30 |
starší žáci |
FBC Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
16 |
2020030808.03.2020 |
11:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
11:0 |
FBC Playmakers Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
16 |
2020030808.03.2020 |
09:00 |
junioři |
FBC Hranice |
4:3 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
15 |
2020030707.03.2020 |
14:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
6:4 |
Orel Jednota Troubelice |
MSH Mlýnská Mohelnice |
23 |
2020030707.03.2020 |
13:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
MSH Jeseník |
23 |
2020030707.03.2020 |
12:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
SK K2 Prostějov Black |
MSH Jeseník |
23 |
2020030707.03.2020 |
11:00 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
MSH Jeseník |
15 |
2020030707.03.2020 |
10:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
8:3 |
IBK Bisons Přerov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
23 |
2020030707.03.2020 |
10:00 |
přípravka |
FBK Jeseník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
MSH Jeseník |
20 |
2020030101.03.2020 |
13:40 |
ženy |
FBC Přerov |
6:6 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
20 |
2020030101.03.2020 |
11:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
4:5 |
1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
26 |
2020022929.02.2020 |
12:40 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBS Olomouc Stars |
SH TJ Spartak Přerov |
26 |
2020022929.02.2020 |
11:30 |
mladší žáci black |
FBC Přerov Predátoři |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH TJ Spartak Přerov |
26 |
2020022929.02.2020 |
10:20 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Black |
SH TJ Spartak Přerov |
26 |
2020022929.02.2020 |
08:35 |
mladší žáci black |
Fbc Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH TJ Spartak Přerov |
14 |
2020022323.02.2020 |
12:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
13:2 |
FBK Jeseník |
MSH Jeseník |
14 |
2020022323.02.2020 |
11:10 |
junioři |
FbC Asper Šumperk |
7:5 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
22 |
2020022222.02.2020 |
18:00 |
muži A |
FBC Ossiko Třinec |
7:10 |
SK K2 Prostějov |
SH Stars Třinec |
14 |
2020022222.02.2020 |
16:10 |
dorostenci |
Fbc Topgal Šternberk |
7:3 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
14 |
2020022222.02.2020 |
13:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
4:4 |
FBC Přerov B |
SH TJ Spartak Přerov |
20 |
2020022222.02.2020 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH TJ Spartak Přerov |
20 |
2020022222.02.2020 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBS Olomouc 09 |
SH TJ Spartak Přerov |
20 |
2020022222.02.2020 |
08:00 |
elévové |
FBC Přerov Plameny |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
15 |
2020021616.02.2020 |
19:10 |
starší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
2:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
21 |
2020021616.02.2020 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:11 |
FbC Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2020021616.02.2020 |
16:50 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
6:4 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Lipník nad Bečvou |
20 |
2020021616.02.2020 |
16:00 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2020021616.02.2020 |
14:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2020021616.02.2020 |
13:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBK Jeseník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2020021616.02.2020 |
12:00 |
přípravka |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2020021515.02.2020 |
14:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
3:2 |
S.K. P.E.M.A. OPAVA |
SH ZŠ Mařádkova Opava |
18 |
2020021515.02.2020 |
11:20 |
ženy |
FBC Hranice |
7:1 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Mařádkova Opava |
15 |
2020020909.02.2020 |
16:00 |
muži A |
FBS Olomouc |
17:8 |
SK K2 Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
13 |
2020020808.02.2020 |
13:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
7:9 |
FBC Beerboys TJ Libina |
MSH Mlýnská Mohelnice |
17 |
2020020808.02.2020 |
12:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
4:5 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2020020808.02.2020 |
11:50 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Mohelnice 07 |
SH RG a ZŠ Prostějov |
22 |
2020020808.02.2020 |
11:00 |
mladší žáci black |
FbC Asper Šumperk White |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2020020808.02.2020 |
10:30 |
muži B |
FBC Mohelnice B |
3:2 |
SK K2 Prostějov B |
MSH Mlýnská Mohelnice |
17 |
2020020808.02.2020 |
10:10 |
dorostenci |
FBC Zeal Lipník |
1:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2020020808.02.2020 |
10:10 |
mladší žáci black |
FbC Asper Šumperk Black |
|
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
22 |
2020020808.02.2020 |
09:00 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Predátoři |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2020020202.02.2020 |
15:00 |
muži A |
1. FBK Eagles Orlová |
2:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Orlová |
19 |
2020020101.02.2020 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:6 |
Zlín Lions |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2020020101.02.2020 |
13:00 |
elévové |
FBC Mohelnice 09 |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
16 |
2020020101.02.2020 |
12:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
SH Gymnázium Uničov |
11 |
2020020101.02.2020 |
11:40 |
junioři |
FBC Droždín |
8:9 |
SK K2 Prostějov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
16 |
2020020101.02.2020 |
10:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Plameny |
SH Gymnázium Uničov |
11 |
2020020101.02.2020 |
09:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
7:3 |
Fbc Šternberk B |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
16 |
2020020101.02.2020 |
09:00 |
elévové |
FBC Tornáda Lutín |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2020012626.01.2020 |
12:30 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2020012626.01.2020 |
11:30 |
elévové |
FBC Traweko Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
17 |
2020012626.01.2020 |
11:30 |
přípravka |
FBC Hranice |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
17 |
2020012626.01.2020 |
10:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Žraloci |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2020012626.01.2020 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Mohelnice 09 |
SH Kostelec na Hané |
17 |
2020012626.01.2020 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
SK K2 Prostějov Black |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
4 |
2020012626.01.2020 |
08:30 |
elévové |
FBS Olomouc 10 |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
14 |
2020011919.01.2020 |
14:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
6:3 |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2020011919.01.2020 |
10:10 |
dorostenci |
FBS Olomouc B |
0:1 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
14 |
2020011919.01.2020 |
09:00 |
ženy |
FBC ČPP OSTRAVA B |
6:7 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
17 |
2020011818.01.2020 |
17:00 |
muži A |
FBC ZŠ Uničov |
5:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
18 |
2020011818.01.2020 |
12:05 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Mohelnice 07 |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
18 |
2020011818.01.2020 |
10:55 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
18 |
2020011818.01.2020 |
09:45 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Stars |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
18 |
2020011818.01.2020 |
08:35 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Predátoři |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2019122222.12.2019 |
13:30 |
starší žáci |
FBC ZŠ Uničov Black |
6:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
15 |
2019122222.12.2019 |
12:30 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2019122222.12.2019 |
11:00 |
přípravka |
FBC Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2019122222.12.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2019122222.12.2019 |
08:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
SK K2 Prostějov Black |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2019122121.12.2019 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:4 |
Florbal Vsetín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019121414.12.2019 |
18:20 |
dorostenci |
FbC Asper Šumperk |
5:2 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
14 |
2019121414.12.2019 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
9:3 |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019121414.12.2019 |
15:40 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
6:3 |
FBC Zeal Lipník |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2019121414.12.2019 |
12:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Traweko Lipník |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2019121414.12.2019 |
10:30 |
elévové |
FbC Asper Šumperk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2019121414.12.2019 |
09:30 |
elévové |
FBC Mohelnice 09 |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2019121414.12.2019 |
08:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Tornáda Lutín 2 |
SH Gymnázium Šumperk |
10 |
2019120808.12.2019 |
18:50 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
2:1 |
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2019120808.12.2019 |
15:00 |
junioři |
FBC Playmakers Prostějov |
1:3 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019120808.12.2019 |
14:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:5 |
FBC Vikings Kopřivnice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019120808.12.2019 |
13:30 |
přípravka |
FBC Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2019120808.12.2019 |
12:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Tučňáci |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019120808.12.2019 |
12:00 |
ženy |
FBS Olomouc B |
5:4 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019120808.12.2019 |
10:30 |
přípravka |
FBS Olomouc 12 |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2019120808.12.2019 |
09:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
SK K2 Prostějov Black |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2019120101.12.2019 |
16:00 |
muži A |
FBK Jeseník |
5:7 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
12 |
2019113030.11.2019 |
17:00 |
muži A |
FBC ORCA KRNOV |
7:5 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Krnov |
13 |
2019113030.11.2019 |
12:40 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Black |
MSH Mlýnská Mohelnice |
13 |
2019113030.11.2019 |
11:20 |
mladší žáci black |
FBC ZŠ Uničov Black |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
MSH Mlýnská Mohelnice |
10 |
2019113030.11.2019 |
10:10 |
dorostenci |
FBC Přerov B |
0:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
13 |
2019113030.11.2019 |
10:00 |
mladší žáci black |
FBC Mohelnice 07 |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
MSH Mlýnská Mohelnice |
13 |
2019113030.11.2019 |
08:40 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
MSH Mlýnská Mohelnice |
10 |
2019112424.11.2019 |
13:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
1:7 |
1. SC TEMPISH Vítkovice B |
ČPP Aréna Ostrava |
11 |
2019112424.11.2019 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2019112424.11.2019 |
11:00 |
elévové |
FBC Hranice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2019112424.11.2019 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Šternberk |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019112424.11.2019 |
09:10 |
ženy |
S.K. P.E.M.A. OPAVA |
2:5 |
SK K2 Prostějov |
ČPP Aréna Ostrava |
11 |
2019112424.11.2019 |
08:00 |
elévové |
FBS Olomouc 10 |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2019112323.11.2019 |
17:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
4:6 |
FBC Ossiko Třinec |
SH RG a ZŠ Prostějov |
8 |
2019111717.11.2019 |
17:50 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
16:3 |
FBC Vikýřovice |
MSC Libina |
8 |
2019111717.11.2019 |
16:20 |
junioři |
FbC Asper Šumperk |
4:2 |
SK K2 Prostějov |
MSC Libina |
8 |
2019111717.11.2019 |
13:40 |
junioři |
FBK Jeseník |
3:8 |
SK K2 Prostějov |
MSC Libina |
10 |
2019111616.11.2019 |
15:00 |
muži A |
FbC Asper Šumperk |
10:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
4 |
2019111616.11.2019 |
13:15 |
muži B |
FBS Olomouc C |
3:4 |
SK K2 Prostějov B |
SH Lipník nad Bečvou |
7 |
2019111616.11.2019 |
13:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
Fbc Blau Secco Šternberk |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
6 |
2019111616.11.2019 |
12:40 |
starší žáci |
FBC Lipník |
2:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
7 |
2019111616.11.2019 |
12:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
7 |
2019111616.11.2019 |
10:30 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
7 |
2019111616.11.2019 |
09:30 |
přípravka |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
6 |
2019111616.11.2019 |
09:10 |
starší žáci |
FBC Přerov |
8:1 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2019111010.11.2019 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
11:6 |
1. FBK Eagles Orlová |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2019111010.11.2019 |
11:30 |
elévové |
FBC Traweko Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
9 |
2019111010.11.2019 |
10:30 |
elévové |
FBC Přerov Ďáblové |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
9 |
2019111010.11.2019 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBS Olomouc 09 |
SH Lipník nad Bečvou |
8 |
2019110909.11.2019 |
17:30 |
ženy |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
3:4 |
SK K2 Prostějov |
ČPP Aréna Ostrava |
8 |
2019110909.11.2019 |
15:10 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FBC Přerov |
ČPP Aréna Ostrava |
8 |
2019110909.11.2019 |
14:00 |
muži A |
Zlín Lions |
12:7 |
SK K2 Prostějov |
SH SPŠ Zlín |
7 |
2019110303.11.2019 |
16:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:5 |
FBC MSEM Přerov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2019110303.11.2019 |
10:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
2:4 |
FBC Hranice B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
6 |
2019110303.11.2019 |
08:00 |
muži B |
Orel Jednota Troubelice |
4:11 |
SK K2 Prostějov B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
10 |
2019110202.11.2019 |
12:05 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Black |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019110202.11.2019 |
10:55 |
mladší žáci black |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019110202.11.2019 |
09:45 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2019110202.11.2019 |
08:35 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk White |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
5 |
2019102727.10.2019 |
12:40 |
ženy |
FBC Vikings Kopřivnice |
4:4 |
SK K2 Prostějov |
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice |
5 |
2019102727.10.2019 |
12:00 |
přípravka |
FBK Jeseník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Ecce homo Šternberk |
5 |
2019102727.10.2019 |
11:00 |
přípravka |
Fbc Blau Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Ecce homo Šternberk |
5 |
2019102727.10.2019 |
10:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
4:3 |
FBC Hranice |
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice |
5 |
2019102727.10.2019 |
10:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
5 |
2019102727.10.2019 |
09:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBS Olomouc 12 |
SH Ecce homo Šternberk |
5 |
2019102626.10.2019 |
12:40 |
junioři |
Fbc Šternberk B |
2:9 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
5 |
2019102626.10.2019 |
11:10 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
10:0 |
FBC Droždín |
MSH Jeseník |
6 |
2019102020.10.2019 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
7:6 |
FBC ZŠ Uničov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
5 |
2019101919.10.2019 |
17:00 |
muži A |
Florbal Vsetín |
5:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Na Lapači Vsetín |
5 |
2019101919.10.2019 |
12:30 |
dorostenci |
FBC Hranice |
4:3 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
5 |
2019101919.10.2019 |
10:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
3:2 |
FbC Asper Šumperk |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
3 |
2019101313.10.2019 |
12:00 |
starší žáci |
FBC Mohelnice |
8:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
4 |
2019101313.10.2019 |
10:40 |
junioři |
FBC Hranice |
2:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
4 |
2019101313.10.2019 |
08:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
6:1 |
FBC Playmakers Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
2 |
2019101212.10.2019 |
11:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Black |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2019101212.10.2019 |
10:30 |
přípravka |
FbC Asper Šumperk |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2019101212.10.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2019101212.10.2019 |
08:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Gymnázium Šumperk |
4 |
2019100606.10.2019 |
18:40 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
2:7 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
4 |
2019100606.10.2019 |
16:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
5:3 |
PASKOV SAURIANS |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
3 |
2019100505.10.2019 |
17:30 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
4:2 |
FBC Přerov B |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
4 |
2019100505.10.2019 |
17:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FBS Olomouc |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2019100505.10.2019 |
09:45 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
6 |
2019100505.10.2019 |
08:00 |
mladší žáci black |
FBC Přerov Predátoři |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
2 |
2019092929.09.2019 |
12:50 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
5:3 |
FBK Jeseník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2019092828.09.2019 |
17:00 |
muži A |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
2:7 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
1 |
2019092828.09.2019 |
12:00 |
elévové |
FBC Přerov Plameny |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2019092828.09.2019 |
11:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2019092828.09.2019 |
10:00 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2019092828.09.2019 |
09:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2019092222.09.2019 |
13:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
10:3 |
FBC Mohelnice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
1 |
2019092121.09.2019 |
14:15 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Mohelnice 07 |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2019092121.09.2019 |
13:05 |
mladší žáci black |
FBS Olomouc Stars |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2019092121.09.2019 |
12:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
8:3 |
FbC Asper Šumperk |
SH Kostelec na Hané |
1 |
2019092121.09.2019 |
11:20 |
mladší žáci black |
FbC Asper Šumperk White |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2019092121.09.2019 |
10:10 |
mladší žáci black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2019092121.09.2019 |
08:00 |
ženy |
1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R |
3:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
1 |
2019091414.09.2019 |
18:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:12 |
FBC ORCA KRNOV |
SH RG a ZŠ Prostějov |
14 |
2019050505.05.2019 |
13:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
6:3 |
FbC Asper Šumperk |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
14 |
2019050505.05.2019 |
11:20 |
junioři |
FBK Jeseník |
2:3 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
30 |
2019050404.05.2019 |
13:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBS Olomouc Stars |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2019050404.05.2019 |
12:05 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Blue |
SH ZŠ Velká Bystřice |
30 |
2019050404.05.2019 |
12:00 |
elévové black |
FBC Tornáda Lutín |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Gymnázium Uničov |
30 |
2019050404.05.2019 |
10:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2019050404.05.2019 |
09:45 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
28 |
2019042727.04.2019 |
12:00 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
28 |
2019042727.04.2019 |
11:30 |
přípravka |
FBC Hranice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
28 |
2019042727.04.2019 |
10:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2019042727.04.2019 |
10:20 |
junioři |
TJ Postřelmov |
1:4 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
28 |
2019042727.04.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
28 |
2019042727.04.2019 |
09:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
28 |
2019042727.04.2019 |
08:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Mohelnice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2019042727.04.2019 |
08:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
5:4 |
FBC Droždín |
SH ZŠ Velká Bystřice |
28 |
2019042727.04.2019 |
08:00 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
25 |
2019042020.04.2019 |
10:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
3:12 |
1. SC TEMPISH Vítkovice B |
SH TJ Spartak Přerov |
25 |
2019042020.04.2019 |
08:00 |
ženy |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
1:8 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
13 |
2019041313.04.2019 |
13:50 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
6:6 |
TJ Postřelmov |
SH Kostelec na Hané |
21 |
2019041313.04.2019 |
12:00 |
starší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
1:2 |
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
13 |
2019041313.04.2019 |
08:00 |
junioři |
FBC Hranice |
5:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
26 |
2019040606.04.2019 |
12:00 |
elévové black |
FBC Přerov Ďáblové |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
26 |
2019040606.04.2019 |
11:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBS Olomouc Stars |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
26 |
2019040606.04.2019 |
10:00 |
elévové black |
FBK Jeseník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
26 |
2019040606.04.2019 |
09:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Tornáda Lutín |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
22 |
2019033131.03.2019 |
13:50 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
1:6 |
FBC Přerov |
SH TJ Spartak Přerov |
33 |
2019033131.03.2019 |
13:40 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
T.J. Sokol Náklo |
SH Gymnázium Šumperk |
27 |
2019033131.03.2019 |
13:30 |
přípravka |
FBC Hranice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
33 |
2019033131.03.2019 |
12:30 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Blue |
SH Gymnázium Šumperk |
27 |
2019033131.03.2019 |
12:30 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
22 |
2019033131.03.2019 |
11:30 |
dorostenci |
FBC Zeal Lipník |
7:6 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
33 |
2019033131.03.2019 |
11:20 |
mladší žáci |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
27 |
2019033131.03.2019 |
11:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Blau Secco Šternberk |
SH Lipník nad Bečvou |
2 |
2019033131.03.2019 |
10:20 |
junioři |
TJ Postřelmov |
5:5 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
27 |
2019033131.03.2019 |
10:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
SH Lipník nad Bečvou |
33 |
2019033131.03.2019 |
09:35 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
2 |
2019033131.03.2019 |
08:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
4:0 |
FBC Droždín |
SH ZŠ Velká Bystřice |
24 |
2019033030.03.2019 |
15:50 |
ženy |
S.K. P.E.M.A. OPAVA |
7:8 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Mařádkova Opava |
18 |
2019033030.03.2019 |
14:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
7:1 |
FBC Lipník |
SH Budišov nad Budišovkou |
26 |
2019033030.03.2019 |
12:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
18 |
2019033030.03.2019 |
11:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:10 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Budišov nad Budišovkou |
24 |
2019033030.03.2019 |
11:10 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
4:4 |
1. FBK Rožnov p/R |
SH ZŠ Mařádkova Opava |
26 |
2019033030.03.2019 |
11:00 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
26 |
2019033030.03.2019 |
10:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Gymnázium Šumperk |
20 |
2019032424.03.2019 |
11:30 |
starší žáci |
FBC Mohelnice |
7:8 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2019032424.03.2019 |
08:00 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
6:0 |
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019032323.03.2019 |
12:00 |
junioři |
FBC Droždín |
0:6 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
29 |
2019031717.03.2019 |
13:15 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Yellow |
SH TJ Spartak Přerov |
29 |
2019031717.03.2019 |
10:20 |
mladší žáci |
FBC ZŠ Uničov Black |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
29 |
2019031717.03.2019 |
09:10 |
mladší žáci |
FBC Přerov Predátoři |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
22 |
2019031616.03.2019 |
15:30 |
ženy |
FBS Olomouc B |
2:4 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
20 |
2019031616.03.2019 |
11:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
6:5 |
Fbc Topgal Šternberk Rookies |
SH Gymnázium Uničov |
20 |
2019031616.03.2019 |
09:00 |
dorostenci |
FBC ZŠ Uničov |
7:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2019031010.03.2019 |
12:30 |
přípravka |
FBC Přerov Tučňáci |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2019031010.03.2019 |
11:30 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2019031010.03.2019 |
10:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
SH Gymnázium Uničov |
22 |
2019031010.03.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Gymnázium Uničov |
11 |
2019030909.03.2019 |
14:50 |
junioři |
FbC Asper Šumperk |
4:8 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
11 |
2019030909.03.2019 |
10:10 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
5:2 |
FBC Hranice |
MSH Jeseník |
27 |
2019030303.03.2019 |
12:40 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Predátoři |
SH Ecce homo Šternberk |
21 |
2019030303.03.2019 |
12:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Hranice |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
21 |
2019030303.03.2019 |
11:30 |
přípravka |
FBC Přerov Tučňáci |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
22 |
2019030303.03.2019 |
11:00 |
muži A |
FBK Jeseník |
5:19 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
27 |
2019030303.03.2019 |
10:55 |
mladší žáci |
Fbc Schwarz Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
21 |
2019030303.03.2019 |
10:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
27 |
2019030303.03.2019 |
09:45 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Stars |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
21 |
2019030303.03.2019 |
09:00 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
27 |
2019030303.03.2019 |
08:35 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Hranice |
SH Ecce homo Šternberk |
21 |
2019030202.03.2019 |
17:00 |
muži A |
FBC ORCA KRNOV |
9:4 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Krnov |
19 |
2019030202.03.2019 |
11:30 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
19 |
2019030202.03.2019 |
10:30 |
přípravka |
FBC Přerov Žraloci |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
19 |
2019030202.03.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov Black |
SH TJ Spartak Přerov |
19 |
2019030202.03.2019 |
08:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBK Jeseník |
SH TJ Spartak Přerov |
10 |
2019022323.02.2019 |
13:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
7:2 |
FBK Jeseník |
SH Gymnázium Šumperk |
15 |
2019022323.02.2019 |
08:00 |
starší žáci |
FBS Olomouc A |
4:3 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
20 |
2019021717.02.2019 |
15:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
13:8 |
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
24 |
2019021717.02.2019 |
12:05 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Mohelnice |
SH Čajkaréna Olomouc |
15 |
2019021717.02.2019 |
11:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
11:6 |
FBC Mohelnice B |
SH Lipník nad Bečvou |
24 |
2019021717.02.2019 |
10:55 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Tornáda Lutín |
SH Čajkaréna Olomouc |
24 |
2019021717.02.2019 |
09:10 |
mladší žáci |
FBC Přerov Predátoři |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
24 |
2019021717.02.2019 |
08:00 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
19 |
2019021616.02.2019 |
17:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:7 |
FBC MSEM Přerov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2019021616.02.2019 |
11:30 |
ženy |
Florbal Exelsior Havířov |
5:7 |
SK K2 Prostějov |
SH Paskov |
18 |
2019021616.02.2019 |
08:00 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
7:10 |
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B |
SH Paskov |
14 |
2019021010.02.2019 |
13:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
8:2 |
FBC Tornáda Lutín |
SH Lipník nad Bečvou |
14 |
2019021010.02.2019 |
11:20 |
starší žáci |
FBC ZŠ Uničov |
9:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Lipník nad Bečvou |
17 |
2019020909.02.2019 |
12:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
SK K2 Prostějov Black |
SH RG a ZŠ Prostějov |
17 |
2019020909.02.2019 |
11:00 |
elévové black |
FBS Olomouc Stars |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
17 |
2019020909.02.2019 |
09:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
Fbc Šternberk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
17 |
2019020909.02.2019 |
08:00 |
elévové black |
FBC Tornáda Lutín 2 |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2019020303.02.2019 |
15:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:4 |
FBS Olomouc |
SH RG a ZŠ Prostějov |
21 |
2019020303.02.2019 |
12:40 |
mladší žáci |
T.J. Sokol Náklo |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2019020303.02.2019 |
11:30 |
přípravka |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
21 |
2019020303.02.2019 |
10:55 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Panteři |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2019020303.02.2019 |
10:30 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
18 |
2019020303.02.2019 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov Black |
MSH Mlýnská Mohelnice |
21 |
2019020303.02.2019 |
09:10 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FbC Asper Šumperk Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2019020303.02.2019 |
08:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBK Jeseník |
MSH Mlýnská Mohelnice |
16 |
2019020202.02.2019 |
14:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
7:1 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
16 |
2019020202.02.2019 |
10:10 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
3:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
14 |
2019012626.01.2019 |
12:40 |
ženy |
PASKOV SAURIANS |
3:3 |
SK K2 Prostějov |
ČPP Aréna Ostrava |
17 |
2019012020.01.2019 |
13:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
4:8 |
FbC Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2019011919.01.2019 |
15:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
4:5 |
FBC ZŠ Uničov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019011919.01.2019 |
13:50 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
11:1 |
Fbc Topgal Šternberk Veterans |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2019011919.01.2019 |
08:00 |
dorostenci |
Fbc Topgal Šternberk Rookies |
4:7 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2019011313.01.2019 |
13:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
8:2 |
FBK Jeseník |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2019011212.01.2019 |
12:15 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2019011212.01.2019 |
10:45 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Blau Secco Šternberk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2019011212.01.2019 |
09:15 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Tučňáci |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2019011212.01.2019 |
08:15 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2019010606.01.2019 |
16:40 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
3:2 |
FbC Asper Šumperk |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
15 |
2019010606.01.2019 |
14:00 |
muži A |
Zlín Lions |
5:6 |
SK K2 Prostějov |
SH SPŠ Zlín |
19 |
2019010606.01.2019 |
13:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Lipník nad Bečvou |
19 |
2019010606.01.2019 |
11:30 |
elévové black |
FBC Traweko Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Lipník nad Bečvou |
19 |
2019010606.01.2019 |
09:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Plameny |
SH Lipník nad Bečvou |
14 |
2019010505.01.2019 |
16:30 |
muži A |
Florbal Vsetín |
6:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Na Lapači Vsetín |
10 |
2018122323.12.2018 |
11:30 |
dorostenci |
FBC Přerov |
2:7 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2018122323.12.2018 |
09:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
7:3 |
FBC Hranice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2018122222.12.2018 |
12:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Hranice |
SH Senice na Hané |
11 |
2018122222.12.2018 |
11:00 |
elévové black |
FBC Tornáda Lutín 2 |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH Senice na Hané |
6 |
2018122222.12.2018 |
09:10 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
2:1 |
TJ Postřelmov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2018122222.12.2018 |
09:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Senice na Hané |
13 |
2018121616.12.2018 |
15:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:3 |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2018121616.12.2018 |
12:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
4:6 |
S.K. P.E.M.A. OPAVA |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2018121616.12.2018 |
12:30 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2018121616.12.2018 |
11:30 |
přípravka |
Fbc Blau Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2018121616.12.2018 |
10:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2018121616.12.2018 |
09:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2018121616.12.2018 |
08:00 |
ženy |
FbC Asper Šumperk |
2:3 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2018121515.12.2018 |
19:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
4:10 |
1. FBK Eagles Orlová |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2018112525.11.2018 |
15:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
6:6 |
FBC Hranice B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2018112525.11.2018 |
14:15 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:3 |
FBK Jeseník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2018112424.11.2018 |
19:45 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
5:6 |
FBC ORCA KRNOV |
SH RG a ZŠ Prostějov |
5 |
2018112424.11.2018 |
16:50 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
5:3 |
FBC Playmakers Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
5 |
2018112424.11.2018 |
14:30 |
junioři |
FBC Droždín |
5:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
12 |
2018111717.11.2018 |
12:20 |
mladší žáci |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
8 |
2018111717.11.2018 |
11:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
0:7 |
FBC ZŠ Uničov |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
10 |
2018111717.11.2018 |
11:20 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
5:5 |
PASKOV SAURIANS |
SH Lipník nad Bečvou |
12 |
2018111717.11.2018 |
11:10 |
mladší žáci |
T.J. Sokol Náklo |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Senice na Hané |
12 |
2018111717.11.2018 |
10:00 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Přerov Panteři |
SH Senice na Hané |
12 |
2018111717.11.2018 |
08:50 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Tornáda Lutín |
SH Senice na Hané |
4 |
2018111111.11.2018 |
15:50 |
junioři |
FbC Asper Šumperk |
1:7 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
4 |
2018111111.11.2018 |
11:10 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
6:3 |
FBC Hranice |
MSH Jeseník |
9 |
2018111010.11.2018 |
18:00 |
muži A |
FBS Olomouc |
7:11 |
SK K2 Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
8 |
2018111010.11.2018 |
12:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Ecce homo Šternberk |
8 |
2018111010.11.2018 |
11:00 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
7 |
2018111010.11.2018 |
10:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FBS Olomouc A |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
8 |
2018111010.11.2018 |
10:00 |
přípravka |
FBS Olomouc Tigers |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
8 |
2018111010.11.2018 |
09:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
SH Ecce homo Šternberk |
7 |
2018110404.11.2018 |
12:30 |
ženy |
1. FBK Rožnov p/R |
6:1 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
7 |
2018110404.11.2018 |
09:00 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
1:5 |
FBC Spartak Bílovec |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
8 |
2018110303.11.2018 |
12:30 |
elévové black |
FBC Přerov Plameny |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH TJ Spartak Přerov |
8 |
2018110303.11.2018 |
11:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Mohelnice |
SH TJ Spartak Přerov |
5 |
2018110303.11.2018 |
10:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
1:5 |
FbC Asper Šumperk |
MSH Mlýnská Mohelnice |
8 |
2018110303.11.2018 |
10:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FbC Asper Šumperk |
SH TJ Spartak Přerov |
8 |
2018110303.11.2018 |
08:30 |
elévové black |
FBC Tornáda Lutín |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH TJ Spartak Přerov |
5 |
2018110303.11.2018 |
08:00 |
dorostenci |
FBC Mohelnice |
1:1 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
6 |
2018102828.10.2018 |
11:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:4 |
FBC Přerov |
SH TJ Spartak Přerov |
8 |
2018102828.10.2018 |
10:00 |
muži A |
FBC Hranice |
7:3 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
7 |
2018102727.10.2018 |
19:00 |
muži A |
FBC MSEM Přerov |
6:9 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
5 |
2018102121.10.2018 |
13:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Lipník |
MSH Jeseník |
5 |
2018102121.10.2018 |
12:00 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
5 |
2018102121.10.2018 |
11:00 |
přípravka |
FBK Jeseník |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
MSH Jeseník |
4 |
2018102020.10.2018 |
14:10 |
dorostenci |
FBC Hranice |
2:3 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
5 |
2018102020.10.2018 |
13:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:4 |
Florbal Exelsior Havířov |
SC Dubina Ostrava |
9 |
2018102020.10.2018 |
12:40 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Tornáda Lutín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2018102020.10.2018 |
10:20 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
Fbc Schwarz Šternberk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2018102020.10.2018 |
08:35 |
mladší žáci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2018101414.10.2018 |
14:00 |
muži A |
FbC Asper Šumperk |
10:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
5 |
2018101313.10.2018 |
17:00 |
muži A |
FBC ZŠ Uničov |
2:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
5 |
2018101313.10.2018 |
11:30 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Přerov Ďáblové |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
5 |
2018101313.10.2018 |
10:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBC Hranice |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
5 |
2018101313.10.2018 |
08:30 |
elévové black |
Fbc Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
Medvěd Aréna Moravský Beroun |
3 |
2018100707.10.2018 |
11:30 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:2 |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
SH Paskov |
3 |
2018100707.10.2018 |
09:10 |
ženy |
FBC Vikings Kopřivnice |
5:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Paskov |
4 |
2018093030.09.2018 |
13:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
10:8 |
Zlín Lions |
SH RG a ZŠ Prostějov |
3 |
2018093030.09.2018 |
12:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Mohelnice |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2018093030.09.2018 |
11:00 |
přípravka |
Fbc Schwarz Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2018093030.09.2018 |
10:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2018093030.09.2018 |
08:30 |
přípravka |
Fbc Blau Secco Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
3 |
2018092929.09.2018 |
18:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:11 |
Florbal Vsetín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2018092222.09.2018 |
12:00 |
elévové black |
SK K2 Prostějov Blue |
0:0 |
FBS Olomouc Stars |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2018092222.09.2018 |
10:30 |
elévové black |
FBC Traweko Lipník |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2018092222.09.2018 |
09:30 |
elévové black |
FBS Olomouc Rangers |
0:0 |
SK K2 Prostějov Blue |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2018091616.09.2018 |
12:30 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
1:7 |
FBC Přerov |
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice |
2 |
2018091616.09.2018 |
10:10 |
ženy |
1. SC TEMPISH Vítkovice B |
3:4 |
SK K2 Prostějov |
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice |
2 |
2018091616.09.2018 |
10:00 |
muži A |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
3:13 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
1 |
2018091515.09.2018 |
19:00 |
muži A |
1. FBK Eagles Orlová |
5:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Orlová |
1 |
2018091515.09.2018 |
13:40 |
mladší žáci |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2018091515.09.2018 |
11:55 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:0 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2018091515.09.2018 |
09:00 |
mladší žáci |
Fbc Schwarz Šternberk |
0:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
31 |
2018050606.05.2018 |
04:05 |
mladší žáci |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
|
31 |
2018050606.05.2018 |
02:55 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Blau Šternberk |
|
31 |
2018050606.05.2018 |
00:35 |
mladší žáci |
FBC Přerov Predátoři |
|
SK K2 Prostějov |
|
14 |
2018050505.05.2018 |
03:30 |
ženy |
PASKOV SAURIANS |
|
SK K2 Prostějov |
|
14 |
2018050505.05.2018 |
01:10 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Spartak Bílovec |
|
22 |
2018042929.04.2018 |
13:45 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC Hranice B |
|
21 |
2018042929.04.2018 |
12:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Playmakers Prostějov |
|
21 |
2018042929.04.2018 |
08:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
|
13 |
2018042828.04.2018 |
19:05 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Vikings Kopřivnice |
|
13 |
2018042828.04.2018 |
13:15 |
ženy |
FBS Olomouc B |
|
SK K2 Prostějov |
|
24 |
2018042828.04.2018 |
03:45 |
přípravka |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
|
24 |
2018042828.04.2018 |
02:30 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc Tigers |
|
24 |
2018042828.04.2018 |
01:15 |
přípravka |
FBC Traweko Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
|
24 |
2018042828.04.2018 |
00:00 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc Sharks |
|
22 |
2018041515.04.2018 |
04:40 |
dorostenci |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
|
21 |
2018041515.04.2018 |
02:20 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov |
|
22 |
2018041515.04.2018 |
01:10 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Lipník |
|
21 |
2018041515.04.2018 |
00:00 |
starší žáci |
FBC Zeal Lipník |
|
SK K2 Prostějov |
|
19 |
2018041515.04.2018 |
00:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
SK Domaslavice |
|
12 |
2018040808.04.2018 |
10:50 |
ženy |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
|
SK K2 Prostějov |
|
12 |
2018040808.04.2018 |
08:30 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FbC Asper Šumperk |
|
21 |
2018040707.04.2018 |
14:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
Fbc Excalibur Šternberk |
|
21 |
2018040707.04.2018 |
11:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FbK Horní Suchá |
|
27 |
2018040707.04.2018 |
05:15 |
mladší žáci |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
|
27 |
2018040707.04.2018 |
04:05 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
|
SK K2 Prostějov |
|
19 |
2018040707.04.2018 |
03:45 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov Black |
|
27 |
2018040707.04.2018 |
02:20 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Predátoři |
|
19 |
2018040707.04.2018 |
01:40 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc Sharks |
|
27 |
2018040707.04.2018 |
01:10 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov |
|
19 |
2018040707.04.2018 |
00:50 |
přípravka |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
|
10 |
2018040101.04.2018 |
18:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
PASKOV SAURIANS |
|
10 |
2018040101.04.2018 |
16:20 |
ženy |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
|
18 |
2018033131.03.2018 |
13:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
|
19 |
2018033131.03.2018 |
00:00 |
muži B |
FBC Mohelnice B |
|
SK K2 Prostějov B |
|
19 |
2018033131.03.2018 |
00:00 |
muži B |
FBC Droždín |
|
SK K2 Prostějov B |
|
20 |
2018032525.03.2018 |
12:40 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
Floorball player FBC Droždín |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
19 |
2018032525.03.2018 |
12:40 |
dorostenci |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
20 |
2018032525.03.2018 |
10:20 |
starší žáci |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
19 |
2018032525.03.2018 |
10:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
SH TJ Spartak Přerov |
27 |
2018032525.03.2018 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
|
27 |
2018032525.03.2018 |
00:00 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov Black |
|
SK K2 Prostějov |
|
25 |
2018032424.03.2018 |
11:25 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Droždín |
SH Senice na Hané |
20 |
2018031717.03.2018 |
15:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ORCA KRNOV |
SH ZŠ Čeladná |
11 |
2018031717.03.2018 |
13:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc B |
ČPP Aréna Ostrava |
24 |
2018031717.03.2018 |
13:15 |
mladší žáci |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2018031717.03.2018 |
11:30 |
muži B |
Fbc Šternberk |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Kojetín |
24 |
2018031717.03.2018 |
11:30 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
11 |
2018031717.03.2018 |
11:30 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
|
SK K2 Prostějov |
ČPP Aréna Ostrava |
20 |
2018031717.03.2018 |
10:30 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Vikings Kopřivnice |
SH ZŠ Čeladná |
24 |
2018031717.03.2018 |
09:45 |
mladší žáci |
Fbc Schwarz Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2018031717.03.2018 |
09:00 |
muži B |
JAMAJKA KOJETÍN |
|
SK K2 Prostějov B |
SH Kojetín |
18 |
2018031111.03.2018 |
13:50 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2018031111.03.2018 |
08:00 |
dorostenci |
FBS Olomouc A |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2018030404.03.2018 |
12:30 |
junioři |
FBC Přerov |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
18 |
2018030404.03.2018 |
09:30 |
junioři |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
|
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
24 |
2018030404.03.2018 |
00:00 |
elévové |
FBC Přerov Plameny |
|
SK K2 Prostějov |
|
24 |
2018030404.03.2018 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC ZŠ Uničov Yellow |
|
16 |
2018030303.03.2018 |
12:30 |
muži A |
FBC Mohelnice |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
22 |
2018030303.03.2018 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Hranice |
SH RG a ZŠ Prostějov |
22 |
2018030303.03.2018 |
10:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc Rangers |
|
22 |
2018030303.03.2018 |
09:30 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
|
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2018030303.03.2018 |
09:30 |
muži A |
FBC VÁLEC Český Těšín |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
22 |
2018030303.03.2018 |
08:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Ďáblové |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2018022525.02.2018 |
14:20 |
dorostenci |
Floorball player FBC Droždín |
|
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
15 |
2018022424.02.2018 |
16:45 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B |
SH Kostelec na Hané |
15 |
2018022424.02.2018 |
13:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH Kostelec na Hané |
16 |
2018021818.02.2018 |
16:45 |
přípravka |
FBS Olomouc Sharks |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
16 |
2018021818.02.2018 |
15:55 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
16 |
2018021818.02.2018 |
14:40 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
|
FBS Olomouc Tigers |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
14 |
2018021818.02.2018 |
14:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
|
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
MSH Mlýnská Mohelnice |
16 |
2018021818.02.2018 |
13:50 |
přípravka |
FBS Olomouc Penguins |
|
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
16 |
2018021818.02.2018 |
12:40 |
mladší žáci |
Fbc Schwarz Šternberk |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
14 |
2018021818.02.2018 |
11:30 |
muži A |
FBC Playmakers Prostějov |
|
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
16 |
2018021818.02.2018 |
10:20 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBK Jeseník |
SH ZŠ Velká Bystřice |
15 |
2018021818.02.2018 |
09:00 |
junioři |
FBC ZŠ Uničov |
|
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
16 |
2018021818.02.2018 |
08:35 |
mladší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
|
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
15 |
2018021717.02.2018 |
13:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Tornáda Lutín |
SH Senice na Hané |
14 |
2018021111.02.2018 |
13:50 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
9:4 |
FBC Playmakers Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
21 |
2018021111.02.2018 |
12:30 |
elévové |
Fbc Šternberk |
20:5 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
21 |
2018021111.02.2018 |
11:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
12:10 |
FBC Mohelnice |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
21 |
2018021111.02.2018 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
10:9 |
FBS Olomouc Stars |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
21 |
2018021111.02.2018 |
09:00 |
elévové |
FBS Olomouc Rangers |
9:13 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
21 |
2018021111.02.2018 |
00:00 |
elévové |
FBS Olomouc Stars |
|
SK K2 Prostějov |
|
9 |
2018021010.02.2018 |
13:20 |
ženy |
FBC Vikings Kopřivnice |
1:1 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
13 |
2018021010.02.2018 |
12:15 |
přípravka |
FBS Olomouc Tigers |
11:4 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
13 |
2018021010.02.2018 |
11:00 |
přípravka |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
3:3 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2018021010.02.2018 |
11:00 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
0:5 |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
SH ZŠ Čeladná |
13 |
2018021010.02.2018 |
09:45 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
3:15 |
FBC Přerov Kosatky |
SH RG a ZŠ Prostějov |
18 |
2018020303.02.2018 |
13:15 |
mladší žáci |
FBC ZŠ Uničov |
6:4 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
18 |
2018020303.02.2018 |
10:20 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
0:5 |
FBC Přerov Panteři |
SH Gymnázium Uničov |
18 |
2018020303.02.2018 |
09:10 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
2:10 |
Fbc Blau Šternberk |
SH Gymnázium Uničov |
14 |
2018012828.01.2018 |
18:20 |
starší žáci |
Fbc Šternberk |
4:6 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
14 |
2018012828.01.2018 |
12:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:6 |
FbC Asper Šumperk |
SH RG a ZŠ Prostějov |
14 |
2018012727.01.2018 |
18:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FbC KOVO KM Frýdek-Místek |
SH ZŠ Krnov |
13 |
2018012727.01.2018 |
10:00 |
muži B |
FBC Hranice B |
5:9 |
SK K2 Prostějov B |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
12 |
2018012121.01.2018 |
12:00 |
muži A |
FBK Jeseník |
4:5 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Brušperk |
12 |
2018012121.01.2018 |
09:00 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:0 |
TJ Stará Ves n/O Vosy |
SH ZŠ Brušperk |
18 |
2018012121.01.2018 |
00:00 |
elévové |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
|
SK K2 Prostějov |
|
17 |
2018012020.01.2018 |
12:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
23:11 |
FBK Jeseník |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2018012020.01.2018 |
11:00 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov Black |
18:14 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2018012020.01.2018 |
09:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
8:16 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Uničov |
17 |
2018012020.01.2018 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Přerov Ďáblové |
|
16 |
2018012020.01.2018 |
00:00 |
elévové |
FBC Hranice |
|
SK K2 Prostějov |
|
11 |
2018011414.01.2018 |
12:15 |
muži B |
FbC Asper Šumperk B |
4:1 |
SK K2 Prostějov B |
SH Gymnázium Šumperk |
11 |
2018011414.01.2018 |
09:45 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
9:2 |
FBC Droždín |
SH Gymnázium Šumperk |
7 |
2018010707.01.2018 |
14:30 |
ženy |
PASKOV SAURIANS |
2:3 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
7 |
2018010707.01.2018 |
12:10 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
1:5 |
FBC Spartak Bílovec |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
9 |
2018010606.01.2018 |
12:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
9:5 |
FBC Beerboys TJ Libina |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2018010606.01.2018 |
08:00 |
muži A |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
3:4 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2017121717.12.2017 |
13:50 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:0 |
FBC Vikings Kopřivnice |
SH Kostelec na Hané |
12 |
2017121717.12.2017 |
13:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
4:2 |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2017121717.12.2017 |
11:25 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
4:6 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Ecce homo Šternberk |
10 |
2017121717.12.2017 |
10:10 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
4:12 |
FBS Olomouc Tigers |
SH Ecce homo Šternberk |
10 |
2017121717.12.2017 |
09:20 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
8:6 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
12 |
2017121717.12.2017 |
08:30 |
junioři |
1. MVIL Ostrava |
8:2 |
SK K2 Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2017121717.12.2017 |
08:00 |
ženy |
FBS Olomouc B |
10:1 |
SK K2 Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
10 |
2017121616.12.2017 |
18:15 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
11:5 |
FBS Olomouc B |
SH Kostelec na Hané |
13 |
2017121616.12.2017 |
13:10 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
11:1 |
FBK Jeseník |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2017121616.12.2017 |
12:00 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
1:4 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
13 |
2017121616.12.2017 |
10:50 |
mladší žáci |
FBC Lipník |
3:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
12 |
2017121616.12.2017 |
08:30 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
3:6 |
FBC ZŠ Uničov |
SH Senice na Hané |
14 |
2017121010.12.2017 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
14:10 |
FBC Hranice |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
15 |
2017120909.12.2017 |
00:00 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
|
FBC Mohelnice |
|
15 |
2017120909.12.2017 |
00:00 |
elévové |
FbC Asper Šumperk |
|
SK K2 Prostějov |
|
7 |
2017120303.12.2017 |
15:00 |
muži A |
SK Domaslavice |
3:6 |
SK K2 Prostějov |
MSH Mlýnská Mohelnice |
7 |
2017120303.12.2017 |
10:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
6:7 |
FBC VÁLEC Český Těšín |
MSH Mlýnská Mohelnice |
10 |
2017120303.12.2017 |
10:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
1:11 |
FBC Přerov |
SH Senice na Hané |
8 |
2017120303.12.2017 |
09:50 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
11:3 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
8 |
2017120303.12.2017 |
09:00 |
přípravka |
FBC Přerov Kosatky |
18:7 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
5 |
2017120202.12.2017 |
11:50 |
ženy |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
3:0 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
5 |
2017120202.12.2017 |
09:30 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:6 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
9 |
2017120202.12.2017 |
09:10 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
4:2 |
FBC Hranice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
7 |
2017112525.11.2017 |
13:00 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
9:6 |
FBC Mohelnice B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2017112525.11.2017 |
12:05 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
11:0 |
FBK Jeseník |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2017112525.11.2017 |
10:55 |
mladší žáci |
FBC Přerov Panteři |
1:3 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
11 |
2017112525.11.2017 |
09:45 |
mladší žáci |
SK K2 Prostějov |
2:5 |
Fbc Schwarz Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
7 |
2017112525.11.2017 |
09:15 |
muži B |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
3:2 |
SK K2 Prostějov B |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
11 |
2017112525.11.2017 |
08:35 |
mladší žáci |
FBC Mohelnice |
0:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
10 |
2017111919.11.2017 |
12:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
16:11 |
FBC Lipník |
SH Mikulovice |
8 |
2017111919.11.2017 |
12:00 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
2:7 |
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
10 |
2017111919.11.2017 |
11:30 |
elévové |
SK K2 Prostějov |
7:25 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH Mikulovice |
10 |
2017111919.11.2017 |
10:30 |
elévové |
FBK Jeseník |
14:20 |
SK K2 Prostějov |
SH Mikulovice |
10 |
2017111919.11.2017 |
09:30 |
elévové |
FBC Přerov Ďáblové |
18:2 |
SK K2 Prostějov |
SH Mikulovice |
8 |
2017111919.11.2017 |
09:00 |
junioři |
Fbc Excalibur Šternberk |
15:2 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
12 |
2017111919.11.2017 |
00:00 |
elévové |
FBK Jeseník |
|
SK K2 Prostějov |
|
10 |
2017111919.11.2017 |
00:00 |
elévové |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
|
SK K2 Prostějov |
|
5 |
2017111818.11.2017 |
12:30 |
muži A |
TJ Stará Ves n/O Vosy |
3:5 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Brušperk |
5 |
2017111818.11.2017 |
09:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
2:6 |
FBK Jeseník |
SH ZŠ Brušperk |
8 |
2017111212.11.2017 |
16:30 |
dorostenci |
FBC Playmakers Prostějov |
0:8 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
4 |
2017111111.11.2017 |
12:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
2:9 |
FBS Olomouc B |
SH SOŠ Dopravní Ostrava |
4 |
2017111111.11.2017 |
11:30 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
5:0 |
SK K2 Prostějov |
SH SOŠ Dopravní Ostrava |
7 |
2017110505.11.2017 |
11:30 |
elévové |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
8:20 |
SK K2 Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
4 |
2017102929.10.2017 |
12:15 |
přípravka |
FBC TJ TATRAN LITOVEL |
8:4 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2017102929.10.2017 |
11:25 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
7:6 |
FBC Mohelnice |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2017102929.10.2017 |
10:10 |
přípravka |
FBS Olomouc Penguins |
4:7 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2017102929.10.2017 |
09:20 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
5:4 |
FBC ZŠ Uničov Black |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2017102828.10.2017 |
13:00 |
muži A |
1. FBK Rožnov p/R B |
5:3 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
5 |
2017102828.10.2017 |
12:30 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
1:6 |
1. MVIL Ostrava |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
4 |
2017102828.10.2017 |
08:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
7:6 |
FBC Piranha Přerov B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
5 |
2017102828.10.2017 |
08:00 |
junioři |
FBC Vikings Kopřivnice |
9:3 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
3 |
2017102222.10.2017 |
18:40 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
10:2 |
PASKOV SAURIANS |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
3 |
2017102222.10.2017 |
16:20 |
ženy |
FbC Asper Šumperk |
2:2 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
3 |
2017101515.10.2017 |
13:50 |
starší žáci |
SK K2 Prostějov |
10:3 |
FBC Zeal Lipník |
SH ZŠ Suprovka Němčice nad Hanou |
3 |
2017101414.10.2017 |
14:00 |
muži B |
FBS Olomouc B |
2:2 |
SK K2 Prostějov B |
SH Kojetín |
3 |
2017101414.10.2017 |
11:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
2:4 |
FbC Asper Šumperk B |
SH Kojetín |
2 |
2017100808.10.2017 |
10:20 |
ženy |
FBC Vikings Kopřivnice |
0:3 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
2 |
2017100808.10.2017 |
08:00 |
ženy |
SK K2 Prostějov |
1:10 |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
SH ZŠ Čeladná |
4 |
2017100707.10.2017 |
17:40 |
dorostenci |
Fbc Topgal Šternberk |
2:4 |
SK K2 Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
4 |
2017100707.10.2017 |
15:20 |
dorostenci |
SK K2 Prostějov |
4:3 |
FBC Přerov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
1 |
2017100707.10.2017 |
12:45 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
3:5 |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2017100707.10.2017 |
11:55 |
přípravka |
FBS Olomouc Penguins |
2:5 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2017100707.10.2017 |
10:40 |
přípravka |
FBC Přerov Kosatky |
10:2 |
SK K2 Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
1 |
2017100707.10.2017 |
09:50 |
přípravka |
SK K2 Prostějov |
1:3 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Uničov |
2 |
2017100101.10.2017 |
17:00 |
muži A |
FBC Beerboys TJ Libina |
3:7 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
2 |
2017100101.10.2017 |
12:30 |
muži A |
SK K2 Prostějov |
7:1 |
1. FBK Rožnov p/R B |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
1 |
2017100101.10.2017 |
10:40 |
starší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
4:11 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
1 |
2017093030.09.2017 |
13:30 |
junioři |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
4:4 |
SK K2 Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
1 |
2017093030.09.2017 |
10:30 |
junioři |
SK K2 Prostějov |
2:5 |
FBC ZŠ Uničov |
SH ZŠ Čeladná |
3 |
2017092424.09.2017 |
10:05 |
mladší žáci |
FBC ZŠ Uničov |
6:5 |
SK K2 Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
1 |
2017091717.09.2017 |
13:30 |
muži B |
SK K2 Prostějov B |
3:0 |
JAMAJKA KOJETÍN |
SH TJ Spartak Přerov |
21 |
2017050707.05.2017 |
18:45 |
muži B |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
11:3 |
FBC Cannibals Lipník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
21 |
2017050707.05.2017 |
15:00 |
muži B |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
3:4 |
FBC Spartak Přerov Oldies C |
SH RG a ZŠ Prostějov |
25 |
2017050707.05.2017 |
13:15 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
0:4 |
Fbc Schwarzes Secco Šternberk |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2017050707.05.2017 |
12:05 |
přípravka |
FBC Spartak Přerov Tučňáci |
13:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2017050707.05.2017 |
10:20 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
5:7 |
FBC Spartak Přerov Žraloci |
SH Ecce homo Šternberk |
25 |
2017050707.05.2017 |
09:10 |
přípravka |
FBS Olomouc Tigers |
5:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
12 |
2017050606.05.2017 |
14:30 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
7:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
25 |
2017050606.05.2017 |
13:45 |
mladší žáci |
FBC Spartak Přerov Panteři |
1:10 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
21 |
2017042323.04.2017 |
15:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
5:10 |
FBC Hranice |
MSC Libina |
23 |
2017042323.04.2017 |
13:20 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
4:3 |
FBS Olomouc Rangers |
SH ZŠ Velká Bystřice |
21 |
2017042323.04.2017 |
12:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
9:11 |
FBC Piranha Spartak Přerov B |
MSC Libina |
23 |
2017042323.04.2017 |
12:00 |
mladší žáci |
FBC Droždín |
1:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
23 |
2017042323.04.2017 |
10:40 |
mladší žáci |
FBC Spartak Přerov Panteři |
1:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
11 |
2017041515.04.2017 |
12:40 |
ženy |
FbC Asper Šumperk |
8:0 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
ČPP Aréna Ostrava |
11 |
2017041515.04.2017 |
09:10 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:8 |
FBC Spartak Bílovec |
ČPP Aréna Ostrava |
23 |
2017040909.04.2017 |
11:00 |
elévové |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:23 |
FBC ZŠ Uničov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
20 |
2017040808.04.2017 |
14:30 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
6:4 |
FBS Olomouc |
SC Smilovice |
20 |
2017040808.04.2017 |
10:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
4:9 |
FBC Mohelnice |
SC Smilovice |
17 |
2017040202.04.2017 |
09:10 |
dorostenci |
FBK Lynx Šumperk |
1:15 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
MSC Libina |
20 |
2017040101.04.2017 |
13:05 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
9:3 |
FBC Spartak Přerov Žraloci |
SH SŠE Lipník n/B |
20 |
2017040101.04.2017 |
10:10 |
přípravka |
FBC Hranice |
0:16 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠE Lipník n/B |
19 |
2017040101.04.2017 |
09:15 |
muži B |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
3:4 |
FBC TJ Tatran Litovel |
MSC Libina |
18 |
2017032525.03.2017 |
13:00 |
muži A |
FbC Playmakers Prostějov |
3:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
18 |
2017032525.03.2017 |
10:00 |
muži A |
SK Domaslavice |
7:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
10 |
2017032525.03.2017 |
09:10 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:8 |
FbC Asper Šumperk |
SH ZŠ Čeladná |
19 |
2017031919.03.2017 |
16:05 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
11:0 |
FBK Jeseník |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
19 |
2017031919.03.2017 |
14:55 |
mladší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
0:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
10 |
2017031818.03.2017 |
17:30 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
6:2 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
21 |
2017031818.03.2017 |
14:30 |
junioři |
FbC Asper Šumperk |
2:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
21 |
2017031818.03.2017 |
11:30 |
junioři |
TJ Znojmo LAUFEN CZ |
8:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
16 |
2017031212.03.2017 |
13:50 |
dorostenci |
FBC Spartak Přerov |
2:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
25 |
2017031212.03.2017 |
11:00 |
elévové |
FBC Spartak Přerov Ďáblové |
16:13 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2017031212.03.2017 |
10:20 |
dorostenci |
FBC Hranice |
6:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH TJ Spartak Přerov |
25 |
2017031212.03.2017 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
8:11 |
FBC Lipník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
25 |
2017031212.03.2017 |
08:00 |
elévové |
FBC Spartak Přerov Plameny |
16:13 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2017030505.03.2017 |
14:20 |
ženy |
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B |
10:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
7 |
2017030505.03.2017 |
12:00 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:15 |
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B |
SH Gymnázium Šumperk |
18 |
2017030505.03.2017 |
10:00 |
elévové |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
9:19 |
FBC Spartak Přerov Ďáblové |
MSH Přerov |
9 |
2017030505.03.2017 |
09:40 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
11:1 |
Paskov Saurians |
SH Gymnázium Šumperk |
19 |
2017030404.03.2017 |
18:00 |
junioři |
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers |
9:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
19 |
2017030404.03.2017 |
13:30 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
0:7 |
FBS Olomouc |
SH RG a ZŠ Prostějov |
15 |
2017030404.03.2017 |
08:30 |
muži A |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
1:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
16 |
2017022626.02.2017 |
12:45 |
muži B |
FBC Cannibals Lipník |
4:13 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
16 |
2017022626.02.2017 |
10:15 |
muži B |
FbC Asper Šumperk B |
7:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
17 |
2017021919.02.2017 |
17:10 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
2:6 |
Florbal Torpedo Havířov |
SH Horní Suchá |
17 |
2017021919.02.2017 |
12:10 |
junioři |
FBS Olomouc |
8:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Horní Suchá |
14 |
2017021818.02.2017 |
11:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
8:10 |
SK Domaslavice |
SH Čajkaréna Olomouc |
13 |
2017021818.02.2017 |
10:20 |
starší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
20:1 |
FBK Jeseník |
MSH Mlýnská Mohelnice |
14 |
2017021818.02.2017 |
08:00 |
muži A |
FBS Olomouc |
13:9 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Čajkaréna Olomouc |
13 |
2017021818.02.2017 |
08:00 |
starší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
2:5 |
FBC Mohelnice |
MSH Mlýnská Mohelnice |
17 |
2017021212.02.2017 |
16:30 |
elévové |
FBS Olomouc |
18:14 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Velká Bystřice |
14 |
2017020505.02.2017 |
12:35 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
12:2 |
FBS Olomouc Sharks |
SH Gymnázium Uničov |
14 |
2017020505.02.2017 |
11:25 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Black |
7:6 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Gymnázium Uničov |
14 |
2017020505.02.2017 |
09:05 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:8 |
FBC Mohelnice |
SH Gymnázium Uničov |
15 |
2017020404.02.2017 |
13:15 |
mladší žáci |
FBC Tornáda Lutín |
1:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
15 |
2017020404.02.2017 |
12:05 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:1 |
FBS Olomouc Stars |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
15 |
2017020404.02.2017 |
10:20 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
8:0 |
FBC Spartak Přerov Panteři |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
12 |
2017020404.02.2017 |
09:10 |
dorostenci |
FBS Olomouc |
8:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Postřelmov |
15 |
2017020404.02.2017 |
08:35 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
1:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
14 |
2017012929.01.2017 |
13:30 |
muži B |
FBC Spartak Přerov Oldies C |
1:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SH Kostelec na Hané |
11 |
2017012929.01.2017 |
11:30 |
starší žáci |
FBC Spartak Přerov |
4:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
16 |
2017012828.01.2017 |
14:30 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
0:18 |
TJ Znojmo LAUFEN CZ |
SH TJ Znojmo |
16 |
2017012828.01.2017 |
11:30 |
junioři |
FBŠ Hattrick Brno |
3:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH TJ Znojmo |
7 |
2017012121.01.2017 |
17:50 |
ženy |
Paskov Saurians |
4:10 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
13 |
2017011515.01.2017 |
13:40 |
přípravka |
FBC Traweko Lipník |
2:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
13 |
2017011515.01.2017 |
09:45 |
mladší žáci |
FbC Asper Šumperk |
1:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ 8. května Šumperk |
13 |
2017010808.01.2017 |
16:00 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:3 |
FbK Horní Suchá |
SH Štěrkoviště Otrokovice |
10 |
2017010808.01.2017 |
14:30 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
11:5 |
FbC Playmakers Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
13 |
2017010808.01.2017 |
13:00 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
0:8 |
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers |
SH Štěrkoviště Otrokovice |
10 |
2017010808.01.2017 |
10:00 |
muži A |
FBC Piranha Spartak Přerov B |
8:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Kostelec na Hané |
13 |
2017010808.01.2017 |
10:00 |
elévové |
FBC Tornáda Lutín |
12:8 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
6 |
2017010707.01.2017 |
18:00 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:0 |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2017010707.01.2017 |
14:30 |
ženy |
FBC Spartak Bílovec |
6:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2016121818.12.2016 |
17:45 |
muži B |
FBC Hranice B |
6:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SH RG a ZŠ Prostějov |
9 |
2016121818.12.2016 |
14:00 |
muži B |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
9:3 |
IBK Bisons Přerov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2016121818.12.2016 |
12:40 |
mladší žáci |
Fbc Šternberk |
7:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
12 |
2016121717.12.2016 |
16:00 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
4:10 |
Panthers Otrokovice |
SH TJ Znojmo |
10 |
2016121717.12.2016 |
13:15 |
přípravka |
Fbc Schwarzes Secco Šternberk |
3:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
12 |
2016121717.12.2016 |
11:30 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
5:5 |
FBC Spartak Přerov |
SH TJ Znojmo |
10 |
2016121717.12.2016 |
09:10 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Yellow |
3:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Ecce homo Šternberk |
10 |
2016121111.12.2016 |
11:00 |
elévové |
FBC Spartak Přerov Plameny |
14:13 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
10 |
2016121111.12.2016 |
09:30 |
elévové |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
9:16 |
FBC Lipník |
SH RG a ZŠ Prostějov |
8 |
2016120404.12.2016 |
16:30 |
starší žáci |
FBS Olomouc A |
2:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
8 |
2016120404.12.2016 |
14:10 |
starší žáci |
FBK Jeseník |
4:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
8 |
2016120404.12.2016 |
13:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
6:8 |
TJ Stará Ves n/O Vosy |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
7 |
2016120404.12.2016 |
11:30 |
dorostenci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
2:7 |
Floorball player FBC Droždín |
SH RG a ZŠ Prostějov |
8 |
2016120404.12.2016 |
10:00 |
muži A |
FBC Hranice |
5:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SC NAPARIA Hranice na Moravě |
10 |
2016120303.12.2016 |
14:30 |
junioři |
Florbal Torpedo Havířov |
8:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
MSH Havířov |
8 |
2016120303.12.2016 |
12:40 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:11 |
FBC Mohelnice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
8 |
2016120303.12.2016 |
09:10 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
13:3 |
FBC Hranice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
8 |
2016120303.12.2016 |
08:00 |
přípravka |
FBS Olomouc Tigers |
5:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
7 |
2016112020.11.2016 |
14:30 |
junioři |
FbK Horní Suchá |
2:0 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2016112020.11.2016 |
10:00 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:7 |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
SH RG a ZŠ Prostějov |
5 |
2016111919.11.2016 |
14:00 |
muži A |
FBC Mohelnice |
4:6 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2016111919.11.2016 |
10:20 |
starší žáci |
FBC Mohelnice |
2:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Gymnázium Šumperk |
4 |
2016111212.11.2016 |
18:45 |
ženy |
SKP Nový Jičín - FBK Frenštát |
1:1 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Čeladná |
5 |
2016111212.11.2016 |
12:15 |
muži B |
FBC Mohelnice B |
8:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
MSH Mlýnská Mohelnice |
7 |
2016111212.11.2016 |
11:50 |
přípravka |
FBC Spartak Přerov Tučňáci |
9:8 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
7 |
2016111212.11.2016 |
08:00 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
8:6 |
FBC Spartak Přerov Žraloci |
SH RG a ZŠ Prostějov |
6 |
2016102828.10.2016 |
13:00 |
junioři |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:4 |
FBŠ Hattrick Brno |
SH Štěrkoviště Otrokovice |
6 |
2016102828.10.2016 |
10:00 |
junioři |
Panthers Otrokovice |
3:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH Štěrkoviště Otrokovice |
4 |
2016102323.10.2016 |
10:10 |
dorostenci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
2:5 |
FBS Olomouc |
SH Postřelmov |
3 |
2016102323.10.2016 |
09:40 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
4:2 |
Paskov Saurians |
SH Gymnázium Šumperk |
4 |
2016101616.10.2016 |
11:00 |
elévové |
FBC Droždín |
11:12 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
4 |
2016101616.10.2016 |
10:30 |
muži B |
FBS Olomouc B |
1:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SH TJ Spartak Přerov |
4 |
2016101515.10.2016 |
18:00 |
junioři |
FBC Spartak Přerov |
2:4 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Brušperk |
4 |
2016101515.10.2016 |
15:00 |
junioři |
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. |
1:10 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Brušperk |
2 |
2016100909.10.2016 |
12:40 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
1:9 |
FBC Spartak Bílovec |
ČPP Aréna Ostrava |
4 |
2016100909.10.2016 |
12:05 |
mladší žáci |
FBC LAZAM ZŠ Uničov |
3:3 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ 8. května Šumperk |
4 |
2016100909.10.2016 |
10:20 |
mladší žáci |
FBC Droždín |
1:11 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ 8. května Šumperk |
4 |
2016100909.10.2016 |
09:10 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
10:4 |
FbC Asper Šumperk |
SH ZŠ 8. května Šumperk |
1 |
2016100101.10.2016 |
12:00 |
muži A |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
5:3 |
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK |
SH ZŠ Vítězná Litovel |
1 |
2016092525.09.2016 |
11:30 |
přípravka |
FBS Olomouc Tigers |
8:10 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2016092525.09.2016 |
11:10 |
dorostenci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
4:3 |
FbC Asper Šumperk |
SH Gymnázium Šumperk |
1 |
2016092525.09.2016 |
09:45 |
přípravka |
FBC ZŠ Uničov Black |
11:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH RG a ZŠ Prostějov |
1 |
2016092525.09.2016 |
08:00 |
přípravka |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
14:6 |
FBS Olomouc Sharks |
SH RG a ZŠ Prostějov |
2 |
2016092424.09.2016 |
12:05 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
11:2 |
FBC Mohelnice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
2 |
2016092424.09.2016 |
10:55 |
mladší žáci |
FBS Olomouc Rangers |
1:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
2 |
2016092424.09.2016 |
09:45 |
mladší žáci |
FBC Droždín |
2:7 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
2 |
2016092424.09.2016 |
08:35 |
mladší žáci |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
3:1 |
FBC Hranice |
SH SŠP Rooseveltova Olomouc |
1 |
2016091818.09.2016 |
13:40 |
ženy |
Paskov Saurians |
2:2 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
2 |
2016091818.09.2016 |
13:30 |
muži B |
IBK Bisons Přerov |
4:5 |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
SH Kostelec na Hané |
1 |
2016091818.09.2016 |
11:20 |
ženy |
SK K2 Sportcentrum Prostějov |
0:18 |
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava B |
SH ZŠ Komenského Bílovec |
2 |
2016091818.09.2016 |
11:00 |
muži B |
SK K2 Sportcentrum Prostějov B |
5:5 |
FBS Olomouc B |
SH Kostelec na Hané |