ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
2017/2018 vítěz Regionální ligy mužů

VŠECHNY ČLÁNKY - Junioři

Junioři udrželi první příčku

Družstvo juniorů, velmi motivované dosavadním průběhem sezóny a prvenstvím v tabulce, vyrazilo v neděli 13. ledna na další turnaj, tentokrát do Šumperka, kde se utkalo v městském derby s FBC Playmakers Prostějov a s FBK Jeseník.

Datum: 15.1.2019

Junioři: Na domácí půdě stoprocentní

Družstvo juniorů bylo lehce zklamané výkony z posledního turnaje, ale zároveň velmi odhodlané tato zaváhání odčinit. Možnost nápravy přišla 22. prosince 2018 na domácím turnaji ve sportovní hale RG a ZŠ Prostějov, kde se junioři utkali s doposud prvním Postřelmovem a s Hranicemi.

Datum: 2.1.2019

Junioři: Tak snadné to nebude

Družstvo juniorů, namlsané úspěchy z prvního turnaje a posílené o několik hráčů, tentokrát zajíždělo v sobotu 24.11. do nedalekého Kostelce na Hané, kde je čekal ostrý boj s Droždínem a městské derby s Playmakers Prostějov.

Datum: 28.11.2018

Junioři loupili v Jeseníku

Nová sezóna, nové cíle, nová motivace, nové tváře. S vědomím těchto aspektů vyjíždělo odhodlané družstvo juniorů ke svým prvním zápasům v této sezóně. Tyto zápasy se odehrály v neděli 11. 11. v nové sportovní hale v Jeseníku.

Datum: 12.11.2018

Junioři se stále trápí

V sobotu 17. 3. 2018 odehráli junioři další utkání v Čeladné, kde neodkázali odvrátit sérii porážek.

Datum: 19.3.2018

Junioři se nadále krčí na dně tabulky

Juniorský tým tento víkend vyrazil bojovat bez trenérského doprovodu do nedalekého Přerova s cílem získat cenné body.**

Datum: 4.3.2018

Kostelecký putovní pohár - mixovaný tým nepropadl, měl navíc

Junioři doplnění o několik hráčů "B" týmu odehráli turnaj v Kostelci na Hané. Po slibném úvodu přišel útlum, i tak turnaj splnil očekávání.

Datum: 3.10.2017

Junioři předvedli špatný start

První turnaj se juniorům nevyvedl. Z útoku na šest bodů je jen jeden a těžší soupeři teprve přijdou. Tým se musí stabilizovat hlavně po stránce invdividuální, kdy každý musí zapracovat hlavně sám na sobě a své docházce.

Datum: 2.10.2017

Junioři remizovali s německou Jenou

V pátek 7. července změřili v Kostelci na Hané naši junioři síly s netradičním soupeřem, a to mužským celkem německé Jeny, který hraje čtvrtou nejvyšší německou soutěž. Bohužel němečtí florbalisté nepřijeli v dostatečném počtu a museli tak býti doplněni o některé české kolegy z místních Playmakers, ale také o jednoho hráče z našeho oddílu.

Datum: 12.7.2017

Junioři se zahráli přátelák se slovenským sokem

Junioři odstartovali letní přípravu rovnou zápasem se zahraničním soupeřem. Do sestavy se zapojili i hráči, kteří už přechází do mužské kategorie.

Datum: 24.5.2017