ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži A

Muži A: Čtyři body a udržení první příčky

Prostějované se opět představili v Mohelnici, kde se utkali s Českým Těšínem a domácím mužstvem. Papírově to měl být dvojzápas z kategorie méně náročných, ovšem realita byla původním předpokladům na míle vzdálená. Celý turnaj se z důvodu velkého počtu omluvenek musel odehrát na dvě formace, které se chtěly porvat o maximální počet bodů.

Datum: 7.3.2018

Muži A: Klíčový turnaj pouze za tři body

V neděli 18. února se mužský A tým vypravil do Mohelnice, aby změřil síly s městským rivalem FBC Playmakers Prostějov a okresním sokem TJ Sokol Kostelec na Hané - HK.

Datum: 19.2.2018

Muži A: Dominance a trápení za šest bodů

Muži A se vypravili do 105 km vzdáleného Brušperku, aby se poprali o dalších šest bodů, které nakonec i s pořádnou dávkou štěstí získali.

Datum: 9.2.2018

Muži A: Důležité turnaje přijdou nyní

Muži A za sebou mají přesně polovinu soutěže. Během deseti zápasů předvedli řadu kvalitních výkonů, ale zatím se nikdo v rámci Regionální ligy MS a OL krajů nevyvaroval výpadkům a prohrám.

Datum: 15.1.2018

Richard Rexa: První zahraniční posila

Na konci měsíce září ve čtvrtém kole A tým přivítal do svých řad další posilu do útoku - Richarda Rexu.

Datum: 26.11.2017

Představujeme trenéra mužů A týmu Martina Fráňu.

Muži před sezonou vyhlásili nejvyšší cíle - postup do vyšší soutěže. Kromě nutných posil do hry bylo potřeba angažovat i kvalitního trenéra. Před prvním kolem poháru byl z několika kandidátů do této funkce jmenován velmi zkušený Martin Fráňa.

Datum: 23.10.2017

Muži A: Konec v Poháru, dobrý start do ligy

Hlavní mužský tým má za sebou perný týden. Po zápase 4. kola Poháru během státního svátku následoval o víkendu start do Regionální ligy.

Datum: 3.10.2017

Muži ve čtvrtém kole poháru vyzvou ostravskou Letku

Tažení mužů pohárem nadále pokračuje, díky Honzovi Smičkovi, který ve třetím kole vystřelil vysněný postup. Ve 4. kole kole tak naše borce čeká ostravský celek FBC Letka.

Datum: 18.9.2017

Muži - Smička trefil v prodloužení už 4. kolo Poháru

Pohárové tažení obrozeného týmu mužů napsalo další kapitolu a minimálně ještě jedno dějství bude odehráno. Navrátilec Jan Smička trefil v prodloužení postup do 4. kola.

Datum: 11.9.2017

Muži výborně - postupují již do třetího kola poháru

Mužský celek má za sebou povedený start do letošního ročníku Poháru České pojišťovny. Oproti loňskému roku tým začal rovnou v prvním kole hraném turnajovým systémem během víkendu 26. a 27. sprna, aby z pozice vítěze skupiny vyzval o týden později tým Havlíčkova Brodu hrajícího Národní ligu.

Datum: 5.9.2017