ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV
2017/2018 vítěz Regionální ligy mužů

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži A

Muži A končí premierovou sezónu v Divizi na 6. místě

Muži A absolvovali posledních pět zápasů sezóny 2018/19. Konečné čtvrté místo bylo blízko, ale po zásluze jej nakonec bere Krnov

Datum: 5.3.2019

Muži A měli udělat více bodů

Muži A mají za sebou celkem šest zápasů a před derby s Olomoucí pomýšleli rozhodně na lepší bilanci. Napraví to domácí zápas o vše?

Datum: 29.1.2019

Muži A: Norma splněna, 3 body jsou doma

Po delší odmlce se mužský A-tým opět představil na domácí palubovce SH RG a ZŠ města Prostějova. Na sobotní zápas přijeli hosté z Krnova, kteří letos zůstávají za očekáváními a v nedělní odpoledne dorazil soupeř z Jeseníku.

Datum: 3.12.2018

Muži A: 6 bodů z derby a prohra s lídrem

V pořadí 7. 8. a 9. zápas čekal divizní celek na palubovkách soupeřů. Hned 2 ze 3 zápasů se právoplatně označují za *„derby“*. Nejprve byl na programu zápas s Přerovem, poté byl naplánován výlet do Hranic na Moravě a o dva týdny později hostila zápas hanácká metropole – Olomouc.

Datum: 13.11.2018

Muži A: Třetí hrací víkend opět za tři body

V sobotu 13.10. se vypravil A-tým směrem na sever a to konkrétně do Uničova, kde ho čekal poslední tým tabulky. Po zkušenosti z poháru (prohra 2:3) měli prostějovští co napravovat. Nedělní utkání se odehrálo na půdě Šumperka, který naopak okupuje přední příčky tabulky, a tak bylo jasné, že roli favorita tým SK zastupovat nebude.

Datum: 18.10.2018

Muži A: Domácí premiéra za 3 body

Po úvodních dvou zápasech se A-tým chystal na své první domácí zápasy. Nejprve v sobotu od 18:30 přijel soupeř ze Vsetína a chvíli po nedělním poledni dorazili na halu RG města Prostějova hráči Lions Zlín. První soupeř byl stejně jako prostějovský celek nováčkem v divizi, a tak nebylo jasně stanovéné, kdo bude favoritem. Ve druhém utkání proti SK-čku stál mnohem zkušenější soupěr, který už má dostatek znalostí z celostátní soutěže.

Datum: 4.10.2018

Muži A: Těsná prohra v Orlové a kanonáda proti Frýdku-Místku

Historicky první zápasy celostátní soutěže týmů mužů se odehrály 15 - 16. 9., nejprve na půdě Orlové a následný den na hřišti v Čeladné. Týmu chybělo několik hráčů, ale i tak se odjíždělo v 16-ti členné sestavě. První zápas nás čekal houževnatý a zkušený soupeř z Orlové, v druhém pak omlazený kádr Frýdku-Místku.

Datum: 20.9.2018

Muži hlásí posily, ale také počítají ztráty

Po postupu do Divize bylo nutné se poohlédnout po dalších posilách a udržet v týmu zdravou konkurenci. My vám nyní přinášíme přehled před startem soutěží co se v týmech mužů v létě událo.

Datum: 13.9.2018

Muži končí v poháru už ve druhém kole

Po vydařené skupinové části nás čekal soupeř, který je pro náš tým hratelný a to FBC Uničov. V nominaci chyběl pouze Trnečka a zraněný Novák a tak vše nasvědčovalo dobrému výsledku, realita byla ovšem uplně jiná.

Datum: 4.9.2018

Muži první kolo poháru zakončili na 2. místě

Po letní pauze se nám opět rozběhla sezóna, která odstartovala již tradičně poslední víkend v srpnu prvním kolem Českého poháru České pojišťovny. Tentokrát se mužský tým vydal do Hranic na Moravě, kde postupně změřil síly s týmy Zlín Lions, SFK Kozel Počenice, FBC Hranice a SK Jihlava. Úkol byl opět stejný jako v posledních letech a to postup ze skupiny. Nicméně letos se zdálo, že to bude daleko tvrdší oříšek, než v minulých letech. Hned 3 ze 4 našich soupeřů hrají divizi, která náš tým čeká poprvé tento rok, a tak jsme rozhodně nebyli pasování do role favoritů. Ale v turnajovém systému končí na 2. místě a v play-off narazí na FBC Uničov.

Datum: 28.8.2018