ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Muži A

Honza Novák: "Jak vytěžit z minima maximum."

Zasadil se o vznik našeho klubu, odvedl pro klub obrovský kus práce, ale nyní se baví pouze hrou. Čemu se teď věnuje Honza Novák, jaké jsou jeho florbalové vzpomínky a jaké má plány do budoucna najdete v našem dalším rozhovoru.

Datum: 8.1.2021

Marek Vlček: "Máme skvělé hráče a osobnosti, které se mi líbí nejen na hřišti, ale i lidsky"

Další rozhovor z tvorby SK K2 je na světě! Pro speciální adventní povídání jsme si pozvali havířovského rodáka, našeho historicky nejproduktivnějšího hráče, který v prostějovském dresu stihl za 9 sezon nastřílet 396 branek a vyprodukovat 234 asistencí, a tak se s celkovým počtem 630 kanadských bodů v 275 utkáních pyšní exkluzivní bilancí více než 2 bodů na zápas, také stihl nakouknout do nejvyšší české soutěže a nyní drží kormidlo na lavičce mužského A-týmu, Marek Vlček.

Datum: 14.12.2020

Muži A: Výkony jako den a noc

Další kolo divize. Tentokrát se muži A týmu vydali v sobotu 10.10. na poměrně dalekou cestu do Čeladné, kde se střetli s ligovým nováčkem z Frenštátu.

Datum: 11.10.2020

Muži A ovládli hanácké derby s Olomoucí

Je to tady! To, na co čeká drtivá většina hráčů a fanoušků, první derby sezony 2020/2021 se odehrálo netradičně v pátek 2.10. ve 20 hodin na extrémně horké půdě olomoucké Čajkarény a bylo na co koukat!

Datum: 4.10.2020

Muži A ve Vsetíně nezvládli poslední desetiminutovku a jsou bez bodů

Muži A-týmu přesně po týdnu opět vyběhli na palubovky, konkrétně 26.9.2020 v 19 hodin. Tentokrát zabrousili na Valašsko, na kolbiště legendárního vsetínského Lapače a vyzvali místní mužstvo.

Datum: 28.9.2020

Muži A na domácí půdě s Uničovem nezaváhali

Konečně jsme se dočkali! Po více než 7 měsících vyběhlo mužské áčko na palubovku své domácí tvrze. Druhé kolo divize a zároveň první domácí představení mužského A-týmu se odehrálo v krásném sobotním večeru data 19.9. v příhodném čase 19 hodin.

Datum: 21.9.2020

Muži A: Vysoká porážka na úvod sezony od Šumperka

V sobotu 12.9. se mužský A-tým vydal odšpuntovat nový ročník Divize E a to hned na horkou půdu největšího favorita soutěže, do Šumperka.

Datum: 14.9.2020

Exkluzivní předsezonní rozhovor s kapitánem A týmu Honzou Hélem

Po téměř dvouleté pauze se vrací oblíbená rubrika rozhovorů se členy klubu a dnes to nebude nikdo jiný, než ten nejpovolanější z mužského A-týmu Honza Hél, kterému nikdo neřekne jinak než Helis. Helis se v uplynulé sezoně stal nejlepším střelcem svého týmu s 23 brankami a v produktivitě obsadil třetí místo s 36 kanadskými body. Dnes se mimo jiné rozpovídal o přístupu mladších hráčů, kapitánské pásce či cílech pro nadcházející sezonu.

Datum: 11.9.2020

Muži končí ve druhém kole poháru

Poslední srpnový víkend byl pro muže A týmu ve znamení 2. kola Poháru Českého florbalu. V tom se utkali v neděli v 11:00 s FBC Slovácko na horké půdě ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Datum: 1.9.2020

Muži postupují do druhého kola ze druhého místa

Během prosluněného víkendu 22. a 23. 8. se muži A-týmu po nekonečné přesně půlroční pauze znova společně sešli na palubovce. Již tradičně se totiž zúčastnili 1. kola Poháru Českého florbalu. Tentokrát se vypravili do krásné vinařské oblasti na Znojemsku do obce Hodonice, kde odehráli každý den po dvou zápasech. V sobotu zkřížili hole s Třebíčí a Dolními Bojanovicemi, v neděli je čekal Slavkov a domácí Hodonice.

Datum: 24.8.2020