ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY - Dorostenci

DOROSTENCI: Doma jsme nezaváhali a ovládli skupinu o umístění.

V posledním turnaji jsme v domácí hale, v přímém souboji o vítězství v nadstavbové skupině, hostili Uničov. Ve druhém a závěrečném utkání sezóny jsme zkřížili hole s Hranicemi.

Datum: 19.4.2022

DOROSTENCI: Po dvou infarktových závěrech plný počet bodů.

Na předposlední turnaj se vydáváme do nedaleké Litovle. Čekají nás papírově nejslabší týmy, kdy po posledních vysokých výhrách v okleštěné sestavě proti těmto soupeřům by pro nás měl být tento dvojzápas jasnou záležitostí, tentokrát, mimo Dohnala, v kompletní sestavě.

Datum: 29.3.2022

DOROSTENCI: Z Němčic se třemi body, sérii výher utnul Uničov.

Se šesti výhrami v řadě jeli, do nedalekých Němčic, bojovat dorostenci o další body do ligové tabulky. Po marném dotahování s Uničovem, kde nepomohla ani závěrečná power-play a skvělém obratu proti Hranicím si odvážíme cenné 3 body.

Datum: 15.3.2022

DOROSTENCI: Dalších 6 bodů a 6 výhra v řadě

Hned bez tři opor základní sestavy, obránců Chyby, Lasovského a brankáře Coufala, vyrazili dorostenci do Uničova. Po dvou výhrách s tabulkově nejhoršími týmy připisují pátou a šestou výhru v nadstavbě.

Datum: 3.3.2022

DOROSTENCI: Z Hranic plný počet bodů

Soutěž se nám dostala do nadstavby a my zajížděli k derby s Playmakers a zápasu s Litovlí do Hranic na Moravě.

Datum: 10.1.2022

DOROSTENCI: Vítězná dohrávka s Hranicemi

Netradičně ve čtvrtek sehráli dorostenci odložené utkání s FBC Hranice.

Datum: 6.12.2021

DOROSTENCI: Skvělý závěr na body s lídrem nestačil.

Po čtrnácti dnech opět utkání a bohužel, opět jen jedno. V týdnu volají zástupci FbC Hranice, že do Šumperka kvůli nemocem a karanténám nedorazí, a tak nás pod Pradědem čeká pouze hanácké derby s lídrem tabulky, Přerovem.

Datum: 22.11.2021

DOROSTENCI: Zápas s Uničovem nezvládli

V neděli 7.listopadu jsme se vydali do nedalekého Přerova. Soupeřem nám byl Uničov, se kterým jsme odehráli jediné utkání toho dne.

Datum: 8.11.2021

DOROSTENCI: Vezeme tři body z Mohelnice

Po čtrnácti dnech jsme opět v zápasovém kolotoči, kdy nás los zavedl do Mohelnice. Tam jsme se nejprve střetli s Lipníkem a následně s Litovlí. Po tomto dvojzápase bereme tři body.

Datum: 11.10.2021

DOROSTENCI: Na domácí půdě poloviční

Poslední víkend v září se dorostenci utkali v domácí hale s celky Playmakers Prostějov a rezervou Olomouce. Po vlažném rozjezdu si nakonec připsali povinné vítězství v městském derby, nicméně v zápase s Olomoucí nezachytili úvod třetí třetiny a z prvního turnaje si tedy připisují tři body.

Datum: 29.9.2021