ODDÍL FLORBALU SK K2 PROSTĚJOV

VŠECHNY ČLÁNKY

Muži hlásí posily, ale také počítají ztráty

Po postupu do Divize bylo nutné se poohlédnout po dalších posilách a udržet v týmu zdravou konkurenci. My vám nyní přinášíme přehled před startem soutěží co se v týmech mužů v létě událo.

Datum: 13.9.2018

Muži končí v poháru už ve druhém kole

Po vydařené skupinové části nás čekal soupeř, který je pro náš tým hratelný a to FBC Uničov. V nominaci chyběl pouze Trnečka a zraněný Novák a tak vše nasvědčovalo dobrému výsledku, realita byla ovšem uplně jiná.

Datum: 4.9.2018

Starší žáci a dorostenci reprezentovali na Moravian cup 2018

Po roce se letošního ročníku olomouckého turnaje Moravian cup za náš klub zúčastnili starší žáci a dorostenci.

Datum: 3.9.2018

Muži první kolo poháru zakončili na 2. místě

Po letní pauze se nám opět rozběhla sezóna, která odstartovala již tradičně poslední víkend v srpnu prvním kolem Českého poháru České pojišťovny. Tentokrát se mužský tým vydal do Hranic na Moravě, kde postupně změřil síly s týmy Zlín Lions, SFK Kozel Počenice, FBC Hranice a SK Jihlava. Úkol byl opět stejný jako v posledních letech a to postup ze skupiny. Nicméně letos se zdálo, že to bude daleko tvrdší oříšek, než v minulých letech. Hned 3 ze 4 našich soupeřů hrají divizi, která náš tým čeká poprvé tento rok, a tak jsme rozhodně nebyli pasování do role favoritů. Ale v turnajovém systému končí na 2. místě a v play-off narazí na FBC Uničov.

Datum: 28.8.2018

Tréninky 2018/19 - mládež

Prosím čtěte pozorně. Již jsou známy termíny tréninků pro mládežnické kategorie a je opravdu se na co těšit. Výrazné zlepšení tréninkových podmínek pro všechny kategorie.

Datum: 28.8.2018

Ohlédnutí za sezónou 2017/2018

Sezóna 2017/2018 je definitivně za námi. Pojďme si společně připomenout její momenty.

Datum: 3.8.2018

Muži na úvod sezóny zavítají do Orlové a Frýdku-Místku

Až v samotném závěru minulé sezóny si muži zajistili účast pro nový ročník Divize vítězstvím v posledním utkání s největším rivalem FBC Playmakers. Pojďme se podívat s kým se náš tým v sezoně popere o body.

Datum: 3.8.2018

Jan Smička: "Fyzická kondice, rychlost, dynamika. To jsou základní parametry, které musíme zlepšit"

Uplynulá sezóna se náramně povedla Honzovi Smičkovi. S A týmem oslavil postup do vyšší soutěže. Navíc dokázal v A týmu i B týmu vyhrát kanadské bodování.

Datum: 3.8.2018

Soustředění 2018 - finální info

Vážení rodičové, čtěte pozorně aktuální informace k soustředění. Níže v článku všechny informace.

Datum: 3.8.2018

Fat Pipe Akce – úterý 7. srpna 2018

Všichni členové klubu pozor. V úterý 7. srpna 2018 proběhne předváděcí akce společnosti Fat Pipe, zároveň našeho nového partnera s florbalovým vybavením.

Datum: 30.7.2018