FBC Playmakers Prostějov – SK K2 Prostějov 0:20 (0:6, 0:7, 0:7)


Branky: Bukovan (Elsner), Frýda (Elsner), Glacner (Schön), Lakomý, Lakomý, Frýda (Veselý), Godla (Glacner), Veselý (Elsner), Godla (Glacner), Elsner, Kouřil (Frýda), Godla (Glacner), Glacner (Godla), Glacner (Schön), Glacner, Ošťádal (Glacner), Lakomý (Veselý), Godla, Godla (Glacner), Bukovan (Elsner)

Tým SK K2 Prostějov ovládl toto utkání rozdílem několika tříd, od začátku až do konce držel balonek na hokejkách a postupně navyšoval své skóre, soupeře nepustil opravdu do žádné šance a zaslouženě oslavil vítězství. Galapředstavení v tomto utkání předvedla sehraná dvojice Glacner-Godla, kteří dohromady zapsali patnáct kanadských bodů.

SK K2 Prostějov – FBK Jeseník 7:2 (0:1, 2:0, 5:1)


Branky: Ošťádal (Godla), Bukovan (Frýda), Schön (Godla), Godla, Frýda (Bukovan), Elsner, Glacner (Godla)

Zápas nezačal ze strany SK K2 nejlépe, soupeř dobře bránil a tak první třetinu zaslouženě vyhrál Jeseník. Na začátku druhé třetiny zavelel k obratu svým gólem kanonýr z velkých vzdáleností Ošťádal, kterého doplnil svým gólem Bukovan, který převrátil skóre na stranu Prostějova. Ve třetí třetině Prostějov ukázal naplno svou sílu, když vstřelil pět branek během devíti minut a bylo rozhodnuto o vítězi.

Hodnocení trenéra: Zúžení sestavy na dvě pětky přineslo své ovoce, zápasy měly obrovské tempo a soupeři ho jen těžko dokázali stíhat. Kluci hráli zase o trošku lépe než minule, za což je musím pochválit, samozřejmě je potřeba dál pracovat a nepřipustit žádné překvapení v dalších zápasech.

Sestava: Pařenica – Ošťádal, Schön, Veselý, Kouřil – Glacner, Godla, Grepl, Lakomý, Bukovan, Frýda, Elsner