FBC Playmakers Prostějov – SK K2 Prostějov 0:11 (0:5, 0:4, 0:2)

Branky: Laurenčík (Godla), Schön (Godla), Elsner, Bukovan (Bakule), Ošťádal (Schön), Laurenčík (Kouřil), Glacner (Schön), Laurenčík (Kouřil), Bakule, Bakule (Frýda), Godla (Grepl)

Tým SK K2 Prostějov tentokrát odhodil všechny rozpaky z městského derby, protože dobře věděl, jaký výkon podal v prvním vzájemném zápase a rozhodně nechtěl, aby se něco takového opakovalo. Téměř celé utkání se odehrálo na jednu branku, Playmakers tentokrát nekladli žádný odpor a až na ojedinělou akci v závěru zápasu si nic nevypracovali, SK K2 ovládlo derby bez větších problémů.

SK K2 Prostějov – FBK Jeseník 8:2 (3:0, 1:1, 4:1)

Branky: Burget (Bukovan), Bukovan (Bakule), Grepl (Glacner), Bukovan (Glacner), Godla (Grepl), Schön (Godla), Burget (Bakule), Glacner (Ošťádal)

Zápas proti Jeseníku začal v podobném duchu jako ten první, po první třetině svítil na tabuli stav 3:0, v prostřední části a na začátku té poslední přišlo “vystřízlivění”, kdy soupeř dokázal korigovat na 4:2, ale Prostějov ukázal svou sílu a během necelých sedmi minut vstřelil čtyři góly a bylo rozhodnuto.

Hodnocení trenéra Nebojím se říct, že kluci odehráli zatím nejlepší turnaj v této sezóně, je však potřeba stále pracovat, protože opět se objevily některé individuální chyby, nicméně musím dnes pochválit všechny do jednoho, kluci vytvořili opravdový tým se správnou atmosférou. Gratulace Vojtovi k hattricku při své premiéře.