Letošní rok je pro mládež SK K2 doslova rokem zlatým. Po letech útrap a logistických obtíží se povedlo všechny tréninky od přípravky až po dorostence umístit na halu RG a ZŠ města Prostějov.

Tou poslední změnou je nový trénink pro přípravku a oba týmy elévů, který bude probíhat každé pondělí od 15:30 na hale RG. Ruší se tak páteční trénink elévů na Palacké a přípravce přibyl jeden trénink navíc.

Elévové Black/Blue a přípravka:
Pondělí: 15:30 – 17:00 Reálné Gymnázium a ZŠ města Prostějov
Úterý: 16:30 – 18:00 Reálné Gymnázium a ZŠ města Prostějov
Čtvrtek: 16:00 – 17:30 Reálné Gymnázium a ZŠ města Prostějov

Vyjádření předsedy klubu k nastalé změně a celkovému přesunu. Léta útrap jsou snad za námi, neboť po x letech fungování v různých tělocvičnách a na Sportcentru se nám podařilo vše sladit a dostat všechny naše tréninky do naší domovské tělocvičny RG a ZŠ města Prostějov. Velký dík patří jejich vedení a hlavně Martinu Šnevajsovi, který nás podpořil. I pro rodiče je zázemí haly výrazně lepší, je tam tribuna, mohou na své děti počkat a zároveň se i dívat. Tím, že máme tréninky po sobě, tak vznikly bloky a bude tak větší provázanost mezi jednotlivými týmy a trenéry. No a v neposlední řadě ona logistika hodně lidí unavovala. Nyní máme vše na jednom místě. Prostě nádhera. Další trénink pro elévy a přípravku už je jen třešničkou.