SK K2 Prostějov – Mohelnice 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)

branky: Godla

Do utkání s druhým týmem tabulky jdeme opatrně. Bohužel se opakuje scénář, který nás trápí už několik turnajů. Zaspaný začátek zapříčinuje ztrátu jednoho gólu. Ospalá první třetina nás motivuje ke zlepšení. Od druhé třetiny jak kdyby nastupoval jiný tým. Naneštěstí pro Mohelnici stále se stejnou koncovkou. V heroickém konci se duo Godla, Antel postaralo o snížení. Další gól však už z naší strany nepřišel, naopak dostáváme do prázdné brány a prohráváme zajímavý zápas 1:3.

SK K2 Prostějov – Playmakers Prostějov 9:4 (4:2, 2:0, 3:2)

branky: 6x Antel, Haratek, Godla, Hurdálek

Tentokrát hrajeme oproti minulému zápasu v roli favorita. Začátky nám však zase dělají problémy a soupeř se zase ujímá vedení jako první. Poměrně rychle obracíme skóre a už si myslíme, že je zápas náš. Playmakers ale dávají gól na 2:2 a naši kluci potřebují nutné probuzení. Začínáme dávat góly, ale výkon stále není optimální. Na zvýšení skóre to stačí. Na první desítku bohužel opět ne. Dokonce se soupeři přidat další dva góly. Výsledek nakonec dopadl slibně, ovšem z mnohých chyb si musíme vzít do příště ponaučení.

Sestava:

Kouřil, Pařenica – Hurdálek, Haratek, Sovíček, Beran (první zápas), Slavotínek – Antel, Laurenčík, Báthory, Godla, Grepl, Antel, Čajan, Polák, Adamčík, Kadlčík