Sportovní klub K2 Prostějov se rok od roku rozrůstá nejen počtem členů, ale i jednotlivých družstev. Každé družstvo má 2-3 tréninky a my si v této rubrice představíme haly a tělocvičny, ve kterých naše družstva trénují.

SH ZŠ a RG Prostějov

Studentská 2, Prostějov
Bohužel, hala na RG je jediná ve městě, která má soutěžní parametry nejen pro florbal, ale i pro házenou či korfbal. Zajistit trénink v této hale je nadlidský výkon, nicméně v letošní sezoně zde má jednu tréninkovou jednotku týdně tým mužů.

Rozměr hřiště: 40×20m
Kapacita haly: 250 míst
Povrch: Parkety
Počet šaten: 4

SH Kostelec na Hané

Hala v nedalekém Kostelci také odpovídá florbalovým parametrům. Trénuje zde pouze tým mužů, který se do Kostelce dopravuje auty.

Rozměr hřiště: 40×20m
Kapacita haly: 150 míst
Povrch: Lino
Počet šaten: 4

Sportcentrum DDM

Olympijská 4, Prostějov

Sportcentrum je největší sportovní halou v Prostějově. Primárně ji využívají extraligová družstva basketbalového BK Prostějov a volejbalového VK Prostějov. Basketbal i volejbal se hraje na menším hřišti a tak se palubovka rozdělila vysouvací tribunou uprostřed na dvě hřiště. Pro florbalový trénink dostačující, soutěžní utkání by zde mohli odehrát jen ti nejmenší.

Rozměr hřiště: 28×16m
Kapacita haly: 1 500 míst
Povrch: Palubovka
Počet šaten: 6

ŽŠ a MŠ Palackého

Tělocvična na Palacké je rozměry hřiště velmi podobná Sportcentru. Přesto je ještě o něco menší. Na Palacké trénují naše nejmladší kategorie, kterým rozměry hřiště stačí.

Rozměr hřiště: 26×14m
Kapacita haly: Bez tribuny
Povrch: Parkety
Počet šaten: 2

Švehlova střední škola polytechnická

nám. Spojenců 17, Prostějov

Rozměr hřiště:
Kapacita haly: Bez tribuny
Povrch:
Počet šaten: 2

Gymnázium Jiřího Wolkera

Rozměr hřiště:
Kapacita haly: Bez tribuny
Povrch: Parkety
Počet šaten: 2